Кредисимо / Глобекс Финанс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул.Витоша 146 А, ет.2&markers=София,бул.Витоша 146 А, ет.2

Кредисимо / Глобекс Финанс

Не е лоша фирмата за нашите стандарти. Някога работех там после се преместих другъде но условията са си пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ . Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 67г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо преди 3 години реших да напрявя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като цената на тази валута откакто е създадена винаги върви на горе. Идеята ми беше че някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50 за да се пенсионирам тъй – като дори не съм и санувал че цената на Bitcoin ще нрасне толкова бързо.
Биткойн е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечните си доходи може да отделяте.
Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Нямате нищо общо с изверга Константин Кръстев ли? А факта, че меката китка Косето има 15% дял в компанията чрез собствената си фирма Адвенкос“ ЕООД?
И отделно фирма Кредисимо Холдинг Лимитид“ АД която сте регистрирали в Малта за да избягвате данъци също има скрито участие на пендела.
Той долнище, ама и вие не сте по-назад.

Константин Кръстев с огромния резил с Хелп Карма така ви разклати имиджа, че няма накъде. Да сте имали изпълнителен директор като тоя , а сега член на Управителния съвет говори само за едно: морал нулев!

След няколко месеца работа в Кредисимо, мога категорично да заявя, че фирмената култура там е на ниво селски мутри от 90те. Изпълнителният директор е 100% егоцентрик, който, по мои лични впечатления, живее с усещането, че служителите му са стока и не заслужават нито човешко, нито професионално уважение. Изисква от служителите му да са 24/7 на разположение и ако случайно не желаеш да удовлетвориш капризите му, вече си отритнат от стадото. Почти 100% от мениджмънта там е съставен от безпринципни и коварни хора, чиято основна цел е да хванат някой колега "в крачка" (или да си я измислят), за да блеснат пред Великия вожд със своята "лоялност" и така да влязат в доверения му кръг. Там се толерира липсата на воля и гордост - колкото по-наведен си, толкова по-дълго ще се задържиш, макар че във фирмата текучеството е огромно и хора с по 1 година стаж ги наричат дългогодишни кадри. Ръководството не взима предвид мнението на експертите, освен ако случайно не съвпада с неговото собствено. В противен случай, същите биват демонстративно прескочени, а след това се очаква от тях да коригират проблемите, вследствие на неадекватните мениджърски решения.
Относно заплащането: средно към ниско ниво. Залъгват хората с бонуси, но моят така и не го дочаках, въпреки че нямаха никакви забележки към работата ми.
В заключение: напуснах дружеството по собствено желание, защото ценностната ми система не позволяваше да продължа да работя в такава среда. Не бих ги препоръчала като работодател дори на врага си.

В компанията съм от повече от 5 години и мога отговорно да заявя, че Кредисимо е компания, която осигурява всичко необходимо, доста често и повече от това, за да може да развива кадрите си и да им осигури отлични условия във всяко едно отношение. Голяма част от служителите са добри професионалисти и качествени хора, и винаги може да се разчита на тях. Месечните възнаграждения винаги се изплащат навреме, има и бонусна схема, базирана на резултатите на всеки служител. Ако човек иска да се развива като професионалист Кредисимо е едно много подходящо място. Има напрежение, има голям обем от работа, но също така има и изключително много възможности за развитие и надграждане на знанията! А най-хубавото е, че на всеки се предоставя възможност да се докаже.

Здравейте, искам да изкажа негативната си среща с човешки ресурси т.е. служителката.
1. Отивам на интервюто за контактен център и ми се задават лични въпроси (Непрофесионално отношение от HR служителката) имам ли си гадже, защо нямам.. какво правя в свободното си време...
2. Тест за оценяване без резултат от него.
3. Съвети изцяло не уместни.
4. Никаква обратна връзка след проведеното интервю... вече 1 месец чакам без отговор.
Пълно неуважение от тяхна страна!!!
Заключение: HR служителката ми каза, ако стигна до второ интервю, ще имам среща с психолог и детектор на лъжата!
Не си губете времето с тях!
Обявите за работа в контактния център не се свалят целогодишно от jobs-a, което знаете какво означава...постоянно текучество на служители!
Не си заслужава човек да се занимава с тях!!!

Искам да подчертая, че мнението ми е изцяло лично и на база опит и никой никога не ме е задължавал да го изказвам, решението е мое! Работя в Кредисимо от 4 години и половина. В момента съм в болничен преди майчинство. Надявам се и след 2 години да се върна на работа!!!
Не знам от къде да започна... Заплатите са много добри и винаги се изплащат без закъснения всеки месец, има бонуси, както и 13 заплата в края на всяка година. Работното време и локацията на офиса са перфектни. 99% от служителите са страхотни млади хора, доброжелателни и винаги усмихнати. Разбира се, като на всяко място има 2-ма/3-ма служители, които не са ОК, но на фона на може би вече 150 човека - това е нищо и се преживява. За времето, в което работя там намерих истински приятели и съм много щастлива!
Ръководството на фирма Кредисимо - страхотни! Не знам как по друг начин да се изразя за тях. Това, което те искат от служителите си е да работят и да дават всичко от себе си за общото благо на фирмата и всички в нея! (Ако очаквате да се размотавате там и да не вършите нищо, това не е мястото за Вас, имайте го предвид!) Толерантни към всеки, готови да ти помогнат винаги! Ще се изкажа непрофесионално, но са големи пичове!
Доволна съм от отношението им към служителките, които забременяват и им се налага да излязат в болничен преди термин и също така им се налага 1 или 2 години да са в майчинство. По мои наблюдения също така са толерантни и то изключотелно със служителите, които имат малки деца, които често боледуват и поради тази причина трябва да излизат по-рано от работа или да си пускат болнични.
Голям плюс според мен е, че в сградата на фирмата има зала за масажи и тренировки по йога и бокс, веднага след работно време. Имат си дори собствена маникюристка за всички жени служителки!
Пожелавам на Кредисимо да продължават да са номер 1!

Вече като бивша служителка, мога да споделя всичко, което съм искала да кажа винаги за фирмата.
Първо: коменарите на предната страница ги написа служител от уоравата, което е видно и от единтичния начин на писане. Преди това, всички във фирмата бяхме инструктирани да напишем позитивен коментар и преди да бъде публикуван, да се изпрати на същия индивид, за да е сигурен, че не пишем глупости.
Второ: Спокойна среда ?! ХА-ХА
Трето: Няма служител, който да е по-дълго от година и няколко месеца.
Четвърто: Бонуси - няма!
Пето: 12 часа работно време!
Шесто: При всеки клиент, лихвата се определя индивидуално, например при редовните клиенти лихвата всеки път е по-висока, вместо точно обратното! Средно на 1000лв. се връщат 1500лв.
Седмо: Уважение - никакво!

Сега след моя коментар, очаквам отново 100 доволни служители, въпреки, че нямаше толкова в цялата фирма. Който реши да работи в Кредисимо, по-добре да стои безработен.
А някой закъсал за пари, по-добре изтеглете заем от банка или вземете от приятел. Със сигурност ще я закъсате още повече благодарение на тази ‘коректна’ фирма.

Непрофесионалисти!

Здравейте! Имате ли информация за счетоводния отдел - заплати,бонуси, отношение, колеги?