Интернешънъл Асет Банк АД /img/frontend/nomap.png"

Интернешънъл Асет Банк АД

По коментарите може да видите какво е нивото на това място!!!

Вече и защитник изпратиха, пълен смях!

Защо обаче не кажете, защо напуснаха/уволниха всички от дирекцията за пореден път? Къде са хората? Защо се сменя 4-ти директор на "Бизнес развитие" и хората в дирекцията?

Тук пише една Мая Златкова, която се беше оказала пълна некадърност. Рядко нагло, некомпетентно и упорито просто парче. Ясно е откъде има "информация". С право я изритаха шефовете. После си получи заслуженото. Той никой не я помни вече, но такива дребни душици опитват да напомнят за себе си.
Иначе- на който не му отърва да си взема партакешите по живо здраво.

Абсолютно аматьорски висш мениджмънт. Най-голямо недоразумение е Гунева - мазна буквално, властна и в същото време юрист ниска топка. Бута си роднината в бившата дирекция. Уволнява и понижава. Самозабравила се. Дай на такова малко власт и му гледай сеира. Тези хора просто не стават, но явно не сам там за да стават. Извън този каймак Коларов е без съмнение най-бездарния и също толкова мазен смърдящ интригант. Е как с такиав качества и диплома от Минно геоложки да "управляваш" не водопад ами човешки ресурс. Страшно кофти среда за нови хора. Какъв бизнес, какви 5 рубли, банката се връща с пълна пара към 1989.

По повод коментара по-долу:

Не мога да се съглася, че и преди години нещата в "Бизнес развитие"са били по-добре. Няма как "Картов център", "Клонова мрежа - продажби", "Маркетинг", "Европейски програми" и т.н да бъдат под една шапка. Това са много различни неща. И тогава имаше същото огромно текучество, скандали, интриги, проблеми и хаос. Не случайно смениха директора.

Факт е обаче, че се наеха хора на ръководни позиции без абсолютно никакъв мениджърски опит което направи нещата още по-плачевни.

Млади хора пък да не говорим, че изобщо няма и бягат като попарени ако случайно попаднат....Всичко е застинало 30 години назад!

Може ли някой да каже, защо за пореден път напускат всички от "Маркетинг" и като цяло "Бизнес развитие"? Това се случва се случва за пореден път, винаги внезапно и винаги след скандали с ръководството, каква е причината този път?

За картов център - не се изисква да имаш познания в областта, а явно успешната формула за ръководител е да си арогантен и нахален.

На коментара по-долу - защото преди 4 години разтуриха готова дирекция, в която картите бяха част от Бизнес развитие, а дейностите се развиваха чудесно. Имаше инициативност, мисъл, идеи, продукти, обучения, съдържание, кампании, работа с клоновете и прочее. Вместо да оказват подкрепа, изпълнителните директори трайно толерираха роднини и протежета, окуражаваха ги и подкопаваха атмосферата. Водени от подобни интриганти, след като затриха оригиналната дирекция и осакатиха функциите й, същите сменят трети директор бизнес развитие в своята безпомощност да направят поредна кръпка. Вярно, че всички трима си бяха за смяна още на третия месец, доказани и при предходните си работодатели, но това само поставя под още по-сериозно съмнение капацитета на инсталираните в УС на банката. Факт е, че се докараха в тази дирекция вече да не могат и един анализ на конкуренцията като хората да произведат, но това са плодовете на слабия мениджмънт. И естествено всички вдигат ръце от тях.
А за картите - ами там разни роднини и смешници се въртят като ротативки. Има един палячо, дето 2 пъти напуска и 3 пъти се връща щото другаде се налага да поработва. Други се завъртат само 1-2 пъти. Скороизлюпената директорка е пълна пародия, да. Навремето с 4 човека барабар с плявата се вършеше много повече и клонове и клиенти бяха обгрижвани. Щатовете сега обаче се увеличават, произвеждат се ръководители. А бизнесът и резултатите заминават.
Та с две думи - разходите за персонал се увеличиха, текучеството в последните 3-4 години е два пъти повече от предходните 10, качеството е под всякаква критика - нескопосаният проточил се с години нов сайт е най-достъпен пример, но важното е, че гледаме напрет.
Та така, но до кога с нашата хубава банка..

Относно питането защо толкова често има обяви за картов център - попитайте ръководителката му.

В Бизнес развитие (маркетинг, продажби, продуктово развитие) - сменя се четвърти под ред директор в рамките на 3 години и десетки служители в него. Уволнени, напуснали или разболели се от стрес и недружелюбна среда хора. Заповядайте!

Защо за пореден път всички от "Бизнес развитие" напускат или са уволнение? Защо за пореден път се търсят хора за "Картов". Някой задавали си тези въпроси? Защо постоянно има обяви за тези, при толкова малка банка?
Това е най-неадекватното работно място на което може да попаднете! Абсолютна загадка е как това място продължава да съществува!!!

Ами не се задържат много хората. Няма си кандидати, идват някакви бармани. През ИТто мина доста народ, сега ишефчето замина. Мен за едно ме интерюираха, после друго се оказа. Нищо смислено не се случи в тази банка освен пооправяне на мобилно а като цяло си е изостанали. Средата не е ОК, защото преобладават интригите. УЧРто то е кръгла 0, по добре да се вземе външно ТРЗ което поне обявите ще пусне със звезди .Успех

Верно ли Ивайло Йончев станал изпълнителен директор?? Трябва да е бил доста изпълнителен с отчетите. С седеше на една детелина с мисълта за Кристина..

Радвам се че вече съм другаде. Съжалявам, че изкарах прекалено много там за да търпя сестри, дъщери, подлоги и други изкопаеми. Остават само най ненужните от другите банки, а някой дори не са работили в банка. Нищо не може да се промени, само става по мъчително. На всички вече им е ясно вижда се цялото текучество. Но и мишките ще избягат от кораба.