Косер АД / ЕТ Косер /img/frontend/nomap.png"

Косер АД / ЕТ Косер

За боклуците от Зарата гледам скоро не са писали.Едва ли са се оправили..Явно са изчезнали. Хубавото е че курв*те не могат толкова бързо да се размножават,че с толкова много ебан* там досега да са станали поне 8000. Шефките добре се справят с чука**то на персонала и на клиентите.Доста опит натрупаха.Спокойно могат да отидат на околовръстното.И свирките им се отдават,а и не само.Все едно една майка ги е раждала хахахаххахаа. БОКЛУЦ%********

Абе какво сте се разписали за тая ст.загора,толкова си могат ”хората”( в кавички като комплимент ;) ) . Лошото е че всички,вкл и в магазина знаят кой е в дъното на нещата и как може да се разреши проблема,но така са свикнали — по лесния начин,без да си даваме зор и да влизаме в конфликтни ситуации.Докъдето изкараме все кяр ! Той Косера както му казват тези специалисти му е все тая,плаща им предоволно,и купона тече :) Не е хич нормално поведението на определени лица в магазина.Хем некомпетентни,хем груби и нагли.Много народ си отиде от там заради някои същества,но като гледам така и ще си продължават.Очевидно няма желание за развитие и положителна промяна нито в ръководните кадри,нито на местно ниво. Замисляйки се не сещам за друга фирма поне тук в стара загора която да процедира по този начин и да е оставила нещата на самотек. В крайна сметка говорим просто за един или двама примерно прости човека,чиято липса няма да се отрази по никакъв начин,даже ще е от полза за всички — и клиенти,и служители.Налагало ми се е да пазаря и от техни обекти в други градове,но честно казано там не съм имал такива проблеми,въпреки че реално там даже не са ме познавали.Всяка сутрин си говоря с колеги и приятели от бранша и става въпрос и за Косер— еми и тяхното мнение е същото.А и как да не е.Вече толкова години едно и също.Никаква положителна промяна ! Не знам на какво разчитат собствениците на фирмата.А може просто да не са запознати с проблема.Както се казва Бог високо цар далеко.

Стара Загора.. Царството на чехльовците и курвентиите. Карат шофьорите да вършат всичко, правят се на интересни, теглят майни.. Мнението на Веселин не се зачита, или се променя след първият път в който Дияна го погледне.. Абе смешна история.. Не се чудете защо не си махат обявата от джобса. Прехвърлят цялата работа на шофьорите, а те стоят и ядат. Свине, курви и чехльовци! Калоян не го коментирам, най-големият филмар който съм виждал, най-долното същество.. Не заслужава и въздуха който диша..Дияна я поздравяват хем колеги хем сервизи, дали е случайно не знам.. Ама едно птиченце ми каза че всички са я минали.. единствените свестни са Мария и Тихомира. Смешна фирма..Бягайте далеч!

Варна - Разносвач - Заплата 700лв. (Може и да ти обещаят повече, но дали ще ти ги дадат не е много сигурно, а да и това е тайна шшшт не се коментират заплатите с никой) Също така могат да ти обещаят, увеличение на заплатата след 2-3,6 месеца, ама не е много сигурно (а и като видиш за какво става въпрос някой си тръгват и след 1ден работа). Увеличението ти е пряко зависимо от мнението на Станислав (диспечера). Ако той не те харесва, казал си му нещо на криво, или просто не е на кеф и си му застанал на пътя, имаш различно мнение от негово ЗАБРАВИ за евентуалното увеличение на заплатата! Света е прекия ти началник с нея се разговаря за това прословуто евентуално увеличение което недай си боже си решил, че заслужаваш. Тя първо ще се допита то Станислав, как си вършиш задълженията и работата (човека на когото трябва да ближеш задника). И като заговорихме за задължения, дава ти се служебен автомобил с който да доставяш частите в поверения ти район. Задълженията ти към него са винаги да е чист, има маркуч, кофа и четка с която да го пускаш, да сами си миете колата на плаца (Света много държи на това). Автомобила който ти се предоставя НЯМА КАСКО, което означава, че ако пострада плащаш ти от 700левовата си заплата! Колите не се поддържат добре, а Мишо(отговорника за колите) ако му кажеш, че има проблем ти се подхилква и ти казва, че ще я оправят. Случва се и да има автомобили с неизправна спирачна уредба, естествено ако не спрете на време и се блъснете в автомобила пред вас, ПЛАЩАТЕ щетите! За колегите ви не може да се каже, много, но то и рядко се задържат повече от 1-2,3месеца, с изключение разбира се на доволните(с дълъг език) които работят там от 3-4,5години и са успели да си изпросят по големи заплати. За кариерно развитие и израстване във фирмата да се говори е смешно. Ако не сте отчаяни от живота, клошар, циганин с първи клас, душевно или психично болен, имат два крака, две ръце и IQ-то ви е над 70 е БЕЗМИСЛЕНО да започвате работа във фирма косер АД

