Интернешънъл Асет Банк АД /img/frontend/nomap.png"

Интернешънъл Асет Банк АД

За мен е интересно, че в банката е назначен човек, който дълго време е бил следствен за фалита на една банка през 90-те години. Не правя никакви изводи, но все пак е любопитно кой и как се назначава на работа там?!

Бягайте далече. Двамата изп.директори не стават за нищо. Толерира се подмазвачеството и слушкането. Заплащането е нищожно и най-ниското в цялата банкова система. Работната атмосфера е неприятна и напрежението е нетърпимо. Ко се отнася до обслужването - поради ниското заплащане там работят или неграмотници или угодни на управляващите и затова равнищато е като цяло лошо. Кредити - само на познати или на мутренски фирми. Лошото е, че заради кризата е те вече не си плащат така че да видим какво ще стане пред 2010 година с банката изобщо.

Клиент съм на банката над 15 години.С персонала в офис "Стефан Стамболов"имаме много добри взаймоотношения.При последното ми посещение в клона, ми беше връчен ВЪПРОСНИК-ДЕКЛАРАЦИЯ, в който трябва да напиша "клиент,клиентски номер,булстат"-данни с които  банката разполага, както и "стойност на активите на фирмата ми,годишния оборот и средносписъчния брой на персонала".Въпросът ми е към мениджърите на банката.Нима не ви е известно от къде можете на готово да вземете тази информация, а и Вие се нареждате на опашката за събиране на информация от фирмите.И за какво в същност Ви е необходима тя.Не можехте ли поне да упоменете на какво основание и за какви цели Ви е необходима тази информация.Тъй като Вие сте мой партньор и клиент,ще ми предоставите ли същите данни за Вашата банка?

бивш служител на банката.Съкратиха ме, но не защото не си вършех работата, а защото нямах връзките за да остана на работа. Работих като магаре дакарах клиенти и в един момент ме изритаха щото не съм връзкарка.Това е България и тук вече нищо не може да ме учуди!Съжалявам за това което се случи, не мога да защитя бившето си работно място при тези условия.Не заслужават похвала.

Вече дадох своята оценка. Коригирам това, че мнението ми е пуснато от гр. София (разбира се) - нещо, което поправях няколко пъти в сайта, но явно нещо не работи както трябва:-))

Вече 2 год. работя в банката, като преди това съм работила в една от най-големите банки в България доста години. Всичко е в полза на настоящия ми работодател - комуникация (вкл. неформална), възможности за развитие, заплащане ....... Да, имаше съкращения, но изключително малко като процент от персонала, и то само в някои структури - пък и знаете, че кризата се използва като причина за раздяла с не толкова добрите служители:-))
Ръководството на банката е действало доста разумно, като не е "роило" офиси като някои други банки, където съкращенията на персонал бяха много сериозни и покрай "сухото" изгоря и "мокрото" и без работа в тях останаха много читави хора.
Оставам след работа, защото сама си го налагам и мотивирам, за да си свърша по-добре работата, без никой да ме кара да го правя.

Климат имаше, вече няма. Текат съкращения. Не се плаща за извънреден труд. Заплатите са ниски за сектора. Няма засега ясна перспектива за бъдещето.

Някаква инфо за заплащане, ако може?

Има ли някой запознат относно условията на работа в банката?Кандидатствах по една обява,специалист кредитни карти.Как е заплащането?

За разлика от болшинството други банки, в тази има добри отношения между хората, уважение и възможност да се възползваш от свободното си време след 17часа, вместо да висиш в офиса до 22часа заради безумия.