Кредисимо / Глобекс Финанс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул.Витоша 146 А, ет.2&markers=София,бул.Витоша 146 А, ет.2

Кредисимо / Глобекс Финанс

Работя в дружеството от почти три години, през което време имах възможността да се развивам като професионалист. Атмосферата в офиса и колегите са чудесни и дружеството е коректен работодател по отношение на уговаряне и заплащане на трудовото възнаграждение.

Работя в кредисимо и съм много доволен. Колегите са ок, атмосферата е добра. Ако си вършиш работата, всичко ти е идеално!

Настоящ служител съм в компанията. Работната атмосфера е много добра. Работим сред професионалисти. Заплащането е отлично и отношението на мениджърите също. Има голям потенциал за развитие стига човек да има желание.

Наистина е много интересно как в последно време се увеличават позитивните коментари към фирмата, а истината вътре в нея е много различна.

Здравейте, работя във ф-ма "Кредисимо" от една година и три месеца,това време мина неусетно което означава, че всеки ден отивам на робота с удоволствие и желание,това се дължи на добрата атмосфера в нашия отдел,на доброто и професионално отношение на прекия ни мениджър,на която мога да разчитам във всеки момент, във всяко отношение -професионално или лично.Колегите от отдела са мили и страхотни млади хора.В нашата фирма служителите са усмихнати,добронамерени,с потенциал. Ръководството се отнася с уважение и внимание към служителите си.Подсигурени са ни различни социални придобивки:маникюр,масаж,йога,кафе и др. Местоположението фирмата е на място с добра транспортна комуникация. Заплащането ми е добро. Всичко това ме мотивира да бъда отдадена на работата си. С една дума - фирма "Кредисимо" е добро място за работа /ако ти се работи разбира се/.

Не мога да кажа нищо лошо за тази фирма.

Служител съм в компанията вече повече от 2 години. Условията са чудесни за развитие, работната среда е приятна, екипът също. Препоръчвам Кредисимо на всеки, който има желание и устрем за развитие.

Толкова е „прекрасно” всичко във фирмата, че двама-трима човека са били специално ангажирани в последните няколко дни да пишат позитивни коментари.... жалка работа

Работя във фирмата повече от 2г. и искам да кажа, че работната атмосфера е добра- дори забавна. В нашия отдел колектива е задружен и се разбираме чудесно с колегите. Отношенията с ръководството са нормални. За времето, което работя тук 3 пъти са ми увеличавали заплащането. Просто всичко зависи от това, което влагаш и постигаш в работата си. Разбира се има неща, които трябва да се подобрят, както във всяка фирма, която израства. Всеки сам претегля на собствената си везна плюсовете и минусите. За мен негативите, не са толкова много или толкова фрапиращи, че да ми пречат на работата в тази фирма.

Мога само да благодаря за коректното отношение от страна на ръководството, фирма, в която когато дадеш от себе си- ти дава двойно повече!
Смея да твърдя, че условията тук, са повече от добри и много малко фирми могат да предложат!