Косер АД / ЕТ Косер /img/frontend/nomap.png"

Косер АД / ЕТ Косер

Изчистете боклуците които работят при вас те не са Компетентни личности а правят само свалки с клиентите и си определят срещи това не са хора за това място

Svetoslava Petrova strada ot psihichno zabolqvane!!! Neznaino kak prostachka ot neinata klasa se e dokopala do upravitelski post, no vi garantiram che otnoshenieto i nqma da vi haresa- zashtoto takova nqma tq si e idiot.Ako si t1rsite stabilno rabotno mqsto,t1rseto go drug1de ne v koser,tam e za 1-2g. max.A i zaplatata e 500lv. startovo sled 3 meseca +50lv. posle sled 5-6m. +70lv. i tam ako eventualno se spukate ot rabota stigate max 750 i tolkova.

Общо взето много големи измамници,постоянно търсят персонал от склада през търговски до администрацията.Ниски заплати,укриват осигуровки и на въпрос защо не ми плащате върху пълната сума така и така не е голяма,ти обясняват че не могат да плащат повече понеже е криза.В тази фирма кризата не спира никога ,също и текучеството на персонала.Постоянно се остава след работа за да се доработва както обичат да се изразяват ,без да се заплаща разбира се.Работи се много и на празници,съботи а бе общо взето никакво спазване на законите.Отделно на това абсолютно просташко и скандално поведение от ръководството,аз лично не съм виждал а съм бил в няколко фирми.Така че на кандидатстващите там имайте едно на ум те постоянно търсят персонал даже доста често.

