ХЕРТИ АД /img/frontend/nomap.png"

В момента се наказват хора за 1000 капачки брак.
Но какво става с няколкото милиона Смирноф,които са полегнали на двора под навеса.Кой е виновен,отговорен и наказан за това.

Точно така!Вместо да се занимавате с мен колко голям алкохолик съм бил и т.н. разискваите наболелите проблеми във фирмата.Например,че машините са морално остарели ,какво може да се да се направи по въпроса.Да се модернизират например.Защото с тези машини в Лакиране и Литография както и със старите в цех Страничен печат неможете да изпълните изискванията на Диаджо и други подобни фирми.Какво да се направи с обучението на личния състав по машините,особенно с новите работници!А тези дето плюят Синиклийска как мислят,по-добре ли ще се справят от нея!Надали!!!Просто всеки трябва да си изпълнява задълженията на длъжноста на която е назначен и да подпомага тези до него,защото всички сте от една фирма!

Как не чувствате капка неудобство относно непочтените и още повече незаслужени писания по адрес на производствения директор?Тая жена е започнала от най-ниското ниво във фирмата и мисля,че достойно извървя пътя до позицията,на която е в момента.И заслужено заема длъжността.Нима предшествениците й бяха по-кадърни при положение,че имаха не един заместник.Моля Ви ,не пълнете форума със дребнави изказвания, а гледайте позитивно на нещата.Знаете ли колко фирми в момента не плащат заплати?В крайна сметка като не ви допада ситуацията има начин да се спасите единичо,нали?Фирмата е с традиции и се ползва с добро име на пазара-моля не го петнете повече!!!

Здравейте,просто има ли смисъл да се пише,дали в този форум или фирмения.Аз за себе си съм решил ,че това е последния път в който пиша и влизам да чета.Предпочитам да гледам безсилието,объркването и неадекватните решения,ако изобщо има решения.Синиклийска си е добра,ама от там на долу е леш,от нея си зависи как ще остане в историята на фирмата,с тези нейни подчинени началници ,които не виждат по далече от носа си,ще бере много ядове,Те нямат характер да са управленци.Само един пример,смени Димчо с Желязко,стана даже по зле или поне не по добре.Сега ще стане същото с Цветалин,ще дойде някой кото няма да е по добър,но тя си носи отговорноста

Абе, не закачайте Милен! Ако в Херти има повече хора като него, производството ще върви по-добре.

Относно изказването за бай Милен: той е човек и специалист, който не се плаши от работа и където и да отиде ,бързо ще се впише в средата . Желая му от все сърце успех в новата работа! Ами ние с "гайдите" какво ще правим? Всеки се спасява кой както може ,а ние ще търпим ... Успех и на нас!!!

Може и да си прав,но колко от тях заслужават повишение?!
Между другото мисля,че фирмата е доста коректна с работниците си спрямо другите такива в Шумен.И наистина вече съм бивш.Напускам не само фирмата но и страната.Костов е прав че в лицето на Синиклийска имате един добър,квалифициран шеф.,който не всеки може да преметне!Bye,bye.

Повечето служители нямат никакво увеличение на заплатите.така ,че се опитай да преглътнеш тази неправда,особено ,ако наистина си бивш.........

Искам да изкажа мнение относно новите заплати.Мисля че някои хора не са оценени правилно,и са им дадени по ниски заплащания спрямо това което дажат на фирмата.Други пък са получили незаслужено високи!Ще спомена едно име само за пример.И ако обича администратора да не ми трие мненията!Става дума за Мариян от страничния печат. Този човек е толкова отдавна във фирмата,доказал е неведнъж професионализма си.Научил е не един печатар,а даже и от сегашните ръководители.В момента е с най-ниско заплащане от всички ръководители.Това правилно ли е Цецо,Диана кой друг да попитам?Аз вече не съм във фирмата но такава неправда немога да премълча!

Прочетох отвореното писмо на госпожа Синиклийска,във връзка с DIADJO .Не разбрах за какво се извиняваме и за какво благодарим.Само разбрах,че мноооого трябва да се свиваме,вероятно за да избиваме нечии грешки.
Така се получава ,когато се работи с истерии и напрежение за този клиент.