Хеброс Бус ООД /img/frontend/nomap.png"

Хеброс Бус ООД

За Хеброс Бус ООД:
Възможности за професионално развитие- Никакви.
Отношение на ръководството към служителите-Във фирмата на 100% важи поговорката "Царят дава-пъдарят не дава." -правете си изводи.
Атмосфера на работа-Ако си непукист и темерут, атмосферата е много добра.
Привилегии и социални придобивки няма,освен ако не броим "удоволствието" да работиш с тях и за тях.Не споменавам осигуровки,а защо не -като във всяка българска фирма са,все от някъде трябва да се пести.
Така а работното време-съдете за него по уморените физиономии на шофьорите и кондукторите.И за това,че когато вие отивате на работа -те отдавна са започнали,а когато се връщате от работа- те все още са там и работят.Така че за заплащане няма да говорим, това не може да се заплати и не се заплаща.
Защо накой, би искал да започне работа в Хеброс Бус ООД?-Е това вече е риторичен въпрос, няма нужда от отговор.И ако все пак някой иска такъв-Някой би искал да започне работа там, ако е непукист, темерут,няма нужда от достойно заплащане и.../или не е прочел мненията за фирмата.

Ти пък  какво знаеш? На фона на 7-години във фирмата научих достатъчно.  Пожелавам ти това което се случи на мен да ти дойде и на теб. После ще си говорим, кой колко знае! И ,що не си напишеш истинското име, пъзльо!

тоя пак ангелиев кво знае,аз лично за последната година и половина сам го виждал 10 пъти най-много. или е болен или отпуска, явно са му отрязали квитанциите. той-най малко може да знае кжо става в при нас. аман от артисти.

Разочарован съм! Вече е невъзможно да се работи спокойно във фирмата. Напрежението ескалира до краен преаел. Не се вземат под внимание детайли, които са важни за работния процес от страна на преките ръководители. По много техни действия личи, че не ги е грижа за изпълнителния състав (шофьори и кондуктори), а само гледат своя интерес до толкова, колкото да изглежда, че си вършат работата в очите на управителя. Истината е, че никой от тях не го е грижа за фирмата. В стремежа си да изглеждат, че се справят те точно обратното постигат. Озлобяват ни, и така провикират да вършим действия, които не са желани и от нас. Така нищо няма да се постигне! Като цяло политиката на фирмата е добра, НО ПРАВИЛАТА ТРЯБВА ДА СЕ СПАЗВАТ И ОТ ПРЕКИТЕ РЪКОВОДИТЕЛИ. До този момент С НИЩО НЕ ПОВИШАВАТ МОТИВАЦИЯТА НИ за извършваната работа! На лице са дори техни действия, които са в противоречие с политиката по управление на качеството, здравето и безопастноста при работа.
ИСКРЕНО СЕ НАДЯВАМ ТОВА МОЕ МНЕНИЕ ДА НЕ ПОСЛУЖИ КАТО АГИТАЦИЯ, а да се вземат мерки за по-добро отношение към персонала и тяхната мотивация.

Естествено цените на горивата се повишиха и Хеброс бус не закъстя с увеличението на билетите. Пловдив-Пазарджик от 3,50 стана 3,80лв. Вярно, билетът не беше повишава близо 2 години, но пък когато горивата падаха билетът не беше намален. Увеличението е в сила от 15 март, но никъде не беше обявено, дори в момента на електронната им страница не е направена поправката. Качвайки се сутрина в автобуса дадох на шофьора 5лв. и по-късно погледнах, че ми е върнал 1,2лв., а не 1,5лв. без изобщо да ме уведоми за увеличението, както мен така и другите пътници. Никъде в абтобуса, нито на автогарата нямаше съобщение. Всеки си прави каквото иска, но за съжаление и хората си мълчат, въпреки че недоволстват - явно така са свикнали да ги тъпчат.
Има и добра новина - хората значително са намалели в автобусите по линията Пловдив - Пазарджик. Причините сигурно са различни, но една от тях със сигурност е некачественото им обслужване и счупените и мръсни автобуси, с които извозват хората. За радост и аз вече по-рядко ще пътувам с тази фирма.

Здравейте,от 1 година пътувам редовно с линия 4 .Не може да се отрече че автобусите са чисти и зимата е топло,спазват се графиците на пътуване...,но повод да ви пиша не бе това.Вече няколко пъти се случва да обърна внимание че шофьора на автобус 0615 не отваря задната врата на пътниците.Дори и да се извикаш,резултата е същия,отнася се и за качващи и слизащи пътници.Първоначално мислех че вратата просто е развалена,но тъй като пътувам от Тракия до Каршака се оверих че не е ,бе отворена единствено за 2 ученички днес,вчера по сащия начин.Не разбирам защо като работи вратата е необходимо да се блъскаме до предните и да викаме за да можем да слезем.А по повод кондукторката,не и видях името,трябваха и  7 спирки да за дойде отзад и да си заплатя билета,добре че имаше да пътувам още.
Надявам се ще обърнете внимание на писмото,все пак си плащаме за транспорта,всички работят за пари,на които не му се работи да си стои в къщи.

