Хеброс Бус ООД /img/frontend/nomap.png"

Хеброс Бус ООД

СЪПРУГА МИ РАОБТИ ВЪВ ФИРМАТА И ДОРИ ЗАПЛАТАТА МУ Е ПО МАЛКА ОТ МОЯТА ДА НЕ ГОВОИМ ЧЕ СУТРИН ИЗЛИЗА В 4ч.И ПРИКЛЮЧВА РАБОТА В 18ч. ЗА СМЕШНА ЗАПЛАТА НАРЯДИТЕ КОИТО ИМ ПРАВЯТ ДЕН ЗА ДЕН СА ПОТ СЯКАКВА КРИТИКА СКОРО Г-Н ДОШКОВ ЩЕ ИМ ОПРАВИ ЛИ ЗАПЛАТИТЕ НА ТИЯ ХОРА

никакво отношение,никакво уважение,няма потенциал за развитие и ако разчиташ на тази заплата по добре да не работиш.

az sam shofior v gradski prevozi na firmata. Dovolensam ot zaplashtaneto i ot otnoshenieto na na4alnicite si usloviata na rabota sa bobri vsepak tova e gradski transport i vseki patnik ima otnoshenie kam 4istotata na avtobusa vse edno 4e e kosh4e za bokluk za tova nashata darjava niama da dostigne evropeisko nivo.

tazi firma ne predlaga nikakva perspektiva,rastej i po natata4no profesionalno razvitie, i s ni6to ne okorajava polaga6tite ne malko 4ove6ki trud v tazi firma. Rabotnoto vreme e prekaleno goliamo sas sravnenie s trudovite vaznagrajdenia. Avtobusite sa v okaiano sastoianie (tro6ki). Za da se opravi tazi firma se nujdae ot palna rekonstrukcia kato se zapo4ne ot na4alstvoto.

"Хеброс бус" е комунистическа фирма с персонала от тоталитарно време.
Няма нови, млади и образовани кадри, в тази фирма интелигентните хора не са на почит и не ги допускат дори да се кандидатират за работа.
Жалка картинка, билетопродавачките на автогара "Родопи" са само възрастни жени, в предпенсионна възраст.

Hebros-bus e edna ot nai barzo razvivashtite se chastni firmi u nas.Dovolna sam ot zaplatata si,ot otnoshenieto na kolegi i upravlqvqshti.Personalat e na nivo.I bihte li mi kazali na kolko mesta rabotnicite poluchavat zaplata 500lv. za 8 chasa raboten den.Da ne govorim che imame kolegi,koito vzimat i mnogo poveche.Tuk ne govorim za shofiorite,koito vzimat mnogo poveche.Usloviqtq nq trud sa dobri ne kazvam idealni,no kato se ima predvid deinostta na firmata,to te sa idealni.No nashata rabota ne zavisi samo ot nas ,a i ot povedenieto na nashite klienti,koito razbira se vinagi imat pravo.Koito e reshil da kritikuva neka doide na nashe mqsto i da napravi neshtata po-dobre ot nas.SIGURNA SAM CHE NQMQ DA IMA JELAESHTI DA SE ZAHVANAT S UPRAVLENIETO NA GRADSKIQ TRANSPORT I PSIHO-FANATICHNOTO POVEDENIE NA PATNICITE,KOITO ISKAT OSHTE I OSHTE.

Монополистът Хеброс-бус ООД - "наследник" на бившия ДАП.
Комунизмът властва в тази фирма,оценяват те не на база лични качества и принос за фирмата,а на база познансво,лични връзки,слугинаж и др..Семейно предприятие всеки гледа да уреди някой роднина на работа - брат,сестра или най - добре жена си.Началника на автогара Родопи е разбран човек = на некомпетентен в доста области и най - вече в основното си задължение ръководство на персонала.Известен е сред подчинените си като Кашлицата заради това че е страстен пушач.
Може да си представите какво уважение вдъхва на служителите си сред които е известен още и като чичо Митко.
.......
Фирмата е затворена система нови хора нямя а ако започнат работа бързо се отказват като видят каква е работата.
Рабатата е доста престоят на шофора не се заплаща и висиш понякага с часове за следващия курс.
Най - скапаните автобуси са на Родопи имението на чичо Митко.Толкова стари автобуси могат да се намерят само в специализиран музей.
Повечето колеги са пекани но има и много мижетурки гледат да се уредят тихомълком на по добри рейсове и да краднат колкото може.
Започнете ли работа подгответе се за голямо шоу.
Обещанията са големи но до тук.
Става само ако ви трябва стаж да побачкате няколко месеца иначе ще ви се стори тежко.Системата е затворена заради липса на нови кадри и прилича на военна история то затова и повечето ръководни кадри в нея са бивши военни.Частна фирма ръководена по армеийски - направете си вие сметка що за чудо е това.
Проблемът не е в ръководителите а в тяхното мислене отпреди 20-тина години.Толкова са закостенели и изостанали но тово е да си монополист с политически чадър.
Заплатата е малка в сравнение с работата и нервите които се хабят каквото и да ви обещават повече от 500лв. няма да вземете.