Хеброс Бус ООД /img/frontend/nomap.png"

Хеброс Бус ООД

ЕВАЛА НА ДВАМАТА БРАТЯ.МНОГО СА ГОТИНИ. ВИНАГИ СА УСМИХНАТИ И МНОГО ВЕЖЛИВИ.И ТОВА НЕ Е САМО МОЕ МНЕНИЕ А И НА МНОГО ДРУГИ ДОВОЛНИ КЛИЕНТИ

шофорите са спретнати и с вратовраэки,автобусите са чисти.това е добре.но само това не е достатъчно.техническото състояние е под всякаква критика.автобусите капат един след друг.само кадърните шофьори се опитват все още да подържат автобусите си эа да са на линия това тяхно задължение ли е? няма ли сервиэ няма ли отговорни лица эа това.какви са эадълженията на г-н Комитов освен да спъва работата в хеброс бус?

Ами да, кой е този шофьор 55 33? Каже те му името, както е направила Клиентката- доволна е от Ф. Начев и си казва!!!
P.S Наистина той е най-добрият шофьор! )Заслужава си наградата "Служител на годината"!!!

да и аз се чудя кой е този шофьор на автобус 55 33,моля ви защо не му пишете и името!?а между другото той може би вече е и на нов автобус!!!

Кой е този толкова любезен шофьар 55 33? Като е толкова добър кажета как се казва да знаем всички????

по-добър и свестен шофьор на 222 линия от Петко Петров няма така че моля ви бъдете коректни към работниците си,за да може такива като него да се задържат на работа в "Хеброс бус"влагодарим ви за навременното месечно възнаграждение и отпуснатите купони за храна.все пак ние и нашите семейства се нуждаем много от това!

Фирма Хеброс бус е с много добро транспортно обслужване, точност, коректност, разбиране и професионализъм.Нови и чисти автобуси, любезни, усмихнати и спретнати шофьори, Особено като се кача на автобус № 33 55, шофьора прави пътуването приятно и комфортно.Чест е да пътуваш в такава атмосфера на комфорт и чистота.Това е лошо, че ние въобще не пазим нищо, за да ни е приятно и удобно, а ядем в автобуса, хвърляме книжките и обвивките от храна на пода.Не само да искаме, а трябва и да пазим.

относно изказването на колегата от  21,10, в 12,49  бих препоръчал да се научи първо да пише правописно на български език и съответно тогава може да изказва мнение за колегите си и основно на тези,  които му се водят преки ръководители и основно на г-н Дошков
драги колега,аз бих ти дал един личен съвет вместо да те критикувам ,както ти правиш относно другите си колеги и шефове-
на който не му отърва и си прави първо личните сметки и изгоди от аванта и финанси,както и мързел относно работата си имам цяла тетрадка с карирани листове в вкъщи ,като с удоволствие бих ти отпуснал един такъв /безплатно/ за да си разрешиш проблемите и мислите в домашна обстановка
пожелавам ти успешни мисли и сънища,но не прекалявай с съвети и идеи ,които не подхождат на глупави ,,деца,,

Фермата е добра,(никаде няма идеална)ако си гледаш работата никой няма да те закачи освен ако нети завидят за нещо.Но има много хора които не стават за заемащата позиция като започнеш от началството минеш през така наречените бригадири в гр.превози и стигнеш до водачите и кондукторите.ИМА МНОГО ЗА ЧИСТЕНЕ.Но кокво да се прави такива колеги са по изгодни като доностници. Но дали достига вярната информация до горе?Изглежда ,че се държи повече на външния вид от колкото на самите проблеми които са неизбежна част от работния процес.Но да не бъдем само черногледи има и хубави страни, стабилни и точни колеги. Все пак се внесоха по нови машини не са икароси нали? -Ще видим до кога ще се запазят здрави при такава ниска подръжка в сервиза но има една поговорка"(толкос пари петел-толкос пее)"и (за да вземеш трябва да дадеш)но може и да се подобрят нещата ако се гледа адекватно на самите проблеми а несе претупват и само с икономий не става понукога икономията излиза по-скъпо.Според мен липства добра организация между звената в дружеството и не деистват в синхрон.Липства я мотивацията,нужен е и още персонал в сервиза, и искам да се обърна към г-н Дошков: не може да искате да има глобявани без да са направили сериозни нарушения (идеални няма)но когато някой наруши правилата нека той да си носи последствията а не да си обират всички,това е лоша стратегия не си мислете ,че по този начин ще имате респект в очите на подчинените си и ще имат страх от неспазване на правилата.Така не се работи,по тази начин се изпарява желанието за работа.Имам предвид прословутото ви обращение към всички работници и служители на дружеството от 27.08.2009г.Трябва да се действа по мъдро!Но пак казвам,нека не бъдем само черногледи ,чест ви прави ,че организирате такива големи банкети на празниците и с паричните примий по коледа и велигден ,по нягога е нужно мъничко но да е на точния момент.
(г-н Дошков защо не седните да покарате малко между градско и градсо или не потаксувате, така ще ви светне за много неща и не мисля,че по този начин ще ви падне рейтинга напротив би се вдигнал ще скъсате дистанцията между "шеф и работник".Желая успех на фирмата-за да може иаз да имам работа).

В "ХЕБРОС БУС" НЕЩАТА МАЙ НЕЩО НЕ ВЪРВЯТ.НОВИ АВТОБУСИ,НОВИ АВТОМИВКИ,А Г-Н ДОШКОВ ПРАВИ ИЗКАЗВАНЕ ПО ТВ.ЧЕ Е ПРЕД ФАЛИТ!!!СМЕШНА РАБОТА-ТОЙ НЕ МОЖЕ ДА ФАЛИРА!!!ОБАЧЕ МОЖЕ ДА СЕ ПОДИГРАВА С РАБОТНИЦИТЕ СИ,КОЙТО КАТО "ПЧЕЛИЧКИ" ОБИРАТ МЕДА,А НАКРАЯ ЗА ТЯХ САМО ГОРЧИВИНА!ДОРИ ГИ ЛИШИ И ОТ КУПОНИТЕ ЗА ХРАНА!СРАМОТА,Г-Н ДОШКОВ,КАК ДА РАБОТЯТ ХОРАТА ВИ ГЛАДНИ И БЕЗ ЗАПЛАТИ ПО ЦЯЛ ДЕН?ДА ПИША,ЧЕ СЪМ ВЪЗМУТЕНА Е СЛАБО КАЗАНО!!!