Здравейте!
Аз съм от Пловдив, но от около 8 месеца живея в Пазарджик. От там пътувам почти всеки работен ден за Пловдив и честно казано ако знаех какво ме чака надали щях да се съглася. Междуградската линия е Пазарджик-Пловдив и обратно и обслужващата фирма е Хеброс бус. Последно пътувах на 24.02.2011г с автобуса от 13 часа, който по точно чакахме около 15 човека на спирката на болницата в гр.Пазарджик и който вместо да дойде около 13.10 - 13.15 той благоволи да пристигне в 13.35. Попитах шофьора каква е причината автобусът да закъснее 20 мин., а той отговори, че е имал технически проблем. Може би ще кажете, че това е нормално да се случва понякога - и аз така мисля - само че лично на мен от нова година насам нещо подобно ми се случва за четвърти път, а това смятам, че не е съвсем нормално. Още повече, че билетът е достатъчно скъп/3,50лв./ за тези около 36 км. Да не говорим, че и доста често в автобусите е толкова студено, че хората не си събличат връхните дрехи. Няколко от шофьорите слушат и чалга, което също никък не е приятно. Стоеейки на спирката и чакайки ние нямахме никъква информация дали автобус изобщо ще дойде. Много се надявам да обърните внимание на тези неща, които споделих, защото те не са преувеличени, а самата истина. И честно казано нямаше да си губя времето, за да ви пиша, ако за тези 25 работни дни от началото на годината за мен / учителка съм / не закъснях 4 пъти за работа.
Вие как бихте постъпили със служител, който за месец ви закъснее 4 пъти?
Нещо, което смятам, че също не е правилно - лятото, август - септември, автобусите Пазарджик-Пловдив в часовете 7 и 8 часа бяха претъпкани и имаше повече от 15-20 правостоящи. Смятам, че на всики човек му е ясно защо не се пускат допълнителни автобуси или поне в пиковите часов да има автобуси и на половин час.
За съжаление не е само това. Мога да ви пиша много истории, но едва ли ще го направя, защото почти съм убедена, че дори и това писмо някой ще го прочете или дори и това да стане ,нищо няма да се промени в качеството на услугите на Хеброс бус. Но съм убедена в следното: ако вдигнат цените да горивата, особено газта  и вие ще повишите цените на билета, но когато стойността на горивата падаше вие не помръднахте цените надолу. Но това е България!

ИСКАМ ДА ИЗКАЖА ВЪЗХИЩЕНИЕТО СИ ОТ ШОФЬОРА И КОНДУКТОРА НА АВТОБУС 0653 ПО ЛИНИЯ НОМЕР 12 ТОЛКОВА ПРОФЕСИОНАЛНО И КУЛТУРНО ОТНОШЕНИЕ НЕ СЪМ ДОПУСКАЛ ЧЕ МОЖЕ ДА СРЕЩНА В АВТОБУСА БИ ТРЯБВАЛО ТАКИВА СЛУЖИТЕЛИ ДА СЕ СТИМУЛИРАТ ПО НЯКАКЪВ НАЧИН НАПРИМЕР ФИНАНСОВО

Имах голямо желание да работя в тази фирма ,но от шофьорите които работят в нея чух много лоши неща.
1.Карат шофьорите да плащат преразхода на автобусите
2.При технически дефект обвинаяват шофьора и го карат да поеме част от разходите по ремонта.Отнася се най-вече за спукана гума под предтекст ,че шофьора не карал внимателно през дупки и неравности по платното за движение.
3.Осигуровките са на минималния праг и заплатите са мижави 500-600 лева на фона на 12 часа работа и повече и работа на смени/за шофьорите/
4.Инженер съм по двигатели и не бих работил  във фирма с подобна политика към шофьорите .

За първи път пътувах днес в автобус на градския транспорт, по линия 12, автобус 2551, Перфектно обслужване и още по-перфектни условия за пътуване:
- ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ЧИСТ АВТОБУС
- РАБОТЕЩ КЛИМАТИК
- УСМИХНАТИ ШОФЬОР И КОНДУКТОР!
Почти като в приказките, но е истина!!! Какво повече му трябва на човек, за да е спорен и усмихнат денят му...
Изказвам благодарност към превозвача, шофьора и кондукторката, за удоволствието, което изпитах при пътуването, макар и само за три спирки! Накараха ме да се почувствам значима.
Обръщам се към Ръководството:
Моля Ви, похвалете ги и Вие там, където е необходимо!!!
Правете така, че при подбор на кадрите си, да назначавате такива работници!!! Убедена съм, че оплаквания НЯМА да има! Повярвайте!