Интернешънъл Асет Банк АД /img/frontend/nomap.png"

Интернешънъл Асет Банк АД

И аз както други коментиращи имах неудоволствието да работя в банката преди известно време като фронт.От скромният ми опит там мога да споделя,че да работиш тук е абсолютна загуба на време и усилия.Заплатата е минимална за сектора,направо подигравка.Никакво уважение и презрително отношение от страна на преките ти началници и тем подобни смешници.Третират те като второ качество стока, а понякога и като невидим.Нулев шанс за развитие по стълбичката,освен ако не си някаква мазна кифла с мутреско държание.Абсолютна стагнация на работното място поради доста по-малкият поток от клиенти в сравнение с други банки.Това е така поради факта,че банката работи главно с подбрани личности, а именно-едни от най-големите мутри в страната.Обикновените клиенти т.е хора от народа се броят на пръсти, поради по-малката им известност и високите такси на банката.Кредити се дават отново само на мутри и богаташи.Въпреки по-ниските обороти на работа, работната среда отново е супер изнервяща поради паниката за документи и преводи и поради чалгарското поведение на началниците.Толерира се шуробаджанащината и подмазването,както на много други места.Не ви съветвам да започвате работа тук, особено в някой забутан клон.

Здравейте, някой може ли да каже мнение за ИТ отдел или кол център( не знам как го водят). Виждам,че си търсят човек упорито напоследък. Дали не могат да си намерят или хората си тръгват като видят за какво става дума.

Аз изкарах няколко месеца в същото положение и в тази банка връзките от всякакво естество се толерират да. Също понеже на някой хора им доста скучно и интригите чувах коментари от стари служители за изпълнителен директор в бюфета. Поведението на лелката едва ли е случайно. Пълна скука задръстване и загуба на време,то е идеално да седиш до пенсия ако не блестиш с нищо особено. Понятията извънреден труд и корпоративна култура тук не съществуват и не се прилагат. Няма проблем да закъсняваш, да почиваш по 2 часа особено ако ти дават пример и нулев контрол. Има ваучери за храна и нисък пакет здравно. Има безплатна наливна вода ама така и никой не видях да почисти диспенсърите. Поне беше близко до МОЛ да убиеш малко време и метро. Някои от колегите също бяха свестни, за ръководителите не мога да преценя, но за мене атмосферата е странна.

Оценителите са в Управление на риска главната оценителка е много близка с директора. Заплатата е фиксирана прилично ниска. Слабичко се бачка. Толкова ли няма работа в бранша, хем на % та до това опираш

някой може ли да каже нещо за позицията Оценител в отдел "Анализ и оценка на обезпеченията" в ЦУ по отношение на натоварване, заплащане, атмосфера?

Благодаря!

Бях в Софийски клон, където е била и преди много време банката. Повечето клиенти бяха близки и все с някакви претенции и преференций. Така е защото никой не я разпознава почти. Управителката е с отвратитено отношение и липса на лидерски качества, избива си комплексите с връзки в централата. Текучеството е голямо, особено в този клон и още няколко.Таргети каквито има в големите банки няма, но се създава напрежение и без това. Условията по продуктите не са конкурентни и няма как да се постигне бизнес, а и процесите са токова тромави и хаотични. Тук няма и изобщо какво да се научи, само стрес за документи, особено при валутни преводи. Това трябва да ви е последен избор ако все още мислите че работата в банка е нещо престижно..

Здравейте, започнах работа в дирекцията за отчетност и анализи, но много бързо разбрах къде попаднах. Безхаберие, интриги, любов, мишкуване, това е. Директорът спи прав на работа, а в обедната почивка вероятно и легнал. Лелките около него и по-специално една имат доста странно поведение. Задачите се дават без ред, колегите са смес от стари и по-нови в резултат на постоянно текучество. Заплатата е ниска за банковия сектор, няма бонуси, има здравно и карта за спорт, но си плащаш половината! Доколкото разбрах предстоят някакви промени, но не ми се чакаше, не издържах.

Здравейте, някой може ли да ми даде информация за заплащането в отдела за инвестиционно банкиране? Благодаря

Здравейте! Тъй като се интересувам от възможността за работа ва тази банка, а последните мнения са от 2011г., би ли могъл някой да ми даде ориентировъчна информация за заплатите в сферата на консултатнтските услуги за корпоративни клиенти или инвестиционно банкиране? Благодаря :)

Здравейте!Исках да попита мдали някой има повече информация за социалната им политика -бонуси,13,14 заплата?