ХЕРТИ АД /img/frontend/nomap.png"

Та кой ли е застрахован в тази ф-ма от това ,и какъв е критерия, направо е абсурдно.Подлизурковци колкото щеш,професионализма не се толерира....

Абе бивш, като си толкова засегнат, защо не си написа името? Явно со този, който последно освободиха, ама знам със сигурност, че е основателно, ама не щеш да ти го кажат - ти си пияница и бизнесът ти рано или късно ще угасне, и тогава ще си удряш главата, ама вече е късно.

Никакво уважение на вишото ръководство към работника,уволняват те от днес за днес или по телефона.

колеги, как я карате? няма повишение на заплатите,още съкращения,ваучери няма... поне настрение за работа има ли? не ви ли болят зъбите от стискане?до кога? аз поне вече не съм във фирмата, но все още ме боли за проблемите на останалите там. пожелавам на всички ви много кураж и да не губят вяра! има видов ден!

как оцeлява фирмата.вземат ти здравето за жълти стотинки и после вън.

Фирма Херти е добра.На фона на настоящата криза оцелява съвсем адекватно.
Ако някои не харесва Синиклийска.Симеонов или началника си .съвсем не означава.че не харесва работата си и тpябва да си търси друга.Може би сме длъжни да ги уважаваме,но както каза г-н Костов - Нужно е ВЗАИМНО уважение.

Явно на всички вас работата ,която фирмата ви предоставя не ви задоволява,затова търсите"подводни камъни"Ами тогава търсете си своето място.Покажете своята същност и недооценените си качества на друго място и там се реализирайте.Тъкмо ще имате база за сравнение.Итогава пак заповядайте да пишете мнението си във познатия ви форум.Тогава мисля,че ще бъде интересно.Защото сте много далеч от положението,поне към днешна дата!

...мисля, че който гостува на форума като " бизнас" , дори да е добронамерен, знае много добре какво означава " конфиденциална информация" , "технологични тайни" и т.н.

Здравеите на всички в ХЕРТИ, разгледах саита ви на херти.бг и наистина ме трогна, вие всички сте невероятен екип от професйоналисти (УНИКАЛНИ СТЕ) има ли някои от вас приятели който да ми каже от каде мога да си намеря или закупя писмени или видео матеряли за Лакиране и Литография процесите и видовете операций ; за което ви благодаря предварително ; от София съм ако можете да ми помогнете ще доида лично да почерпя обещавам !!!

няма оправия колеги! само се плюем един друг, а не виждаме,че всички , които изкарваме заплатите на "големите" сме под един общ знаменател. на никой не му пука за нашето мнение. кучето си лае, керванът си върви! дайте да не се ядем по между си. така ставаме само за смях на шефовете. само се чудя тоя д. симеонов до кога ще го търпим. това е човек без капка човещина и такт. как ли е успял да спечели доверието на костов? за пореден път се убеждавам, че онзи,който не върши нищо е на по-голяма почит в нашата фирма. жалко!!!