Хеброс Бус ООД /img/frontend/nomap.png"

Хеброс Бус ООД

възможно ли е така да се подигравате със служителите си при вас не може да има креза Г-Н Дошков нестига че шофйорите ви работат за смешни заплати а и не им ги давате и ги намаляте ВИЕ как бихте хранили семеисто с 500 лв.и да си покриете кредитите ЗАЩО СЕ ГАВРИТЕ ТАКА СЪС РАБОТНИЦИТЕ СИ които искарват с чистен труд прехраната си АКО ЧЕТЕТЕ ТОВА ДАИТЕ НА ХОРАТА ЗАПЛТИ НЕ ТИ ЛЪЖЕТЕ

Здравейте!Редовно ползвам автобусите на Хеброс бус и бих ви уверила,че са едни от най редовните в града, и най-вече линия №4. Не давам конкретни оценки защо не съм запозната с условията на труд във фирмата но искам да ви похваля вас и най-вече един от вашите шофиори,не му знам името но е младо момче и номера на автобуса е 9566, винаги добре изглеждащ и може би един от малкото които не псуват, направи ми впечатление доброто отношение към пътниците и това ,че при качването и слизането на трудно подвижни хора както и на майки с детски колички накланя автобуса зада ги улесни. БРАВО!

кога щте има климатици кога щте има нови рейсове

Фирмата е супер! Страхотна база, автобуси и обслужване! Най-добрата в цяла България. Шофьорите са на високо ниво, винаги в полза на клиента, внимателни и любезни ! Моите адмирации към един от тях Ф. Начев - перфектният шофьор! Трябва да служи за пример на своите колеги!!! Браво, продължавайте в същия дух!!!

Фирма Хеброс бус е много добра фирма.Обслужването е на високо ниво.Особено, когато се кача на автобус № 33 55 ми е много приятно, защото шофьора е много готин,спокоен.

не мога да оценя тази фирма по обективни причини,но в повечето от коментариите все едно виждам фирмата в която работя аз- Транстриумф холдинг АД гр. Варна,сякаш едни и същи са и началниците и автопаркът и условията на труд.

Ще ми се и аз да взема отношение по темата, че гледам повечето сте много компетентни :) Не знам дали сте се замисляли, но преди време г-н Дошков (бушона, комуниста, военният и тем подобни епитети) взе една наистина западаща фирма, пълна с непотребни бюрократи и крадливи шофьори и за няколко години я направи най-добрата и най-голямата транспортна фирма в България! Само за сравнение...видяхме какво се случи с общинската фирма "Градски транспорт". Толкова жалка гледка не съм виждал. автобусите тип "трошки" както се изказа една много приятна госпожа, ако изобщо вървяха, бяха веднъж на високосна година. Хеброс Бус бе обявена вече за втора година за най-добра в своя бранш, това е фирмата, която купува НОВИ автобуси и това е видимо за всички. Защити първа всички ISO стандарти единствената фирма с отлична материална база. Ако някой от Вас сладури ми посочи ЕДНА фирма с по-добри, по-нови и по-чисти автобуси, бих се изненадал много.
Условията на труд са повече от добри! Няма неотоплена автогара, Родопи мисля изобщо да не я коментираме, получават се дрехи, бонуси, редовно заплати, доста над средното ниво за транспортна фирма. Явно и това не допада на някои колеги, чийто манталитет очевидно е, "Я че си караме с джапанки и по потник да ми се гледат саламурниците, нема да се правим на костюмар, нищо че така изграждам имидж на фирмата, която ми дава хляб".
Колкото до "некомпетентния" мениджърски екип... лични впечатления имам от главния счетоводител и заместник управителя. На дамата не можах да и преброя сертификатите, които са сложени в ляво от нея, а заместник началникът е доктор на техническите науки и беше преподавател в техническият университет. Доколкото знам, двама от началниците са негови ученици в предпенсионна възраст (хаха). Щом са докарали фирмата до най-високото ниво и я задържаха там, значи са си свършили добре работата, а хапливите Ви коментари могат само да покажат колко Ви е високо IQ-то. Хубаво е човек да гледа реално на нещата и да може да се оцени реално, не само да пише глупости по форумите.

По принцип мисля че работата като водач в това натоварено движение е много по одговорна от много други и за това мисля че заплатата на водачите трябва да бъде по висока примерно 1000 лева при 8часов равотен ден а не колегите се принуждават да раборят по две смяни за да изкарат една що годе нормална заплата за издръжка на техните семейства.Ако иска да работят трябва да се съобразяват с мнението на водачите относно работното облекло.На някои може да им е по-удобно в спортни дрехи,все пак те не са началници да се обличат в официални дрехи и да стоят зад бюро до колкото съм запознат с условията им на труд те участват пряко в ремонта на автобуса,ако се развали по време на курс.И за това спортните дрехи са по удобни
Господин Дошков, ако прочетете тези няколко реда и мислите за вашите работници, смятам че няма да има такова текучество на идващи и напускащи шофиори и кондуктори.Ако забележа,че има промяна в условията на труд с удоволствие бих дошъл да работя за вас.
С уважение ...(АНОНИМНО)

Аз обичам работата си в тази фирма,заплащането е добро за мен,условията на труд също,но не мога да кажа същото за шофьорите-скъсват се от работа от сутрин до вечер за мизерни пари-600лв.за един мъж е направо смешно вече.Затова и се пренудиха да напускат масово вече,а други почти не идват.Положението вече става много напрегнато.Да не говорим че само едни и същи шофьори излизат на международни заявки,и така останалите се дразнят че нямат никаква преспектива в тази фирма.Общо казано,фирмата е добра само за администрацията на автогарите.

Да започнем с това, че никой от началниците и администрацията(изкл. е счетоводството)няма нужното образование за заемане на съответната длъжност! От там идва и великата им НЕКОМПЕТЕНТНОСТ. Големият смях е , че все още вярват, че военни могат да управляват добре една гражданска структура. Ами те не ставт за нищо,как да се справят с проблемите във фирмата, като не поздравяват служителите си , камоли да изслушат техните проблеми и да ги решат.Не спазват междудневните и междуседмичните почивки,както и отпуските.Нередностите са толкова много,че няма място те да бъдат изброени.Не мога да разбера само,ЗАЩО ИНСТИТУЦИИТЕ МЪЛЧАТ И НЕ ПРАВЯТ НУЖНИТЕ ПРОВЕРКИ- ДАЛИ НЕ ПОЛУЧАВАТ НЕЩО ЗА ТОВА?!?!?! Дано това стигне до управителя на фирмата, пък да се замисли поне, какво става там и дали не му е време да си ходи?!?!?!