Cinema City /img/frontend/nomap.png"

Ако си мислите за издигане сега, когато полските колеги решават да се отърват от всички асистент прожекционисти, а след време и главните прожекционисти, и ако не лижете нечий управленчески задник, за да станете супервайзър, който взима малко повече от един касиер, просто забравете. Фирмата върви смело надолу. Режат се часове, смени, заради което си принуден да напуснеш. Силно се надявам в някое бъдеще всичко това да се оправи, но за сега просто не си го причинявайте.

Когато започнеш работа в Cinema City (София) , бързо осъзнаваш, че нещата са далеч от това, което ти се обяснява на интервюто. Заплатите са изключително ниски, меко казано подигравателно е да плащаш 3.70 на час на хора,които са финансово отговорни лица и са фронт офис - при всеки проблем, клиентът търси супервайзър, но в много случаи такъв не се отзоваваше, следователно служителят отнася минимум 20 минути психически тормоз от съответния клиент за неща, които не ти влизат в работата и задълженията! Колегите са готини хора, основно студенти, но повечето супервайзъри са неприятни, с изключително самочувствие за позицията, която заемат,което е смешно. Няма такова нещо като ваучери за храна за всеки и за таксита (5лв максимални и то, ако работиш след 22 вечерта, чудно ми е как един човек от Дружба ще се оправи с 5лв?). Задържат след часа ти в графика, в същото време са спрели да отчитат, че работиш. Тоалетните и съблекалните се чистят от служителите и естествено, след като сте свършили работа - вече не се отчита, че работите т.е в 3.70лв ви влиза основната работа и чистенето (абсурдно). Изобщо няма смисъл да се започва работа там, чисто и просто късане на нерви и губене на време, старанието не се оценява! Има много повече места с "гъвкав график", където заплащането е много по-добро, а също и отношението към служителя!

В Синема Сити Paradise е пълен ужас!
Супервайзърите са ужасни особено една руса патица.
Псува служителите и клиентите , държи се отвратително без никакво уважение!
Държат се супер зле и надменно (вайзърите)
Особено горките разпоредители държат киното на гърбовете си, а получават най- малко!
Утре е 01.01 а съм на работа и стоим по цял ден прави на бара, докато вайзърите си седят в офиса и си чатят без да вършат никаква работа!
Не започвайте работа в Синема Сити за 4 лв на час гавра!

В момента работя в Синема Сити на две длъжности. Реших да изкажа мнение, като видях, че повечето от предходните са негативни, а реалността не е толкова черна. Както навсякъде другаде, работата си върви с плюсовете и минусите. Ето накратко как стоят нещата:
ППЮСОВЕ:
1.Колеги - чудесни. Млади сме, между 18 и 25-годишни, усмихнати, позитивни, в общи линии всички сме на един акъл. Много си помагаме и сме задружни - размяна на смени, смях, лафче, всичко е ок.
2.Уважение - поне в нашия град супервайзърите и началниците се държат много добре с нас. Когато искат от нас да направим нещо, питат. Не заповядват и не обиждат. Откакто съм там, нито веднъж не съм чул да повишат тон на някого. Знаят името на всеки един служител и даже ни викат на галено.
3.Натоварване - работа има, но не е нещо непосилно и при положение, че сме толкова млади, за натоварване трудно може да се говори. Има много мързеливци, които напускат, защото не били чистачи. Доколкото ми е известно, всички кухненски работници се грижат за чистотата на работното си място. Защо в бара на киното да е по-различно?
4.Потенциал за развитие - има - едно 19-годишно момче го повишиха от барман на супервайзър, макар че имаше едва един месец трудов стаж.
МИНУСИ:
1.Заплащане - няма какво да се лъжем, работата е подходяща най-вече за ученици и студенти, които нямат време да работят работа с адекватно възнаграждение на труда. Трудно се получават повече от 650 - 700лв чисто на месец. Заплащането е на час и те в началото ти казват, че зависи от това колко часове си изработил, но ти по договор нямаш право на повече от 170 часа на месец, а най-високата ставка(на бара) е 4,20лв чисто на час. Сметнете - 170часа х 4,20лв = 714лв максимум. Но имайте предвид, че те така правят графика, че ти имаш поне по 3 почивни дни на седмица и в крайна сметка рядко надхвърляш 140 часа на месец. Затова средната заплата там е около 500-600лв на месец чисто. И всичко това е само за бара. Разпоредителите получават по 3,40лв на час, а на касите - 3,70лв, следователно вземат по-ниски заплати. Когато понатрупаш стаж, започват да ти дават повече часове, ако искаш, и може да стигнеш заветните 700лв. Иначе поне плащат нощен труд (стотинки), осигуровки - в общи линии всичко, което законът изисква от тях - но нито стотинка отгоре. Надявахме се на коледни бонуси, но - греда.
2.Привилегии - точно никакви. Единствената привилегия са 3лв ваучери за такси вечер, когато затваряш, които не стигат до никъде. Има и служител на месеца, но като се има предвид, че сте около 50 души, смятайте колко голям е шансът. Нито имаш право да консумираш пуканки и напитки, нито ти се полага безплатно кино, дори намаления за служители няма.
Като цяло съм доволен от работата, защото съм студент и смените ме устройват, но си знам, че това е временно положение.