Ще разкажа моята история на пребиваването ми в тази колоритна фирма,макар,че мина известно време,обидата и интригата,чиито жертва бях,никак не са ми минали.Двамата "герои",които ще опиша,продължават да работят в Косер,ни лук яли,ни лук мирисали-"сладури".Единият се казва И.,другата е Г.Постъпих на 1 юни-2010 г.,още след около две седмици  след постъпването ми,ми направи впечатление,че колегата И,започна да идва по късно на работа,отначало беше в 10 ,след това 10.30 или 10.45 ,12 часа итака след кратко време,въпросният закова началото на работното си време в 12.30 часа.Аз,като шофьор-разносвач,имах по това време ангажимента да взема стоката сутрин,преди началото на работното време.Стоката я разтоварвах и след това  с "госпожичка",започвахме обработката,проверка на новите неща,обработка на снабдяването,събиране на клиентската стока,приемане на поръчки и прочие.Обикновено,работата приключваше около обяд и ооооп,в 12.30  часа,господинчо И.,влизаше царствено през вратата на магазина,пооглеждаше се,напред назад-ЗА ,АМА РАБОТАТА ВЕЧЕ Е СВЪРШЕНА,човека си сядаше ,наяждаше се и НЕСВЪРШИЛ РАБОТА И ЗА 1 СТОТИНКА,СИ  СЯДАШЕ И ЗАПОЧВАШЕ ДА СИ ИГРАЕ ИЛИ ДА СЕ ЗАНИМАВА С НЕГОВИ НЕЩА,БЕЗ ВЪОБЩЕ ДА ГО ИНТЕРЕСУВА,ЧЕ ВЕ Е ЗАРАБОТИЛ И СВЪРШИЛ И ЧАСТИЧКА-0.0000001 ПРОЦЕНТ ОТ ТЕКУЩАТА РАБОТА!!!!.ТОВА БЕЗОБРАЗИЕ ПРОДЪЛЖИ 2 ГОДИНИ И 5-6 МЕСЕЦА,ПРЕЗ ТОВА ВРЕМЕ ГОСПОДИНА-ПОВТАРЯМ НЕ БЕШЕ СВЪРШИЛ РАБОТА ,КАКТО КАЗАХ, И ЗА 0.000001 ПРОЦЕНТО ОТ СТОТИНКАТА,КОЯТА МУ ПЛАЩАШЕ ФИРМА КОСЕР.ОЩЕ ВЕДНЪЖ: И. ИДВАШЕ АБСОЛЮТНО ВСЕКИ ДЕН В 12 .30 ЧАСА,РАБОТАТА БЕШЕ ОТДАВНА СВЪРШЕНА ОТ НАС,А ДОРИ ДА ДА НЕ БЕШЕ,ТОЙ НЕ ПИПАШЕ,ОЩЕ ВЕДНЪЖ;НЕ ПИПАШЕ НИЩО ГОСПОДИН-ЦАР И.,СЯДАШЕ,ХАПВАШЕ И ПОТЪВАШЕ В ИГРИ И В НЕГОВИ ТЪРГОВИЙКИ,КОИТО СИ ВЪРТЕШЕ!.От своя страна ми правеше впечатление ,че госпожичката Г ,не се дразнеше на лентяйството но И.,независимо,че на практика през този период,работихме само двама души!. Е,СКОРО СЛЕД ПОСТЪПВАНЕТО И ТАКА ИЗМИСЛЕНИЯ ОТ ТЯХ РЕД,ВСИЧКО МИ СТАНА ЯСНО:АМИ СТАНЕШЕ ЛИ 13.00,ЧЕ ЧЕСТО И ПО-РАНО,НАЙ КЪСНО ДО 13.30 ЧАСА,СЕЛСКАТА ГОСПОЖИЧКА СИ ВЗИМАШЕ ТОРБИЧКИТЕ ,СЯДАШЕ В СЛУЖЕБНИЯ АВТОМОБИЛ И СИ ТРЪГВАШЕ.