Кредисимо / Глобекс Финанс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул.Витоша 146 А, ет.2&markers=София,бул.Витоша 146 А, ет.2

Кредисимо / Глобекс Финанс

Здравейте, искам да изкажа негативната си среща с човешки ресурси т.е. служителката.
1. Отивам на интервюто за контактен център и ми се задават лични въпроси (Непрофесионално отношение от HR служителката) имам ли си гадже, защо нямам.. какво правя в свободното си време...
2. Тест за оценяване без резултат от него.
3. Съвети изцяло не уместни.
4. Никаква обратна връзка след проведеното интервю... вече 1 месец чакам без отговор.
Пълно неуважение от тяхна страна!!!
Заключение: HR служителката ми каза, ако стигна до второ интервю, ще имам среща с психолог и детектор на лъжата!
Не си губете времето с тях!
Обявите за работа в контактния център не се свалят целогодишно от jobs-a, което знаете какво означава...постоянно текучество на служители!
Не си заслужава човек да се занимава с тях!!!

Искам да подчертая, че мнението ми е изцяло лично и на база опит и никой никога не ме е задължавал да го изказвам, решението е мое! Работя в Кредисимо от 4 години и половина. В момента съм в болничен преди майчинство. Надявам се и след 2 години да се върна на работа!!!
Не знам от къде да започна... Заплатите са много добри и винаги се изплащат без закъснения всеки месец, има бонуси, както и 13 заплата в края на всяка година. Работното време и локацията на офиса са перфектни. 99% от служителите са страхотни млади хора, доброжелателни и винаги усмихнати. Разбира се, като на всяко място има 2-ма/3-ма служители, които не са ОК, но на фона на може би вече 150 човека - това е нищо и се преживява. За времето, в което работя там намерих истински приятели и съм много щастлива!
Ръководството на фирма Кредисимо - страхотни! Не знам как по друг начин да се изразя за тях. Това, което те искат от служителите си е да работят и да дават всичко от себе си за общото благо на фирмата и всички в нея! (Ако очаквате да се размотавате там и да не вършите нищо, това не е мястото за Вас, имайте го предвид!) Толерантни към всеки, готови да ти помогнат винаги! Ще се изкажа непрофесионално, но са големи пичове!
Доволна съм от отношението им към служителките, които забременяват и им се налага да излязат в болничен преди термин и също така им се налага 1 или 2 години да са в майчинство. По мои наблюдения също така са толерантни и то изключотелно със служителите, които имат малки деца, които често боледуват и поради тази причина трябва да излизат по-рано от работа или да си пускат болнични.
Голям плюс според мен е, че в сградата на фирмата има зала за масажи и тренировки по йога и бокс, веднага след работно време. Имат си дори собствена маникюристка за всички жени служителки!
Пожелавам на Кредисимо да продължават да са номер 1!

Вече като бивша служителка, мога да споделя всичко, което съм искала да кажа винаги за фирмата.
Първо: коменарите на предната страница ги написа служител от уоравата, което е видно и от единтичния начин на писане. Преди това, всички във фирмата бяхме инструктирани да напишем позитивен коментар и преди да бъде публикуван, да се изпрати на същия индивид, за да е сигурен, че не пишем глупости.
Второ: Спокойна среда ?! ХА-ХА
Трето: Няма служител, който да е по-дълго от година и няколко месеца.
Четвърто: Бонуси - няма!
Пето: 12 часа работно време!
Шесто: При всеки клиент, лихвата се определя индивидуално, например при редовните клиенти лихвата всеки път е по-висока, вместо точно обратното! Средно на 1000лв. се връщат 1500лв.
Седмо: Уважение - никакво!

Сега след моя коментар, очаквам отново 100 доволни служители, въпреки, че нямаше толкова в цялата фирма. Който реши да работи в Кредисимо, по-добре да стои безработен.
А някой закъсал за пари, по-добре изтеглете заем от банка или вземете от приятел. Със сигурност ще я закъсате още повече благодарение на тази ‘коректна’ фирма.

Непрофесионалисти!

Здравейте! Имате ли информация за счетоводния отдел - заплати,бонуси, отношение, колеги?

В продължение на предишния коментар,бих споделила че маркетинга и рекламата са развити на посредствено ниво.С рекламата на "разглезена кифла в мола " не мисля,че ще бъдете първи!"Прозрачните условия" са също мираж!Не се знае каква е сумата на вноски(явно се преценява персонално клиента,докато не получи обаждане от оператор!Имате много несъвършенства върху които трябва да поработите преди да се доближите до първите!

Само като видиш десет поредни еднакви мнения, с еднаква стилистика, еднаква езикова култура, еднакви позитиви и ти става ясно, че го е писал някой от компанията. А когато видиш това, трябва да ти стане ясно, че някъде там, на малко сладко мениджърско постче, има някой идиот :)

Иначе нямам реални наблюдения върху компанията, но това си струваше да отделя 5 минути за този коментар.

От скоро съм във фирмата и искам да кажа,че впечатленията ми са доста добри. С малко дете съм и работното време ме устройва перфектно.Работната атмосфера е спокойна, екипът е сплотен,приятелски настроен. Фирмата осигурява приятна среда на работа.Офисът е на много добро място.

Фирмата си е супер. На хубаво място е офисът, работна среда е отлична, заплащането е 30% по високо от същата позиция в миналата ми фирма, има привилегии и удобства, усеща се позитивно отношение от всички колеги и ръководители, нямам забележки, с радост отивам на работа и се радвам, че съм във фирмата.

Работя във фирмата от достатъчно време , за да мога да кажа, че "Кредисимо" са коректен работодател. Фирмата предлага приятна работна атмосфера, конкурентно заплащане, офисът на фирмата е с много добра локация, достъпна за всяка точка на София. Работя с млад, сплотен и ентусиазиран екип, ориентиран към постигането на високи резултати!И не на последно място ползвам гъвкаво работно време, което за мен е голям плюс!