ХЕРТИ АД /img/frontend/nomap.png"

Здравейте бивши колеги!Пожелавам ви приятно изкарване на празниците и весела Коледа!Жалко,че неможах да присъствам на празненствата ви.Дано през следващата година проблемите ви да са по-малко.

Здравейте "колеги", виждам че всичко е по старумо. Плюете се, клюкарствате а няматте смелоста да си пазите правата. Няма да коментирам всичко което съм прочел тук. Има доста истински неща които се написаха, има обаче и много гадости!!! Само ще ВИ пожелая да промените или някой да го промени през новата :) ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!!

Г-н Костов,като обещавате на хората/работници и служители/ за увеличение на трудовото възнаграждение от дадена дата,изпълнете обещанието си !!!Наистина се убеждавам/не вярвах на приказките,които се говореха за Вас,във фирмите ,които сте работили преди/,но се убеждавам,че са били прави!Като не  може даден служител да изпълнява своите задължения и обещания,какво следва за служителя?А за спазване на работното време да не говорим-то е само за обикновените служители-поне Вие не искайте обяснение,защото тези хора са оставали много,много след работното време,без да са получавали нищо за това,но ако закъснеят ,дори и за 5 мин.или повече,се търси обяснение,писменно.Жалко,много жалко!Оставката ми е в джоба,ако решите!Не ми е за първи път !

колеги работата е много проста.ако не намалят работното време трябва да си спазят обещанието на г-н Костов и да вдигнат заплатите.Гениален план да си траем.След месец два всичко ще се нормализира но тогава обещанието за увеличение на заплатите ще бъде отложено за по далечен срок.

При работата която имаме защо ще ни намаляват пак работното време.Не им ли е неудобно на шефовете.Само си пълнят гушите.Защо не съкратят малко персонала в офиса,а си го изкарват от работника.Искат да вършиш 2-3 работи,а заплатата все така мааалка-малка.Нали уж щеше да има + 10процента,ама дрън-дрън.Не умеят да си задържат кадрите,затова който може да бяга.Успех на онеправданите работници.

1 точка

Скъпи читатели и писатели,хубаво е,че си спомняте за бивши колеги/професионалисти/НО всеки прави сам своя избор,не смятам,че трябва да вините мениджърския персонал за тяхното напускане.Ако някой не е съгласен с мен и/или има друг ред на мисли ще ми бъде интересно да ги изложе.

Във херти преди всички бяха един за всички и вси4ки за един а сега ввсеки дърпа конците към себе си.Директори и на4алници назначени само за заплата .Как да разговаряш със тях като нямат елементарни познания за производството ВК;Амаан от глупаци.Операторите на машини имат задълзения а те не знаят нищо за тях.Само се приемат нови работници а готовите обучени ги съкращават .Аман от икономии .Закупи се система за прогонване на прелетните птички да не гнездят в цеховете за производство но без резултат дават се пари за глупости вместо да задържим обучения персонал.За да получиш трябва да дадеш но във фирма ХЕРТИ АД малко са хората кото допринасят с труда си за добра реализация на фирмата.Останаха само нацалници с глеми заплати изкарани от малкото професионални работници със дъгодишен стаж.Работа има работници няма НАЧАЛНИЦИ КОЛКОТО ЩЕШ.Може още много да се пише но като не се взема под внимание няма смисъл.Кучета лаят кервана си върви

ХЕРТИ Плиска е като една малка България-всичко умно и кадърно избяга.От Горе до долу се шири ПОСРЕДСТВЕНОСТ и селения.
Ръководството с огромните си претенции за професионализъм за жалост най- откровенно простее.  Казарменият ред,дело на последният Голям шеф  не води до високи производствени резултати а до напрежение и грешки.
БЕЗНАДЕЖДНО Е

Искам да попитам ,ние фирма ли сме, която произвежда капачки или фирма която прави записи?(ами нека да се приемат журналисти)Може и да успеем.Как ли пък не след като тези които трябва да разбират от процесите на производство не са по местата си ,ка да са след  като са  пресирани и трябва да отговарят пред няколко болни мозъка, които съдбата ги е предопределила да бъдат средни менъжери.Производствените проблеми изцяло са проблеми на работниците ,а шефовите винаги са на сухо.Нека Вишият менижмът се замисли върху този казус.Така не може да продължи.Изринете буклуците!

защо след като малки капачки нямат системно работа и си ходят всеки ден по няколко човека,са им казали че ще им вдигат заплатите,а Нечо си чупи краката да обикаля по цеховете...