Хеброс Бус ООД /img/frontend/nomap.png"

Хеброс Бус ООД

Курса в 6:00 сутринта от цалапица на Стойчо винаги пристига и тръгва навреме,автобуса е винаги чист и вътре е топло,а Стойчо винаги е спретнат и вежлив.

Не за първи път пътувам с вашите линии.Явно трябва да се обърне повече внимание на сервизната част.Понеже пътят до Турция е дълъг,с неизправно парно върнахме се болни.Отзад хората умряха от жега,отпред от студ.Браво на шофьорите ако не греша Иван и Камен.Опитваха да угаждат на 60 души. Двама пияни на които им се пикаеше през 5мин.Деца които повръщат и т.н.Евала на всички шофьори които не спат по цели нощи и ни прибират живи и здрави.  БЛАГОДАРИМ ВИ МОМЧЕТА.

Шофьорите и кондукторите са много добре облечени и се държат културно и възпитано с пътниците.Автобусите са чисти.Само искам да попитам колко им се заплаща за труда , който полагат, защото шофьорите работят по 12-15 часа, кондукторите и те.Дали заплащането е обективно или българина пак е глупак и не си знае цената , седи и работи като китайче за ниско заплащане и екслоатация за жълти стотинки, лошо отношение от началниците и лоши условия на труд.А заплатите се раздават по заслуги или на ваши и наши.Возят ли се директорите в тези автобуси или не и как биха се чувствали в автобус управляван от шофьор който е спал 5 часа а преди това е карал 13.

в тази фирма прогресират само тези които се нагаждат  на шефовете! образованието е без значение! отношението към служителите които си вършат работата е отвратително!а да не говорим за г-н горанов който не  си знае задълженията! тая работа не  е за шофьори!

Да, наистина Наско /дядо Наско/ е номер едно.Целият му трудов стаж е преминал като шофьор.Чест и гордост  за такива хора.Да бъде жив и здрав и още дълги години да бъде сред колегите си.
Весели празници шофьори, за Вас няма делник, няма празник, Вие сте винаги на път.

няма ли кои да види грозното отношение на Г-Н Цветомир Горанов към горките шофйори които са му подчинени (тои просто забрави кога е бил шофйор.Просто възмутително за един началник такова отношение и то пред случаини пътници може ли такова нещо просто нямам думи

Аз мисля че хеброс  бус  е много отговорна и бих искала да похваля едни от  най добрите работници в  тази фирма  аз  всеки ден пътувам  с  линия 12  и ми е направило впечатление че едни от  стегнатите работници са Сийка и Найден в  добро облекло са най вече шофьора според  мен  този номер на колата би ви довело до голяма промяна от  тяхна страна номера е 25-06 според  мен  този автобус  има най голямо внимание към пътниците  и вътре е  топло не както в  другите рейсове в другите е толкова студено
                                                      Благодаря за вниманието Довиждане

Шофьора на 3355 се казва Наско, а всички му казват Дядо Наско

Да не забравяме и за още един шофьор от 29 линия-Камен Асенов-той е исъвестен работник и много свестен човек!Заслужи си и новия рейс!

за кой двама братя иде реч?за Жилови ли-работят на 29 линия!?страхотни са!!!познавам ги и двамата и работят като за световно и дано преуспеят в живота и с онова,с което са се захванали-те с и знаят какво е!!!