ХЕРТИ АД /img/frontend/nomap.png"

Херти пак пуска обява за експерт електронно оборудване.
Пускат тази обява още от предишната година вече няколко пъти и щом до сега не са си избрали човек, то значи много много не им трябва такъв специалист.
Интервюто се провежда от шефката на отдел човешки ресурси. Изобщо не може да обясни каква квалификация и опит са необходими за позицията. Не си беше дала труда малко от малко да се подготви.

Моето впечатление си остана, че каките от отдела, за да не им е скучно, си пускат обяви и си организират интервюта.

Да ви е честита новата 2012 година и нека тя, Ви донесе здраве, щастие и късмет, който да Ви водят към нови успехи.

Бивш служител съм във фирмата. Работех там от 2000 до 2005 година. За 4,5 години работа се научих да работя на 14 различни по естество машини, един път съм излзиал болнични, а отпуска винаги когато шефа даде. За тези години заплатата ми беше увеличена 1 път. До последно си вземах  350 лв. Причината поради която напуснах беше факта, че не ми разрешиха отпуска за сватбата на моята кръстница. През всичкото това време се назначаваха работници и служители без всякаква компетенция за заемащите от тях длъжности. Хора дори който нямаха нужното образование. Още тогава, а вярвам и сега, там си цари пълен комунизъм.

За Бившите временни работници от цех"Пласмаса" ще има ли работа в скоро време?

И аз като последния смелчага искам да отправя поздравления за Новата година!
Искам да поздравя всички добросъвестни и работливи хора в Херти!
Желая здраве и ентусиазъм за работа на всички печатари-адмирации за вашия труд, за вашия професионализъм, за вложенитв усилия в печатарския процес. Поклон пред нацапаните ви с мастило ръце, уморените нозе и угрижените ви лица.С пожелания за сбъднати мечти!
Поздравления на всички оператори на машини, които дават всичко от себе си в полза на работата,които участват в работния процес с душа и сърце.
Нека всички се почувстваме по оценени през 2010 година!

Поздравявам всички рабоници от фимата с новата 2010.Пожелавам на тях и техните семеиства здраве и успехи в живота.Да докажем че ние сме хората които изнасят трудното бреме на фимата.

Здравейте бивши колеги!Пожелавам ви приятно изкарване на празниците и весела Коледа!Жалко,че неможах да присъствам на празненствата ви.Дано през следващата година проблемите ви да са по-малко.

Здравейте "колеги", виждам че всичко е по старумо. Плюете се, клюкарствате а няматте смелоста да си пазите правата. Няма да коментирам всичко което съм прочел тук. Има доста истински неща които се написаха, има обаче и много гадости!!! Само ще ВИ пожелая да промените или някой да го промени през новата :) ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!!

Г-н Костов,като обещавате на хората/работници и служители/ за увеличение на трудовото възнаграждение от дадена дата,изпълнете обещанието си !!!Наистина се убеждавам/не вярвах на приказките,които се говореха за Вас,във фирмите ,които сте работили преди/,но се убеждавам,че са били прави!Като не  може даден служител да изпълнява своите задължения и обещания,какво следва за служителя?А за спазване на работното време да не говорим-то е само за обикновените служители-поне Вие не искайте обяснение,защото тези хора са оставали много,много след работното време,без да са получавали нищо за това,но ако закъснеят ,дори и за 5 мин.или повече,се търси обяснение,писменно.Жалко,много жалко!Оставката ми е в джоба,ако решите!Не ми е за първи път !

колеги работата е много проста.ако не намалят работното време трябва да си спазят обещанието на г-н Костов и да вдигнат заплатите.Гениален план да си траем.След месец два всичко ще се нормализира но тогава обещанието за увеличение на заплатите ще бъде отложено за по далечен срок.