Помиярска фирма

Стара Загора.. най—добрата фирма,малелееее..хахаха,царството на червенокосите к..ви,дето се мислят за голямата работа.могат да се състезават само коя е наеб.ла повече в тоя бранш,сервизи,колеги,никакъв х.й не става от тях.ама мислят че фирмата е тяхна хахахахахаггаа.ужас.нещастници отвсякъде,мислят че с миризливите си п..ки могат да управляват всички Уахахахаххааа.най—вероятно скоро ша им бият шута.и от работа,а може и от вкъщи ;) тотални ку..етини.дано не предадат това и след тях :) може би вземат и заплати.. за нещо.разбрах че ловеч и селата правят повече оборот от тях.нещастници.според мен или.собственика,или Веселин трябва да ги изгони,да почне на чисто и така. В нормална фирма,или в Европа отдавна щяха да са ги пратили да мият тоалетните,ама в косер явно търсят такива ”ценни„ кадри ХАХААХАХАХАХХАХАХАХгаагга

Не си губете времето в тази фирма. Обещават увеличение на заплатата след 6 месеца и нищо не получваш, когато си потърсиш увеличението не ти го одобряват, защото не си удобен на някой, който има лични психически проблеми. Ако сте нов служител ще взимате повече от стар, и стария се принуждава да напусне. Никъде не съм чувал или виждал подобно нещо, никаква йерархия и никакво място за развитие. Колите са под всякаква критика, оправят се само когато нещо е счупено напълно. Вършиш лични услуги на половината фирма, кой да си плати тока, кой да си пуска пратки по еконт, кой да го прибереш в тях. Колкото и да се стараете и да си късате нервите пак няма да е достатъчно.

Здравейте!Не знам някой чете ли тия неща тук или не,но за тия,които четат за тая фирмичка,нека четат докрай!Ако ще започвате в София,Пловдив или във Варна може и да що-годе добре!600-700 лева,дълго работно време,в събота цял ден,по празниците също!В по-малките градове работното време е същото,но там нямат работа,защото никой не ги е чувал,нямат наличности и цените са високи!Хванали са по 3-4 майстора на стартери и динама,стокооборота между другите десетки магазинчета е ясен и това е!Искаха да съм търговски представител без наличности,без да знам на кой и как да се отчитам,и без кола-интересно,нали?!Сигурно с автобус трябваше да ходя,не знам!И тая Света ли е,Светла ли,не знам дали и тя знае,я видях само на интервюто за 5 минути и я чух веднъж,за да ми каже,че трябва да напусна по взаимно съгласие,ама аз й казах да ме освобождава като иска и така направи!Да не говорим за липса на фрапиращо масови неща и колко разсърдени и обидени клиенти има,а уж са вносител,а каквото го има при тях го има и при другите и то в наличност и по-евтино!Обобщено-за временна работа става,на който му се дреме до 7 всеки ден и до 5 всяка събота и по празници!А,и тоя Костадинов(собственика),дето само си пише в една тетрадка,а нищо не върши е много голям проблем,щото тая Света ръководи всичко и той,уж собственик,а тая кукундрела шета навсякъде и се осира!!Лека работа на всички желаещи да почнат там и не забравяйте,че има Аутохит,Елиткар,Аутогранд,Интеркарс ако ви се работи такова нещо!

Магазина стз много се коментира,явно има защо.от много време работя с тях и те нещата си се виждат,и проблеми,и хубави неща,и ежедневно,и даже чувствата и отношенията между хората.колко ли не лпбови и страдания видяхме тези години,къде истински,къде курв..и заради работата явно,сигурно е нормално.хората са си хора,е*е им се,хубаво е да се влюбиш,чудесно е да се ч**аш,видяхме многооо от това последните години,и една и втора,няма лошо,ако не сега кога да го правят,сви**и на началници както са ми казвали и какво ли още не.явно животът е такъв,всеки се приспособява и комбинира полезното с приятбото.никой не съдя,секса е нормално нещо.като се комбинира с служебни изходи става предполагам супер.пък и дали ще лапнеш на един или друг в магазина няма голяма разлика,важно е да се разбираме и да падат парички

Колегата/колежката преди мен се е справила чудесно :) Хем напълно вярно,хем си личи таланта и за писане ;) Лицата Д и К - това е най-якото :)) кефи и кърти тези лица спорд мен в предишния си живот са били страхотни същества(за разлика от сега) и съдбата им го е върнала сега-направо са си паднали съответно на п..та и на х.я - няма как иначе човек да си обясни как толкова прости и мързеливи хора,които по цял ден нищо не правят да са на такива позиции с хубава заплата,както може да се предположи явно и на собственика на фирмата или не му пука за това,или и той е част от кармата им и от възнаграждението им за миналия им ангелски живот ;)))) как се променят нещата между преражданията - виж ги сега какви са нищожества но следвайки логиката и това тяхно благоденствие ще свърши-дали след месец,дали след година,дали следващия живот всичко си идва на мястото