Кредисимо / Глобекс Финанс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул.Витоша 146 А, ет.2&markers=София,бул.Витоша 146 А, ет.2

Кредисимо / Глобекс Финанс

В продължение на предишния коментар,бих споделила че маркетинга и рекламата са развити на посредствено ниво.С рекламата на "разглезена кифла в мола " не мисля,че ще бъдете първи!"Прозрачните условия" са също мираж!Не се знае каква е сумата на вноски(явно се преценява персонално клиента,докато не получи обаждане от оператор!Имате много несъвършенства върху които трябва да поработите преди да се доближите до първите!

Само като видиш десет поредни еднакви мнения, с еднаква стилистика, еднаква езикова култура, еднакви позитиви и ти става ясно, че го е писал някой от компанията. А когато видиш това, трябва да ти стане ясно, че някъде там, на малко сладко мениджърско постче, има някой идиот :)

Иначе нямам реални наблюдения върху компанията, но това си струваше да отделя 5 минути за този коментар.

От скоро съм във фирмата и искам да кажа,че впечатленията ми са доста добри. С малко дете съм и работното време ме устройва перфектно.Работната атмосфера е спокойна, екипът е сплотен,приятелски настроен. Фирмата осигурява приятна среда на работа.Офисът е на много добро място.

Фирмата си е супер. На хубаво място е офисът, работна среда е отлична, заплащането е 30% по високо от същата позиция в миналата ми фирма, има привилегии и удобства, усеща се позитивно отношение от всички колеги и ръководители, нямам забележки, с радост отивам на работа и се радвам, че съм във фирмата.

Работя във фирмата от достатъчно време , за да мога да кажа, че "Кредисимо" са коректен работодател. Фирмата предлага приятна работна атмосфера, конкурентно заплащане, офисът на фирмата е с много добра локация, достъпна за всяка точка на София. Работя с млад, сплотен и ентусиазиран екип, ориентиран към постигането на високи резултати!И не на последно място ползвам гъвкаво работно време, което за мен е голям плюс!

От скоро съм във фирмата, но първите ми впечатления са много добри. Работната атмосфера е спокойна, екипът е сплотен. Фирмата създава приятна среда на работа. Отношениято на ръководстото е приятелско и дружелюбно. Заплащането е добро и има допълнителни привилегии.

Като настоящ служител във фирма Кредисимо бих казала, че атмосферата е изключително спокойна и приятна, работата е сериозна и интересна, служителите са образовани, позитивни,мили, съпричастни и работят с много професионализъм и отговорност, ръководството е на много високо ниво, преди всичко са приятелски настроени и подхождат с много разбирне, доверие и коректност към своите служители.Компанията е едно от най-приятните и същевременно сериозни места за работа за хора, които желаят да се развиват.

Като настоящ служител бих искал да споделя, че работата не е трудна въпреки, че понякога е натоварено. Фирмата е представена от млад, отговорен и динамичен екип, което прави атмосферата приятна и спокойна.Работата не е трудна, но е доста отговорна. Възнаграждението е добро и бонусите са мотивиращи.
Допълнително, местонахождението на офиса е на атрактивно и удобно място.

Работя във фирмата от 1г и 8м. Заплащането е добро и се изплаща коректно в срок. Има допълнителни социални придобивки и бонуси за добре свършена работа. Тук се работи на 100%. Да идваш на работа само за стаж-не се толерира. Когато даваш всичко от себе си и подпомагаш чрез дейността си за израстването на Компанията, това не остава незабелязано от страна на ръководството. Радвам се, че съм част от екипа.

Доволна съм от условията на труд: офисът се намира на изключително комуникативно място и обстановката в него е уютна; работната атмосфера ми допада; на служителите се осигурява разнообразен социален пакет; колегите са готини; получавам заплатата си винаги в срок, като има и допълнителни бонуси; ръководството се отнася позитивно към служителите. Радвам се, че преди около година избрах Кредисимо за мой работодател.