Интернешънъл Асет Банк АД /img/frontend/nomap.png"

Интернешънъл Асет Банк АД

Климат имаше, вече няма. Текат съкращения. Не се плаща за извънреден труд. Заплатите са ниски за сектора. Няма засега ясна перспектива за бъдещето.

Някаква инфо за заплащане, ако може?

Има ли някой запознат относно условията на работа в банката?Кандидатствах по една обява,специалист кредитни карти.Как е заплащането?

За разлика от болшинството други банки, в тази има добри отношения между хората, уважение и възможност да се възползваш от свободното си време след 17часа, вместо да висиш в офиса до 22часа заради безумия.

Какво ще кажете за тази банка? Струва ми се интересна, бутикова институция, но не съм чувал нещо конкретно. Впечатленията ми са от познат, който е техен клиент.

Моля, някой ако има вътрешно инфо за длъжността Главен експерт обслужване на клиенти,да каже че в нашия град има обява и незнам за какво става въпрос. Има ли убийствени цели, невъзможни задачи за изплънения, тъпотии които никой неразбира и други такива..

Никаква чуваемост от страна на ръководството, неуважение към низшите служители, към служителите въобще, заплащането е под средното за банковия сектор, никакъв потенциал за развитие, добри колеги, кофти работна среда.