Косер АД / ЕТ Косер /img/frontend/nomap.png"

Косер АД / ЕТ Косер

Апела ми(като вече бивш дългогодишен служител) към всеки новопостъпващ е да пробва. Тя цялата стратегия при наемането на персонал се крепи на следното-млади и глупави. Да,фирмата е семейна. Да,трудовото възнаграждение е ниско. Да,условията на труд са смешни. Да,некомпетентността на персонала(на всички етажи) е пословична. Да,отношението към работник и клиент е ненормално. Да,стреса на работното място е в пъти над нормите.

В кое са добри,в свирките.

Мисля че са добри

Tova da ne e Anito ot autopro,ne e lo6o momi4eto na nikoi ne e otkazala kakvo i namirate na neq,dobro si e.

Да минат данъчните и да ги разцепят измамници.

Гадове.

Косер Плевен е хаос само любовни авантюри и гаджелъци,никаква работа сносна.Прав е предния пост.

Мнението за тази фирма в Плевен ми е меко казано учудващо,цялата и работа е че не се знае кои е шефа тъи като са се оплели само в любовни връзки и никои не смее да каже нищо за другите.Човека виновен за това е на име Йоана която мина поред на всички и ги забърка в интриги и се оплете цялата работа и настана хаос,половината време и минава със служебния автомобил да си обикаля по неини работи и срещи с гаджета и кафета а хората по сервизите чакат за части,и затова леко полеко има отлив от поръчки на никои не му се чака три часа Йоана да излезе от някои апартамент където е била на почивка с някои и да си свърши задълженията.Хората са семеини и не смеят да кажат нищо да не се разчуе какво са правили с нея и тя си прави каквото иска.Абе какво да очаквате от хора които по цял ден се чудят къде да идат да се натискат.

Изчистете боклуците които работят при вас те не са Компетентни личности а правят само свалки с клиентите и си определят срещи това не са хора за това място

Svetoslava Petrova strada ot psihichno zabolqvane!!! Neznaino kak prostachka ot neinata klasa se e dokopala do upravitelski post, no vi garantiram che otnoshenieto i nqma da vi haresa- zashtoto takova nqma tq si e idiot.Ako si t1rsite stabilno rabotno mqsto,t1rseto go drug1de ne v koser,tam e za 1-2g. max.A i zaplatata e 500lv. startovo sled 3 meseca +50lv. posle sled 5-6m. +70lv. i tam ako eventualno se spukate ot rabota stigate max 750 i tolkova.