Косер АД / ЕТ Косер /img/frontend/nomap.png"

Косер АД / ЕТ Косер

Много зле не плащат

Независимо, че поне според мен като цяло условията на работа специално в двата софийски склада на фирмата са що-годе нормални (работил съм и в двата и имам съвсем преки впечатления), накрая огромното болшинство складови работници си тръгват след най-много няколкомесечен престой с мотива, че имат големи проблеми с персонала. И моите мотиви да си тръгна и от двата склада бяха почти същите, с тази малка разлика, че моите проблеми бяха най-вече с "управителното тяло" на двата обекта, а не толкова с редовите работници в тях.

В склада на ул. Сребърна 21 например съм чувал един от служителите в него в прав текст да казва, че заплашил някакви от служителите в другия склад на ул. Резбарска 9 как щял да ги пребие и да им "счупи зъбите" и оттогава вече той и те не си говорели пом/у си. 'Бах ти му и пръдливата и смешна фирма, щом служителите в нея се държат един с друг по този начин!!!!!!!!!!!!

В другия склад на ул. Резбарска 9 пък станах пряк свидетел на това как един от складовите работници и един от шофьорите за малко не се смляха от бой. АБЕ С ДВЕ ДУМИ ПЪЛЕН ЦИРК, ДАМИ И ГОСПОДА!!!

А сега да поясня малко по-подробно какво имам предвид под "нормални условия на работа": 1. Работното време от 8 часа се спазва стриктно, няма оставане след работа дори и за 10-15 минути, обедната почивка е точно 1 час и нито минута по-малко; 2. И в двата склада натоварването е нормално, не се преуморяваш, като специално в склада на Резбарска дори бих казал,че е МАЛКО!!!; 3. Трудовия договор е за 890 лв., чисто 694, 14 лв. за 2017 г. (малко под първоначално обявените и обещани на интервюто 700 лв. чисто, но хайде - да не бъдем чак толкова взискателни!!!).

МИНУСИТЕ на работните условия са свързани най-вече с тоалетните и на двата склада: 1. На Сребърна 21 тоалетната е далече и по-малка нужда разбираемо мъжката част от персонала ходи да се облекчава в храстите точно до самия склад, където съответно ВОНЯТА Е ОТРОВНО НЕПОНОСИМА!!!!!! Но поне тоалетната там е с ЧИНИЯ!!!!!!!!!!!!!!!!; 2. В другия склад на Резбарска 9 положението е още по-зле, НАПРАВО "ТОТАЛ ЩЕТА", защото тоалетната е дори още по-далеч и освен това е с КЛЕКАЛО, а не с чиния. И естествено и там мъжете ходят да се облекчават точно с/у входа на склада, в гаража на колите, независимо, че има нарочна заповед и то на видно мястои то от декември 2016, че ще има солени глоби за всеки, който го прави. НО НА КОГО МУ ПУКА!!! Всичко в тая мизерна фирма е ПЪЛЕН СМЯХ!!!

НАПРИМЕР КОЛЕГИТЕ ИМ ОТ СЪСЕДНИЯ СКЛАД НА ФИРМА "ОФИС ЕКСПРЕС" СИ ИМАТ ТОАЛЕТНА С ЧИНИЯ И ТОПЛА ВОДА, ЧЕ ДАЖЕ И ДУШ (забравих да уточня одеве, че и в двата склада на КОСЕР или изобщо няма вода, където да си измиеш ръцете след тоалетна, или ако има е само студена!!! ИМАЙТЕ И ТОВА ПРЕДВИД, УВАЖАЕМИ КАНДИДАТИ ЗА РАБОТА!!!!). Освен това тоалетната на "ОФИС ЕКСПРЕС" е точно до самия склад!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Разбира се, ние мизерниците от КОСЕР нямахме право да ходим в тяхната тоалетна, независимо, че УЖ по правило тоалетните на територията на целия складов комплекс били общи и за ВСИЧКИ СЛУЖИТЕЛИ. УЖ, АМА ДРУГ ПЪТ!!!!! ;))))))))))

И не на последно място шефката на цялата складова база на фирмата за страната е ПСИХИЧНО БОЛНА и то по думите на всичките служители и в двата склада!!! ПИЕ ЯКО МНОГО ХАПЧЕТА И ВЪПРЕКИ ТОВА КОГАТО КРЕЩИ, И МЪРТЪВЦИТЕ НА МАЛАШЕВСКИТЕ ГРОБИЩА СЕ БУДЯТ НАМРЪЩЕНИ!!!!!!!!

В заключение съветвам всеки един кандидат за работа да пробва, пък каквото излезе. Ако не са проблемите с персонала, ще са мизерните кенефи, а ако и това не ви откаже, все ще се намери нещо каквото и да е и рано или късно ще си биете камшика. НО ПОНЕ ВЕЧЕ СТЕ ПРЕДУПРЕДЕНИ И ЗНАЕТЕ ЗА К'ВО ИДЕ РЕЧ!!! ;)))))))))))))))

Апела ми(като вече бивш дългогодишен служител) към всеки новопостъпващ е да пробва. Тя цялата стратегия при наемането на персонал се крепи на следното-млади и глупави. Да,фирмата е семейна. Да,трудовото възнаграждение е ниско. Да,условията на труд са смешни. Да,некомпетентността на персонала(на всички етажи) е пословична. Да,отношението към работник и клиент е ненормално. Да,стреса на работното място е в пъти над нормите.

В кое са добри,в свирките.

Мисля че са добри

Tova da ne e Anito ot autopro,ne e lo6o momi4eto na nikoi ne e otkazala kakvo i namirate na neq,dobro si e.

Да минат данъчните и да ги разцепят измамници.

Гадове.

Косер Плевен е хаос само любовни авантюри и гаджелъци,никаква работа сносна.Прав е предния пост.

Мнението за тази фирма в Плевен ми е меко казано учудващо,цялата и работа е че не се знае кои е шефа тъи като са се оплели само в любовни връзки и никои не смее да каже нищо за другите.Човека виновен за това е на име Йоана която мина поред на всички и ги забърка в интриги и се оплете цялата работа и настана хаос,половината време и минава със служебния автомобил да си обикаля по неини работи и срещи с гаджета и кафета а хората по сервизите чакат за части,и затова леко полеко има отлив от поръчки на никои не му се чака три часа Йоана да излезе от някои апартамент където е била на почивка с някои и да си свърши задълженията.Хората са семеини и не смеят да кажат нищо да не се разчуе какво са правили с нея и тя си прави каквото иска.Абе какво да очаквате от хора които по цял ден се чудят къде да идат да се натискат.