Пичове Ето начин как да си докарате малко странични доходи https://r.adbtc.top/109205 Плащат с биткоени Аз си докарвам по 0.1BTC всеки месец

Много се работи,но заплащането е много ниско!!!

Много ниски заплати!

Като цяло служителите и управителите са добри хора,но за съжаление заплатите са много ниски и по тази причина непрекъснато търсят нови служители, защото повечето,които работят,НАПУСКАТ.Ако решите да работите там,ще ви трябва
да работите на две позиции да вземате поне минималната заплата.

Ужасна работа, въобще не си заслужава времето. Колегите супер, винаги си помагат. Но супервайзорите отвратителни,единствено теб винят, постоянно изнервени, сякаш ти си им виновен за всичко. Карат те да правиш неща които не ти влизат в задължителнията, не те пускат да си тръгнеш докато не си свършил всичко:почистил всички складове на киното, избърсал цялото кино, абе ужас. Освен ако не си някоя кифла която да се подмазва на всеки, те махат. Дават ти 3 лева за пътни, които на никого не стигат.Ако не си работил без почивка и си навъртял 80 часа никакви ваучери не получаваш, а те ти дават по 3 смени на седмица по 6 часа като заплатата ти е на час, затова си принуден да започнеш 2 позиции за да изкараш поне минималната заплата. За мениджърите няма да говоря, от време на време може да ги видиш

Работех за малко повече от година.В началото беше интересно и се опитвах да си върша работата.
Колегите които работят на каси/бар/разпоредители са невероятни хора.Забавни и винаги усмихнати и естествено никога няюа да откажат някое събиране след смяна.
Вайзори и шефове са под всякаква критика.Нервни по цял ден и си го изкарват на служителите.Шефката в "Парадайс" не вдига телефон и половината от смяната я няма.Помощ няма да получите.
Повишението не е базирано на това колко работиш а колко се подмазваш.Работех по 25-6 дена за 8 поредни месеца дори спрях с университета заради работата.Работих на бар и на каси и повишиха разпоредителка на 5 месеца.
Безплатно кино няма.Има ваучери което са за служител на месеца а за сте сте такъв/такава трябва да имате над 120 часа.Ваучери за храна се взимат ако имате над 80 часа.Ваучерите за такси са пълна трагедия-5 лева,които стигат най-много до студенстки и това е.Тези които живеят на другия край на софия да си плащат.Вършиш работа която не ти влиза в задълженията,клиентите са страшно груби и непрекъснато ти се карат за неща които не зависят от теб(всички ги е страх да се оплачат в офиса и заради това касиерите и барманите отнасят всичко).Вайзорите никога няма да тв защитят пред клиент и винаги ще ти се карат.
В крайна сметка няма нужда да работите там.Персонала се сменя всеки месец защото никой не е доволен и шефовете не правят нищо за да се подобри ситуацията.
Като човек,работил над година там,ви съветвам да търсите работа на друго място.
27 дена работа =650 лева(пълна подигравка)