Кредисимо / Глобекс Финанс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул.Витоша 146 А, ет.2&markers=София,бул.Витоша 146 А, ет.2

Кредисимо / Глобекс Финанс

След нова година ми предстой да стана част от екипа на Кредисимо! Попаднах тук по препоръка на мой познат, който е бивш служител на компанията, но му се е наложило да напусне поради лични причини. С две ръце ми препорчваше Кредисимо дълго време - казваше че колегите са супер, че е динамично и различно всеки ден,че няма да ми е скучно и че идеите ми ще бъдат чути. Все се колебаех, докато все пак не реших да опитам. През целия подбор получих супер отношение, целият им екип беше беше изключително любезен и бързо получих отговор, което ме впечатли. Още на срещите с мениджъра ми установихме доста допирни точки и обсъдихме идеи - мой и негови, беше супер. Нямам търпение да минат коледните празници и официално да бъда част от екипа на Кредисимо.

Приятели ето начин как да си изкарасте малко пари от този сайт https://freebitco.in/?r=48864663

Бях служител на Кредисимо около 7 години, през които получих разбиране, уважение, много нови знания и възможност за развитие, което за мен е едно от най-важните неща. През тези години в компанията смених няколко позиции - започнах от стажант в кол центъра и стигнах до Старши сътрудник обслужване на клиенти. За жалост се наложи да напусна държавата - следователно и компанията, но съм БЛАГОДАРЕН на ръководството и колегите за всички тези години прекарани тук. Пожелавам Кредисимо да се развива все така бързо и офисната среда да остане все толкова приятна.

Работя в Кредисимо вече 3 години и смея да кажа, че се чувствам много добре. Отделът, в който работя е с много готин колектив. Същото се отнася и за повечето отдели в компанията. Разбирам се добре с ръководството и получавам подкрепа в работата си. Всеки, който има желание за работа е ценен и поощряван справедливо. Има ясни правила за работа, като при постигане на добри резултати, се получава и добро възнаграждение. Офисът е със супер локация и разполагаме с всичко необходимо за нормална работна атмосфера.

Работя в Кредисимо от малко повече от година и попаднах на коментарите, който има тук. Реших да дам и своето мнение, като един служител, който както се казва в моемента е вътре в нещата. През тази една година получих подкрепа и помощ, както от прекия ми ръководител, така и от колегите, дори и от директорите на компанията. Общо взето тук има една приятна работна среда, в която хората са обеднинени и си помагат. Всички обещания за анексиране на работна заплата, бенефити и т.н. бяха изпълнени. Аз лично от моя опит бих препоръчала Кредисимо като работодател.

Здравейте!

Вече 3 години съм част от екипа на Кредисимо и бих казала, че това е моето място.
Разбира се, не всичко е идеално, но като цяло се чувствам оценена и ми е дадена възможност за развитие. Колегите ми са страхотни, винаги готови да помогнат. Хубавото е, че дори човек да закъснее или да си тръгне по-рано, това никога не е проблем.
Заплащането е добро има и много допълнителни привилегии - Мултиспорт, допълнителни отпуска, свежи плодове и напитки, ваучери за храна и още.
Средата е динамична, иновативна и бързо развиваща се.
С няколко думи бих казала, че аз съм удовлетворена от работата си и това е точното място за мен.

Работих няколко месца там и мога да кажа че това място съчетава най-лошото в България. На идване ви посреща госпожа от човешки ресурси с биполярно разстройство. После ви подема пряк мениджър който след 5 секунди разбирате че ви е продавал с тежки въздишки въздух и прах на интервюто. Офисът е стил от 1998година.Работих в задушна стая с още 10/15 изнервени кчовека , на обяд мирише на всякакви манджи които се впиват в и без това мръсен мокет. Работната атмосфера е изнервена и цари хаос.

