Cinema City /img/frontend/nomap.png"

Страшно некоректна фирма.Много сме разочаровани .Колегите са ужасни.Мениджърите се заяждат.Преживях трудова злополука и не ме пуснаха да си тръгна.Един от мениджърите ни обижда че сме малоумни.Взимат почивните дни за да работим не стига че имаме 2 почивки а са ни разбити и само крещят.Обещават една заплата а ти взимаш съвсем друго.Хора не започвайте там ще сгрешите!!!!!
Това е най скапаната фирма !!!!!

А някой знае ли какво е отношението към забременели служителки? Махат ли ги?

Работя на бара от около 20 дни. Започнах след като един колега, работещ там от година, ме увери, че са коректни и може да се съчетае с ученето. Работата на бара си има минуси - чистенето на работещата машина не е толкова лесно, прав си през цялото време. Парите не са велики. Минусите са до тук. На няколко пъти ми се наложи или да тръгна по-рано или да сменя нещо по графика и нямах никакъв проблем нито с колегите, нито с управителите. Колективът е супер, помагат ми, когато имам нужда. На първата ми самостоятелна смяна бях направила грешки за -10лв, но не ми ги взеха, защото е първа смяна. Желанията ми се спазват. Тъй като съм студентка смените ми са страшно удобни, тъй като през седмицата почват от 12. Целодневни няма, освен в екстремни случаи. Като казах, че ще искам 12 дни за изпита след няколко месеца ми казаха, че не е проблем. За заплащането още не мога да кажа, тъй като ще получа заплата другия месец, но всички колеги са ми казвали, че са изключително коректни. Като човек, попадал на какви ли не работодатели мога да кажа, че ако си мислят, че в киното е експлоатация, нищо не са видели. Единственото мн нелогично за мен е защо при 90% празна зала не дадат възможност на служителите (не на тези на смяна) да гледат някой филм или поне да има отстъпка от цените на билетите. Като цяло за сега съм доволна.

Работих две години в тази компания и единственото, което мога да кажа със сигурност, е, че това беше един прекрасен период в живота ми. Не че винаги всичко е било перфектно - имало е някои конфликти в колектива, някои субективни решения от страна на ръководството... но посочете ми място, където такива неща никога не се случват. Работната среда е много приятна и според мен е идеална за млади хора, които имат нужда от допълнителен доход. Там срещнах много хора, изградих приятелства, видях как мои колеги получават шанс за професионално израстване и стават добри ръководители, и научих много за сферата на обслужване(която по принцип ме привлича). Винаги срещах много разбиране, хората се стараят да се съобразят с възможностите за работа на служителите си. Изобщо... почти всяка секунда от тази работа ми е доставяла истинско удоволствие.

Фирмата не предлага атрактивно заплащане, не предлага спокойна атмосфера, непрекъснато персонала е подлаган на тормоз, някои служители не изпълняват само своите задължения, а са като хамали да разнасят на другите отдели нещата. Не мисля, че в 21в. е нормало да се получава месечна заплата под 300 лв., като при условие, не зависи от нас колко смени ще имаме за седмицата. Напълно разочаровата съм от всичко в това кино!!!! 2.60лв. на час не мисля че е толкова атрактивно заплащане и да те използват като хамал!!!!

Като чета другите мнения се чудя дали наистина може да има такива фрапиращи разлики между кината в различните градове. С някои факти съм съгласна, но други не мога да приема. Освен това мисля, че е ужастно неуместно да сравнявате киното с Макдналдс. Работила съм и там и искам да ви кажа, че ако в киното чистенето ви се струва много, то в Макдоналдс е много пъти в повече.
Единствените минуси за мен са, че наистина няма накъде да се развиваш, но не мисля, че някой може да очаква такова нещо от подобна длъжност. Все едно някоя продавачка да иска да стане собственик на магазина без никаква квалификация и дори бегла идея как се върши подобно нещо. Освен това няма да откажа да се вдигнат малко заплатите, но и това спада към нещата, които не можеш да очакваш, предвид естеството на работа и геогравската ни ширина.
Управата в киното, в което работя,е наистина страхотна. Нямам забележки към преките ми ръководители,с уговорката, че всички сме хора и всеки има някакви моменти.
Заплатата не е много, но ме осигуряват на това, което взимам и досега не е закъснявала нито ден. А и освен всичко е толкова, колкото съм изкарала.
Колегите ми са страхотни, няма човек, когото да не харесвам, няма човек, който се държи лошо или подло.
И накрая, не ми е първа работа, нито втора, но наистина я харесвам и напълно ме устройва на този етап.

Много са си точни даже, оставят ни по празниците ние да си праем графика, за отпуските се разбираме помежду си, плащат си редовно с всичко по закон. Колегите са екстра, мен лично още като ме назначиха ми казаха че се чисти доста, но в предвид нивото на компанията е нормално. Аз съм студент и ми е супер раб време и парите. Кат завърша и се задомя ще ги сменям.

Работих там малко, но наистина си е вярно, че 70 % си чистач и затова се отказах!!! Ако исках да съм чистачка работа колкото искаш. Иначе си има и положителна страна съобразяват се кога можеш да вземеш смяна и кога за разлика от други работодатели. Така че всеки си преценява дали го устроива или не!

Здравейте на всички! Никога не съм се занимавав да чета, пиша и като цяло - да си губя времето с подобни клюкарници, но една приятелка ми каза какви неща се пишат тук та реших и аз да проверя. Явно има много недоволни хора от тази фирма, но това, което ми направи впечатление е това, че всички които са писали тук са бивши служители, които по някаква причина са освободени и е нормално да са гневни на въпросната фирма. Също така гледам, че масово се оплаквате от чистенето ... незнам как живеете и в какви домове, но да се оплакваш от това, че те карат да чистиш ... не е ли малко срамно!? Аз съм клиентка на киното и не ми е правило впечатление настоящите служители да са недоволни, нещастни или изтормозени като "роби". Гледам, че мненията са предимно отрицателни, но това като цяло за България е нормално, защото хората тук се стараят да нанесат повече вреда от колкото полза... дано някой ден това се промени, защото е единствения начин за избавяне от този Балкански синдром!
Предполагам, че никой себеуважаващ се човек няма да се подведе по глупостите които хората са изписали тук и ще си извади собствено заключение.
Успех!

Искам да започна така...Ако Ви предложат работа там,откажете без да се замисляте!Това е една изключително нещастна еврейска фирмица.Ръководството е под всякаква критика,а най-лошото е,че те изобщо не ценят ЧОВЕШКИЯ ФАКТОР,тоест дали днес ще отида на работа аз или някой друг за тях няма значение,те ще платят едно и също и кой ще е  РОБЪТ им е все тая,което е ужасно потискащо,за мен лично е изключително важно да имаш значение ти като човек.Освен това няма значение дали си вършиш работата добре или не,важно е да чистиш като ВОЛ,да правиш услуги на всички и ако евентуално трябва да идеш на работа,когато не си,да си там.Искат за 200-300 лева да живееш за КИНОТО,е как стане?!?! Ужасно е,за мен там,за да работиш повече от 2-3 месеца трябва да си човек без абсолютно никакво достойнство и гордост.