ТЯ ЖИВЕЕ И ВЕРОЯТНО ВСЕ ОЩЕ В ЕДНО БЛИЗКО СЕЛО ДО ВЪПРОСНИЯ ГРАД,НАМИРАЩ СЕ ДО ЕДИН ДРУГ ПО-ГОЛЯМ ГРАД.КОГАТО НЕ ВЗИМАШЕ АВТОМОБИЛА,А ТОВА БЕШЕ РЯДКО,ТРЯБВАШЕ АЗ ДА ЗАКАРАМ СЕЛСКАТА ПРИНЦЕСА ИЛИ НЕЙНИЯ ПРИЯТЕЛ ИДВАШЕ ДА Я ВЗИМА И НИКО НЕ ГО ИНТЕРЕСУВАШЕ,ЧЕ,КАКТО И.,ТАКА И Г. ,СА НА РАБОТА И СИ ЕДНО НЕЩО,НАРЕЧЕНО РАБОТНО ВРЕМЕ,ПРОСТО И НА ДВАМАТА НЕ ИМ ПУКАШЕ ВЪОБЩЕ-АБСОЛЮТЕН БАРДАК.АЗ ОТ МОЯ СТРАНА ОБАЧЕ СТОЯ Х НА РАБОТНОТО СИ МЯСТО ОТ 8.00,КОГАТО ВЗИМАХ СТОКАТА ОТ КРАЯ НА ГРАДА ,ДО 19.00 ПРЕЗ ЛЯТОТО И ДО 18.00 ЧАСА ПРЕЗ ЗИМАТА!!!!. Е,ТЪРПЯХ ГИ ТЕЗИ ДВАМАТА,ТЪРПЯХ ГИ,ТЪРПЯХ ГИ И НАПРАВО СЕ ЧУДЕХ,КАКВО ДА ПРЕДПРИЕМА,ОЩЕ ПОВЕЧЕ ,ЧЕ АЗ СЕ ОЗОВАХ В ТОЗИ МАГАЗИН,ЧРЕЗ ВЪПРОСНИЯ И.,ПРОСТО НЕГОВИЯ БАЩА МЕ СТЕЩНА И ЗНАЕЙКИ КОЙ СЪМ И КОЕ СЕМЕЙСТВОТО МИ,МЕ ПОКАНИ ДА ПОСТЪПЯ НА РАБОТА В КОСЕР.Е,ТОВА БЕШЕ И НАЙ-ГОЛЯМАТА МИ ГРЕШКА,ЗАЩОТО СЕ ОКАЗА,ЧЕ ВЪПРОСНИТЕ ДВАМА СЛУЖИТЕЛИ,СА СИ ПРЕДСТАВЯЛИ НЕЩА ПО ДРУГ НАЧИН,А ИМЕННО,ЕДИН ОПЪВА КАИША И ТИЧА ДА ВЪРШЕЕ ХАРМАН,А НА ТЯХ-И. И Г. ,НЕ ИМ СЕ СЪБИРАХА ДОРИ И ПО 6 ЧАСА ОТ  ЦЯЛОТО РАБОТНО ВРЕМЕ.Нарочно използвам големи букви!.КАКТО КАЗАХ,ТЪРПЯХ И ТЪЪРПЯХ И ТЪРПЯХ ОТ НЕУДОБСТВО И НАПРАВО СЕ ПУКВАХ ОТ ЯД,КАТО ГЛЕДАХ ГОСПОДИН ТЪРТЕЯ,КАК ЦАРСКИ СИ ЖИВЕЕШЕ ПРЕЗ ТОЗИ ПЕРИОД,НЕ ЗАСЛУЖИЛ И СТОТИНЧИЦА ОТ МЕСЕЧНАТА СИ ЗАПЛАТА.ОЧЕВИДНО ТАКА СЪЗДАДЕНАТА "ОРГАНИЗАЦИЯ" ОТ ТЯХ БЕШЕ НАПЪЛНО ИЗГОДВА,КАКТО ЗА ЕДИНИЯ ,ТАКА И ЗА ДРУГИЯ!.В СЪЩОТО ВРЕМЕ ГОСПОДИНЧОТО И.,МЕ БЕШЕ ЗАБЛУДИЛ,ЧЕ БИЛ РЪКОВОДИТЕЛ НА МАГАЗИНА,ЗА КОЕТО МИ БЕШЕ ДАЛ ВИЗИТКА ДОРИ,(ОЩЕ СИ Я ПАЗЯ ЗА СПОМЕН ОТ СЪЩИЯ) ,И ЕДНО ОТ НАЙ-ГОЛЕМИТЕ НАХАЛСТВА БЕШЕ,ЧЕ НЕ СТИГА ,ЧЕ ВСЕКИ ДЕН ИДВА НА ОБЯД,АМИ ВЛЕЗЕШЕ ЛИ КЛИЕНТ,И.В. ,ВМЕСТО ДА ОТИДЕ ДА СИ ТЪРСИ СТОКАТА,САМ,ОТИВАХ АЗ ИЛИ ОНАЯ СЕЛСКА ПРИНЦЕСА,КАТО ПО ТОЗИ НАЧИН ,ДОРИ И ТОВА НЕ СВЪРШВАШЕ-ТОТАЛЕН МЪРЗЕЛ,ХИТРЕЦ И ЛЕНТЯЙ.