ХЕРТИ АД /img/frontend/nomap.png"

При работата която имаме защо ще ни намаляват пак работното време.Не им ли е неудобно на шефовете.Само си пълнят гушите.Защо не съкратят малко персонала в офиса,а си го изкарват от работника.Искат да вършиш 2-3 работи,а заплатата все така мааалка-малка.Нали уж щеше да има + 10процента,ама дрън-дрън.Не умеят да си задържат кадрите,затова който може да бяга.Успех на онеправданите работници.

1 точка

Скъпи читатели и писатели,хубаво е,че си спомняте за бивши колеги/професионалисти/НО всеки прави сам своя избор,не смятам,че трябва да вините мениджърския персонал за тяхното напускане.Ако някой не е съгласен с мен и/или има друг ред на мисли ще ми бъде интересно да ги изложе.

Във херти преди всички бяха един за всички и вси4ки за един а сега ввсеки дърпа конците към себе си.Директори и на4алници назначени само за заплата .Как да разговаряш със тях като нямат елементарни познания за производството ВК;Амаан от глупаци.Операторите на машини имат задълзения а те не знаят нищо за тях.Само се приемат нови работници а готовите обучени ги съкращават .Аман от икономии .Закупи се система за прогонване на прелетните птички да не гнездят в цеховете за производство но без резултат дават се пари за глупости вместо да задържим обучения персонал.За да получиш трябва да дадеш но във фирма ХЕРТИ АД малко са хората кото допринасят с труда си за добра реализация на фирмата.Останаха само нацалници с глеми заплати изкарани от малкото професионални работници със дъгодишен стаж.Работа има работници няма НАЧАЛНИЦИ КОЛКОТО ЩЕШ.Може още много да се пише но като не се взема под внимание няма смисъл.Кучета лаят кервана си върви

ХЕРТИ Плиска е като една малка България-всичко умно и кадърно избяга.От Горе до долу се шири ПОСРЕДСТВЕНОСТ и селения.
Ръководството с огромните си претенции за професионализъм за жалост най- откровенно простее.  Казарменият ред,дело на последният Голям шеф  не води до високи производствени резултати а до напрежение и грешки.
БЕЗНАДЕЖДНО Е

Искам да попитам ,ние фирма ли сме, която произвежда капачки или фирма която прави записи?(ами нека да се приемат журналисти)Може и да успеем.Как ли пък не след като тези които трябва да разбират от процесите на производство не са по местата си ,ка да са след  като са  пресирани и трябва да отговарят пред няколко болни мозъка, които съдбата ги е предопределила да бъдат средни менъжери.Производствените проблеми изцяло са проблеми на работниците ,а шефовите винаги са на сухо.Нека Вишият менижмът се замисли върху този казус.Така не може да продължи.Изринете буклуците!

защо след като малки капачки нямат системно работа и си ходят всеки ден по няколко човека,са им казали че ще им вдигат заплатите,а Нечо си чупи краката да обикаля по цеховете...

Абе какжо да жи кажа п1лна анархия работници няма има само на4алници ми да работят те тогава ама до като има такижа дупедажци  в фирмата 6те си м1л4им и 6те работим за слава тожа е полойението.

направете го
праща се писмо до прокуратурата
от там се изисква от собственика на форума и от интернет операторите да намерят имената на тези които пишат тия гадости
същите се привикват да дадат обяснение
и ако е нужно се завеждат дела за клевета и обиди
това се случи в няколко фирми
по принцип си ги знаем тези които пишат ,те са едни и същи,просто докато си пият кафето,пишат няколко реда и им олеква
голяма простотия

Днес научих тъжната новина,че е починал Бат Наско.За малко спрете с дразгите и да си спомним за него!Беше добър човек.Бог да го прости!

Много ,много жалко за това че главния има визия да бъде топ мениджър макар и по този циничен начин.Мистика остава феномена Крумов,дали не е продукт на подлите амбиции на Синиклийска или съпричастното рамо на Симеонов.Но това което става е пълна разруха,анти мениджмънт.Абсолютни профани да ръководят такова многообразно и фундаментално производство.Много жалко за нас които градим материалните блага в състояние на средновековни методи.