Кредисимо / Глобекс Финанс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул.Витоша 146 А, ет.2&markers=София,бул.Витоша 146 А, ет.2

Кредисимо / Глобекс Финанс

Здравейте, и аз съм бивш служител. Наистина по отношение на плащане всичко е О.К. Но вътре в кол центъра е ужас. Интригите нямат край,момиченцата са страшно злобни и вътре е напра вогнездо на Оси. Не си заслужава и един ден там. Сами може да проверите, че обявите им са през две седмици. Само от това става ясно,че нещо не е наред.

До скоро работих в Кол центъра на "Кредисимо". Работната среда е под всякаква критика, да не говорим, че ме принудиха да си взема болничен, след което ме уволниха за "несправяне с работата". Истината е, че аз не бях започнала още да работя по същество, още бях в период на обучени. Изплатиха ми парите за времето, в което работих там, в това отношения бяха коректни.

Бихте ли споделили малко повече за условията на работа и заплащането в Кол Центъра на фирмата?
Благодаря предварително! :)

искам да бъда част от вашето голямо семеиство
сериозен и амбициозен съм да работим заедно
поздрави

Може ли някой настоящ служител да даде малко повече информация, относно заплатата във фирмата? Има пусната обява за кредитен експерт с опит в ЦКР. Аз работя в банка, имам съм достъп до ЦКР, но заплатата в банката не ме устройва. Може ли някой да даде повече информация по този въпрос?

Мога ли да започна работа в тази фирма в момента?Много добри отзиви прочетох....Имам 3г стаж в конкурентна фирма.

Работя за Глобекс финанс вече трети месец а имам чувството,че съм тук от самото начало.Не съм си и представяла,че мога да намеря тази работа.Доволна съм от всичко и най-вече от колектива .Всички са едни прекрасни съкровища.Заплащането е доста над стандартното,както и бонусите не липсват.Като цяло работната среда е изключително приятна и никак натаоварваща.Целият персонал е специално обучен за да може всеки клиент да бъде максинало бързо и внимателно обслужен-което и в Спешното на Пирогов няма да намерите!Пожелавам на всеки да  намери това което търси и да бъде толкова щастлив,колкото съм и аз сред такива хора които не са ми всъщност колеги а по-скоро семейство.

Продължава ли да е все така хубаво при вас? :)
Очевидно запата никой не желае да сподели и все пак, ориентирайте моля. Питането ми е за кредитен консултант и кредитен инспектор. Под или над 600 примерно?

Dinami4na sreda, zapla6taneto e dobro, kolegite sa super. Samo hubavi ne6ta moga da kaja za tazi firma.

Можете ли да дадете малко повече инфо за работна атмосфера, управители, заплащане и т.н.