Впечатляващо е, че няма нито едно лошо мнение, а е нужно поне едно обективно такова. Разказвам опит от интервюто си и ще кажа мнението си, тъй като бях все толкова открита и по време на "разпита", наречен интервю.
Фирмата е като всяка друга в сферата за бързи потребителски кредити. Първото лошо впечатление е, че се сочат грамотите си на стената, твърдейки че са номер едно в бранша. Не са. Компанията Кеш Кредит е номер едно в бранша откъм обслужване на клиенти и прозрачност на продуктите, които предлагат. И га казвам като служител, който си тръгва от там. Кредисимо бяха така смели да обявят още на първо интурвю, че дори при одобрение, е нужен полиграфен тест, за стартиране на позиция при тях. Казват, че не е за лични неща.. само за работния опит. А, подробности за моят работен опит не са ли нещо лично? Интересна, гнусна политика имат шефовете Ви, дами.
Дамите от HR отдела, както и няколко други, излизащи от офис, имаха едно специално усещане, прикрепено към тях, на ред с озлобения им поглед. Не примам, че са били озлобени към мен, обаче изглеждат като нещастни необвързани жени.
Мили момичета, ако четете това, бих Ви посъветвала да посетите отново набора от ценности, които следвате, преди да продължите нататък с живота. При Вас НЯМА да постъпят мъже на работа, и искрена ирония като жена която много обича жените си приятелки, с полиграф ли ходите на срещи с мъже или на професионални конференции с други компании? Тази практика е грозна.
И като цяло, ме навява на мисълта, че КРАДЕТЕ конфиденциална информация за други копмании, под претекст, че търсите служители, които казват истина. Бъркате се в живота на хората.
За това как протече интервюто - влизам и ме посрещат две дами, само че без маниери за позицията си на специалисти от човешки ресурси. Пред себе си имах вода, която не бях поканена да отпия, а се случва и наистина бях жадна. Навън беше страшна горещина. Реших да отворя бутилката си сама и момента в който отпих ми беше зададен въпрос, което показа нежеланието да осигурят всякакъв комфорт от своя страна и по-скоро желание да потиснат и притеснят кандидата всячески. Директно попитаха какво знам за тяхната фирма, вместо да попитат за моят опит и да разкажат любезно малко за себе си. След като разбраха, че не съм се притеснила да прочета всичко за тях преди интервюто, едното момиче, с доста лош поглед, който би се ползвал чудесно от малко грим и добронамерена усмивка, развя CVто ми и отбеляза, че не съм изглеждала като лоялен работник на хартия, защото не съм се задържала повече от 6 месеца на работно място. Тъй като бях обидена, защото СЪМ лоялен човек и работник, се наложи да спомена, че от пандемията насам да намериш постоянна работа е предизвикателство. Освен това никога не попитаха ЗАЩО не се задържам на тези места, като търсих начини до края на разговора да обясня, че също така съм и студентка. Като последните две години, опита е бил накъсан и заради това.
Отгоре на всичко започнаха да задават въпроси за колегите си от предишната компания, за която работех и за която не съжалявам, защото бяха хора с такт и логика, хора с маниери. Повечето от тях. Само дето те пък си имаха една направена мома и сума ти бета момченца, които имаха страх от голямата й уста. Създадох си беля с нея. Но честно казано, Кеш Кредит е за предпочитане от този змиярник Кредисимо. Още на първоначалното обаждане от тях, избързана да ми кажат, че НЕ са змиярник, а много хора така казвали. Много сладко! :) По-добре като цяло работете в банка или застраховане, отколкото кредити, хора. Ако Ви интересуват финанси. А, ако имате висока компютърна грамотност, направо се помъчете да се адаптирате в една чуждестранна компания. И НЕ теглете кредити, ще Ви търсят вечно. Ако пък не можете да връщате ще ви заплашват в дома Ви дори за малки закъснения.
Успех на всички кандидати... но не тук, а в живота!

Интересна компания, малък колектив около 150-170 служителя. Като цяло не се заемат много с наемането на МНОГО кадри, а с повече качествени такива. За сравнение другите фирми за бързи кредити са с по над 4000 души измислени "консултанти".
По мое мнение са доста мнителни и предпазливи - все пак в не един и два скандала се е забърквала компанията през годините. А и така има по-малко изтичане на информация.
Много е важен имиджа за тази компания, както и за отделния служител. Човек трябва да внимава какво говори там и как ще се възприеме. Като цяло обстановката е стегната. Дори на интервюто имате полиграф, от който зависи дали ще ви вземат на работа или не. Което смятам е нормално, с цел сигурност.
Заплащането е добро, но има още какво да се желае. Една от най - високите заплати в този сектор - и на служителите на маркетинга и на събиране има подсигурена твърда заплата и си на трудов договор. Твърдото заплащане може да се вдигне малко. Да не е като на продавач. Служителите на супервайзърски позиции и в другите отдели взимат сериозни заплати. Има кафе, плодове, масажи, фитнес на втори етаж, допълнително осигуряване.
HR Р. е изключително добра и любезна и винаги е посрещала новите служители топло и с доверие. Шефовете са пичове и са справедливи.
Шансовете за израстване са добри - колкото повече време работиш в компанията и се доказваш, толкова повече те ценят и имаш шанс за изкачване на позиции - от кол център в кредитен отдел, от агент събиране в старши агент събиране и т.н. Като цяло държат да си задържат хората. Плюс всеки вярва повече на старшите служители. Навсякъде е така.
Колегите са с доста сериозни биографии, специалисти в обастта си, особено бившите банкови служители - на всеки е приятно да работи сред такива хора.
Понякога не липсват клюки, но всичко си има граница. Както казах, това е място на което мнението на околните е важно. В офис средите е така.
Определено съм горд, че Кредисимо ми присъства в биографията. :) Препоръчвам на всеки, който има интерес към финансов сектор.

Най добрата фирма в която съм работил до момента