ТАКА ИЗТЕЧЕ ПЪРВАТА ГОДИНА,НА ТЕЗИ ДВАМАТА ЯВНО ИМ БЕШЕ ИНТЕРЕСНО,ЗАЩО АЗ НЕ РЕАГИРАМ,МОЖЕ И В ЕДИН МОМЕНТ ДА СА МЕ МИСЛИЛИ ЗА БУДАЛАТА,НАГЪРБИЛ СЕ ДА ВЪРШИ И ТЯХНАТА РАБОТА(ТЯ ПО СЪЩИЯ,КАТО НЕГО НАЧИН,ПО ОТНОШЕНИЕ НА РАБОТАТА ,ВЗЕ ДА ДЕРИБЕЙСТВА ),ВЪТРЕ В СЕБЕ СИ ОБАЧЕ ,НЕ МОЖЕХ ДА СИ НАМЕРЯ МЯСТО ОТ ЯД!,ДРУГОТО БЕЗОБРАЗИЕ,С КОЕТО НЕ БЯХ СЪГРАСЕН Е ИЗПОЛЗВАНЕТО НА СЛУЖЕБНИЯ АВТОМОБИЛ ЗА ЛИЧНО ПОЛЗВАНЕ,КАТО,ВСЕКИ ДЕН,БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЕ,Г. СИ ТРЪГВАШЕ И ПЪТУВАШЕ ДО СЕЛОТО В КОЕТО ЖИВЕЕШЕ СЪС СЛУЖЕБНИЯ АВТОМОБИЛ,ХАРЧЕЙКИ НЕПРАВОМЕРНО СЛУЖЕБНАТА НАФТА,КАТО ТОВА СЕ СЛУЧВАШЕ ДОРИ И В СЛАБИТЕ МЕСЕЦИ ОТКЪМ ПРОДАЖБИ.ТОВА БЕШЕ И ПРИЧИНАТА ДА ПРЕСТАНА ДА ПОПЪЛВАМ ПЪТНИЯ ЛИСТ.ПРОСТО НЕ ИСКАХ ВЪТРЕ ДА ПИША ЛЪЖИ,КАКТО ЗА ИЗМИНАЛИТЕ КИЛОМЕТРИ,ТАКА И ЗА УЖ ПОСЕТЕНИТЕ ОТ МЕН КЛИЕНТИ,ЗА ДА СЕ ОПРАВДАЕ ПОХАРЧЕНАТА ОТ НЕЯ НАФТА.ОПИТАХ СЕ ДА И ГО КАЖА И ТОВА БЕШЕ ПЪРВИЯ МОМЕНТ В КОЙТО СИ СПЕЧЕЛИХ ВРАГ!.ТАКА И НИКОЙ НЕ РАЗБРА И ТОВА!!!.ЗА ПУШЕНЕТО В МАГАЗИНА И ТОВА,ЧЕ Е ЗАБРАНЕНО И ДОРИ И ПРЕЧИ(АЗ СЪМ НЕПУШАЧ) ,НЯМА НУЖДА И ДА ГОВОРЯ.НЕЗАВИСИМО,ЧЕ НЕ ОПИСАХ АБСОЛЮТНО  ВСИЧИКИТЕ ИМ СВИНЩИНИ,ТОВА БЕШЕ И ПЪРВИЯ ЕТАП,ПРЕЗ КОЙТО СИ СПЕЧЕЛИХ ДВАМА ВРАГОВЕ,РАБОТНОТО ВРЕМЕ,ИДВАНЕ И ТРЪГВАНЕ ПО НИКОЕ ВРЕМЕ,ЛЕНТЯЙСТВОТО И СЕЛСКИТЕ ХИТРИНИ,РАЗХОДВАНЕТО НА СЛУЖЕБНАТА НАФТА,НА МЕСЕЦ ,ТЯ ХАРЧЕШЕ БЛИЗО ПО 400 КИЛИМЕТРА ЗА ДА ИЗПОЛЗВА СЛУЖЕБНАТА КОЛА,КАТО СОБСТВЕНО ТАКСИ,В СЪЩОТО ВРЕМЕ НЕДОУМЯВАХ,КАК Е ВЪЗМОЖНО ДА ИМА ТАКЪВ СЛ,ЖИТЕЛ,КАТО ГОСПОЖИЧКА Г.,КОЙТО НЕ ЗНАЕ ЩО Е ГАЙКА,НЕ МОЖЕ ДА НАПРАВИ РАЗЛИКА МЕЖДУ ПЕРАЛНЯ И АВТОМОБИЛ,ИМА ОКОЛО 80-100 ДУМИ РЕЧНИКОВ ЗАПАС И НЕ МОЖЕ ГРАМОТНО ДА ОБСЛУЖИ И НАЙ НЕПРЕТЕНЦИОЗНИЯ КЛИЕНТ,АБСОЛЯТНО НЕ УМЕЕ ДА РАБОТИ С ХОРА,ВЕРОЯТНО ТЯ БЕШЕ И ЕДНО ОТ НАЙ-ПРОСТИТЕ МОМИЧЕТА,КОИТО СЪМ СРЕЩНАЛ ПРЕЗ ЖИВОТА СИ,МНОГО НЕУКА,НЕЗНАЕЩА АБСОЛЯТНО НИЩО ЗА АВТОМОБИЛА И ЧЕСТО ПРЕЗИЗВИКВАЩА ПРИСМЕХ У ПОСЕТИТЕЛИТЕ,КОИТО ВСЕ ПО-РЯДКО БЯХА ЗАПОЧНАЛИ ДА ВЛИЗАТ.ВСЪЩНОСТ ТАКА И НЕ РАЗБРАХ,КОЙ НАЗНАЧИ ТАКЪВ ЧОВЕК НА ТАЗИ ДЛЪЖНОСТ-"ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ" ,КОЙ ,С КАКВО ЩЕ КОНСУЛТИРА ТАКОВА ИЗКОПАЕМО ,КАТО НЕЯ?????. (СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА ИСТОРИЯТА МИ)

