ХЕРТИ АД /img/frontend/nomap.png"

Абе какжо да жи кажа п1лна анархия работници няма има само на4алници ми да работят те тогава ама до като има такижа дупедажци  в фирмата 6те си м1л4им и 6те работим за слава тожа е полойението.

направете го
праща се писмо до прокуратурата
от там се изисква от собственика на форума и от интернет операторите да намерят имената на тези които пишат тия гадости
същите се привикват да дадат обяснение
и ако е нужно се завеждат дела за клевета и обиди
това се случи в няколко фирми
по принцип си ги знаем тези които пишат ,те са едни и същи,просто докато си пият кафето,пишат няколко реда и им олеква
голяма простотия

Днес научих тъжната новина,че е починал Бат Наско.За малко спрете с дразгите и да си спомним за него!Беше добър човек.Бог да го прости!

Много ,много жалко за това че главния има визия да бъде топ мениджър макар и по този циничен начин.Мистика остава феномена Крумов,дали не е продукт на подлите амбиции на Синиклийска или съпричастното рамо на Симеонов.Но това което става е пълна разруха,анти мениджмънт.Абсолютни профани да ръководят такова многообразно и фундаментално производство.Много жалко за нас които градим материалните блага в състояние на средновековни методи.

всичко написано е вярно.НО ЗА ГОЛЯМО СЪЖАЛЕНИЕ,КАТО БЛЕСНЕ ИСТИНА И СЕ ПРЕМАХВА ОТ ФОРОМА.Г-жо Синиклииска нямаше ли по-подходяща здрава ръка която да" удря "по масите в участък ДК.С такава ръка Крумова ще си загубите доверието на работниците първо към вас а за другото........вие се сещате.Специалистите струват пари не ги жалете,дравите удари ги оставете за арени.

Прав е М. Калайджиев, хората които ръководят са некадърни и безразлични към производствените процеси. След като по поръка на производствен директор администраторите трият ценна информация за да не се компрометират техни протежета, подготвените от мен за тях двадесетина имена на хора дето не идват редовно на работа, идват пияни, спят нощем и създават умишлено брак, няма да бъдат написани.

какво да говорим колеги за справедливост в ХЕРТИ,когато началниците са виновни,си бършат ръцете с рабтника,за да са добре те нали си вземат големите заплати а каде другаде ще ги вземат,никаде.И като я има тази шуробаджанаштина ще е така,и се толерират хора които само плюят хората и имат голям е--к а които всъштност са едни кмплексари и не става ништо от тях.Докато има толкова пошли хора и им се дава власт нещата няма да се оправят,а има толкова кадърни момчета които не се забелязват и на чиито гръб се носи цялата работа и качествена продукция.но когато някой згафи нешто защото безгрешни хора няма веднага има обяснения и наказания,а иначе работата им не се забелязва.затова ще си отиват или ще бъдат гонени такива хора докато накрая останат само некадърници,роднините,криватни приятели и т.н. от вихрушката на тъй наречените (началници) които незачитат човешкият труд и качества.Тогава да ги видим на каде ще са-не за Европа а за Таджикистан.Успех и продалжавайте в същият дух.

Хе, хе, разговори с новото ръководство! Така беше през 2004 г., работех в друга фирма, пак Д. Симеонов и В. Крумов колеха и бесеха народа, сега се окопават и в Херти, язък за хубавата фабрика. Наглоста им няма да спре до заместници, скоро ще се насочат и към стола на Б. Николов и Синиклийска.

Много се радвам ,че се тревожите за тази фирма и ви прави впечатление кой колко пари взема и как работи.Но мисля ,че има конфликт на интереси и се нарушават правилата на форума.Цитират се имена без доказателства ,а сте скрити под анонимност и неистински имена.Мисля ,че новото ръководство дава възможност и за разговори, и за мнения.Преди да попълните прочетете въпросите за коментар и говорете по тях.

много лоша политика.работник сьс стаж 15г да взема колкото тоя дето е с 2-3г годишен трудов стаж.не може РУ да взема с по 300лева отгоре,а като отговорници са пьлна нула-работника го отнася,и все да са оправдани от началника.ама и изпьлнителните директори са за изхвьрляне,всички неуредици са заради некадьрноста им.