Кредисимо / Глобекс Финанс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул.Витоша 146 А, ет.2&markers=София,бул.Витоша 146 А, ет.2

Кредисимо / Глобекс Финанс

Като настоящ служител бих искал да споделя, че работата не е трудна въпреки, че понякога е натоварено. Фирмата е представена от млад, отговорен и динамичен екип, което прави атмосферата приятна и спокойна.Работата не е трудна, но е доста отговорна. Възнаграждението е добро и бонусите са мотивиращи.
Допълнително, местонахождението на офиса е на атрактивно и удобно място.

Работя във фирмата от 1г и 8м. Заплащането е добро и се изплаща коректно в срок. Има допълнителни социални придобивки и бонуси за добре свършена работа. Тук се работи на 100%. Да идваш на работа само за стаж-не се толерира. Когато даваш всичко от себе си и подпомагаш чрез дейността си за израстването на Компанията, това не остава незабелязано от страна на ръководството. Радвам се, че съм част от екипа.

Доволна съм от условията на труд: офисът се намира на изключително комуникативно място и обстановката в него е уютна; работната атмосфера ми допада; на служителите се осигурява разнообразен социален пакет; колегите са готини; получавам заплатата си винаги в срок, като има и допълнителни бонуси; ръководството се отнася позитивно към служителите. Радвам се, че преди около година избрах Кредисимо за мой работодател.

За хората, които знаят какво искат и умеят да работят, Кредисимо е едно от най - добрте места на които могат да попаднат. Работната атмосфера е добра, отношението на ръководството също. Пакетът от социални придобивки е разнообразен, а основото заплащане е над средното за столицата. Всичко останло е въпрос на желание и мотивация.

Здравейте. Работя в Кредисимо АД от почти 2 години и искам да продължа да работя там заради коректното заплащане, адекватната работна среда, колектив от млади хора, съпорт от страна ръководството, разположение на местоработата.

Кредисимо е коректен работодател.Отношението към служителите е на добро ниво,заплащането също е добро.

Работя във фирмата от около една година и смея да твърдя, че организацията е желязна - нещо, което в много фирми липсва. Не се толерира лентяйството и скатаването, ако сте от този тип хора, по-добре се насочете към друго място. Досега не съм се чувствата недооценена или пренебрегната, заплащането е доста добро за тази сфера - общо взето трудът и усилията са оценени справедливо. Доста голям плюс е местоположението, офисът се намира на 5 минути от НДК. Работната атмосфера е добра, винаги когато ми се е налагало нещо извънредно, съм срещала разбиране. Не искам да звучи захаросано, но реално погледнато не се сещам за някакъв явен недостатък на политиката на фирмата, общо взето ако си кадърен служител и си вършиш работата няма как да си ощетен в какъвто и да е аспект.

Работя във фирмата от около 2 години и 8 месеца. Работната обстановка е добра, екипът е сравнително задружен. Като във всяка една фирма работата има своите плюсове и минуси. От ръководството нямам оплаквания. Винаги са били изключително коректни. Заплащането е добро, има и допълнителни социални придобивки. Връщайки се назад във времето виждам една положителна трансформация. Фирмата се развива, работната среда е става все по-добра. Така, че всеки, който реши да стане част от фирмата няма да сбърка.

Много съм доволна от Кредисимо. Работодателите са коректни и се грижат за своите служители. Колегите са дружелюбни и добронамерени. Атмосферата е на високо ниво. Удоволствие е да се работи тук.

Колеги, бивши и настоящи, дългогодишен служител съм в Кредисимо, като преди това съм работила на няколко места и мога да ви кажа следното. Навсякъде има хора, които не се харесват, както и напрегнати ситуации. Ако някой си мисли, че има "идеалното място", да си стои там. Вижте първо себе си и тогава тръгвайте да плюете под общ знаменател. Тук никога не са забавили заплати, има допълнителни бонусни и социални пакети, при проблем, никой не е върнат ако е искал да уточни това, което го притеснява и да се намери адекватно решение, както и има възможност да се развиваш ако полагаш усилия и се доказваш в работата. Ако беше толкова жалка историята, нямаше да има хора, които работят над 4-5 и повече години в Кредисимо. Вместо тук, влагайте време и усилия в работата и себе си и всичко ще ви е наред, а ако има ситуация, с която не може да справите- кажете го с име и своевременно.