Интернешънъл Асет Банк АД /img/frontend/nomap.png"

Интернешънъл Асет Банк АД

Бях в Софийски клон, където е била и преди много време банката. Повечето клиенти бяха близки и все с някакви претенции и преференций. Така е защото никой не я разпознава почти. Управителката е с отвратитено отношение и липса на лидерски качества, избива си комплексите с връзки в централата. Текучеството е голямо, особено в този клон и още няколко.Таргети каквито има в големите банки няма, но се създава напрежение и без това. Условията по продуктите не са конкурентни и няма как да се постигне бизнес, а и процесите са токова тромави и хаотични. Тук няма и изобщо какво да се научи, само стрес за документи, особено при валутни преводи. Това трябва да ви е последен избор ако все още мислите че работата в банка е нещо престижно..

Здравейте, започнах работа в дирекцията за отчетност и анализи, но много бързо разбрах къде попаднах. Безхаберие, интриги, любов, мишкуване, това е. Директорът спи прав на работа, а в обедната почивка вероятно и легнал. Лелките около него и по-специално една имат доста странно поведение. Задачите се дават без ред, колегите са смес от стари и по-нови в резултат на постоянно текучество. Заплатата е ниска за банковия сектор, няма бонуси, има здравно и карта за спорт, но си плащаш половината! Доколкото разбрах предстоят някакви промени, но не ми се чакаше, не издържах.

Здравейте, някой може ли да ми даде информация за заплащането в отдела за инвестиционно банкиране? Благодаря

Здравейте! Тъй като се интересувам от възможността за работа ва тази банка, а последните мнения са от 2011г., би ли могъл някой да ми даде ориентировъчна информация за заплатите в сферата на консултатнтските услуги за корпоративни клиенти или инвестиционно банкиране? Благодаря :)

Здравейте!Исках да попита мдали някой има повече информация за социалната им политика -бонуси,13,14 заплата?

За мен е интересно, че в банката е назначен човек, който дълго време е бил следствен за фалита на една банка през 90-те години. Не правя никакви изводи, но все пак е любопитно кой и как се назначава на работа там?!

Бягайте далече. Двамата изп.директори не стават за нищо. Толерира се подмазвачеството и слушкането. Заплащането е нищожно и най-ниското в цялата банкова система. Работната атмосфера е неприятна и напрежението е нетърпимо. Ко се отнася до обслужването - поради ниското заплащане там работят или неграмотници или угодни на управляващите и затова равнищато е като цяло лошо. Кредити - само на познати или на мутренски фирми. Лошото е, че заради кризата е те вече не си плащат така че да видим какво ще стане пред 2010 година с банката изобщо.

Клиент съм на банката над 15 години.С персонала в офис "Стефан Стамболов"имаме много добри взаймоотношения.При последното ми посещение в клона, ми беше връчен ВЪПРОСНИК-ДЕКЛАРАЦИЯ, в който трябва да напиша "клиент,клиентски номер,булстат"-данни с които  банката разполага, както и "стойност на активите на фирмата ми,годишния оборот и средносписъчния брой на персонала".Въпросът ми е към мениджърите на банката.Нима не ви е известно от къде можете на готово да вземете тази информация, а и Вие се нареждате на опашката за събиране на информация от фирмите.И за какво в същност Ви е необходима тя.Не можехте ли поне да упоменете на какво основание и за какви цели Ви е необходима тази информация.Тъй като Вие сте мой партньор и клиент,ще ми предоставите ли същите данни за Вашата банка?

бивш служител на банката.Съкратиха ме, но не защото не си вършех работата, а защото нямах връзките за да остана на работа. Работих като магаре дакарах клиенти и в един момент ме изритаха щото не съм връзкарка.Това е България и тук вече нищо не може да ме учуди!Съжалявам за това което се случи, не мога да защитя бившето си работно място при тези условия.Не заслужават похвала.

Вече дадох своята оценка. Коригирам това, че мнението ми е пуснато от гр. София (разбира се) - нещо, което поправях няколко пъти в сайта, но явно нещо не работи както трябва:-))