ниско ниво на обслужване...некорекност ,много подигравателно поведение ...с една дума ЗЕРО......

Николеску, няма какво да се хабиш с тея прелетни птици. За такива кинти и последния клошар от Браила няма да се хване, а какво остава за някой Букурещян, където средната заплата е 1500 евро на месец.
Косера ще ти даде 200- 300 евро и най- много някоя умряла квартира и да те кара да мъкнеш като хамено извън работно време без да ти плаща за извънредния труд. Румънците напускат след месец, затова търси хора оттук да ги постави в неудобно положение. Това с пътните е зарибявка за глупаци. Както и псевдо- приятелското отношение на "Света Петрова", както тя се самонарича. Виж само стаята и колко е мрачна и разхвърлена, очакваш всеки момент да се появи Хер Флик от тайните служби.
Ако си мислещ човек, ще се сблъскаш с толкова дребнавост, че като нищо могат да те изгонят без причина, да срещнеш хора, които по- добре да не знаеш, че ги има.
Пълна загуба на време, бат.

Ходих на интервю първо при С. Петрова, няколко дни по- късно се видях и с изп. директор като принципно се разбрахме за стартова заплата с уговорката че по- нататък би трябвало да се увеличи според размера на продажбите. И понеже пътувах от друг град за да отида в централата ми върнаха пътните, което ме изненада приятно.
Другото е, че дават шанс на младите и неопитни кадри да понатрупат стаж и евентуално да се развиват, което не е лошо като идея.
Разбира се кандидати има много и обявата им се появява през една седмица, затова не знам дали ще ме назначат, но като цяло ми се бачка.

здравейте, интересува ме по-прясна информация за фирмата, тъй като виждам, че последните мнения са от 2009, имате ли нещо ново да споделите? благодаря

Само не разбрах какви да привилегиите във фирмата?
Талони за храна,допълнително осигуряване, бонуси за празниците?
Не работя в тази фирма, но искам да разбера човека преди мен дето изказва глобално мнение за българите :):):). И дали тези оценки дето ги е дал са реални? А и още нещо клиентът е винаги прав...
освен ако няма канапе ...

Да, наистина не всичко в Косер е розово. Но къде в цялата държава има нещо нормално? Вижте хората, самите те вече не са нормални - озлобени, егоистичи ... Ние българите сме известни с умението си постоянно да се оплакваме,мърморим и недоволстваме.Винаги търсим виновният за окаяното ни положение.Нека се вгледаме в самите нас.Хубаво е да се научим на морал,отговорност, дисциплина и самоконтрол,особено на работното място.Искаме да ходим на работа,да сме ангажирани по-малко, но да взимаме добра заплата.Няма как да стане! Не уважаваме колегите си, ръководителите си, но се учудваме когато не ни уважават! И всеки път нещата се повтарят, на всяко ново работно място.
На тези хора,които имат повече претенции,отколкото знания и желание за работа искам да кажа,че няма да намерят своето място никъде,че винаги и навсякъде ще се чувстват зле и недоволни.Моят съвет към тях е да се вгледат сериозно в себе си,да потърсят проблема и да работят за неговото отстраняване!
А на г-н КЛИЕНТА " един от всички " мога да му препоръчам да не гледа в чуждата паница, а да се опита да направи нещо със СОБСТВЕНИЯ си живот. Дай боже и ти да караш някой ден чисто нова кола. Тогава се съмнявам да говориш и разсъждаваш по този начин.
Пословични сме ние българите със зависта си за съжаление...