Косер АД / ЕТ Косер /img/frontend/nomap.png"

Косер АД / ЕТ Косер

Фирмата е голяма и дава възможност за развитие за всеки, който има желание и качества да го направи. Има голям брой дългогодишни служители, което говори за добри условия на работа. Заплащането е на време. Проблемът е, че доволните служители не пишат коментари, защото те са доволни от работата и живота си и не отделят време и нямат нужда да сипят омраза в интернет.
Повечето коментари са само от хейтъри - хора, които се задържат за кратко, не умеят да спазват фирмени правила, работно време, а за колегиалност даже не са чували. Те обичат да мрънкат и да се оплакват и ако е възможно, да не работят много. В това са най-добри. И много скоро, след като колективът забележи тези техни "невероятни" качества, фирмата се разделя с тях. Тогава обаче те остават разочаровани и безкрайно недоволни от фирмата, управата и колегите, защото плановете за това как ще ходя на работа, когато мога и да си върви заплатата, а ако случайно се наложи може и да поработя малко, се провалят. И следват техните коментари тук.
Въпроса е можем ли по това да съдим, че фирмата не е добра?
Като дългогодишен служител смятам, че доброто работно място е точно там, където такова поведение не се толерира. Това дава възможност на всеки служител да работи спокойно и с удоволствие. Към това трябва да се стреми всяка голяма фирма, защото човешкия ресурс е незаменим фактор за бизнес растеж и фирма Косер знае това.
По мое мнение, ако търсите постоянна работа и имате желание за развитие, фирма Косер е добър старт.

НИКОГА НЕ СИ ПОМИСЛЯЙТЕ ДА ЗАПОЧНЕТЕ РАБОТА ТУК.А за офис Пловдив и за Матей някой чувал ли е,дано не ви се налага.Този човек е причината толкова много кадърни хора да си тръгнат от този обект.Хора с много по-голям интелект от неговия,хора кадърни,работливи,ноооо непрекланящи глави пред него.Когато усети,че някой може да го измести от ВЪРХА-УПРАВИТЕЛ,божееее става страшно.Тоз,който се е усмелил да го сплаши,бива топен пред Света и хайде,готово пътя е свободен.Но който се е спасил от Косер е спечелил най-голямата битка.Бягайте далече от тази фирма и най - вече от офиса на Копривщица 19.

Доста години вече съм във фирмата и нервите ми вече не издържат ! За близо 10г служба работната ми заплата се е променила с нещо нищожно. Каквото и да направиш - винаги си виновен! Колите са под всякаква критика, не се отпускат части, молиш се като просяк за тях на един постоянно захилен трол - М.Кралев, за да работи колата и да изкарва пари. Всеки знае, че се дават пари и под масата " уж % от оборота ", но .... нищо не е както се представя. Имаш истеричка за "шефка", която командва парада, уволнява добри кадри, нейното мнение е най-правилното... Костадинов няма да го коментирам особено колко много ми пада в очите, като дойде и обеснява как "не върви магазина" , но въпреки всичко, магазина прави оборот средно между 130К- 150К месечно. Редовната заучена фраза на Костадинов е " МАГАЗИНА НЯМА ПЕЧАЛБА ИЛИ Е НА ЗАГУБА". За толкова години не чух един път поне БРАВО, а само обидни, хокания и закани от ИСТЕРИЧКАТА ПЕТРОВА.
Постоянно прекупуваме стока от АутоХит, Старс и Ауто+, защото във фирмата няма! Масови позиции липсват и на Костадинов не му се дават особено пари за стока. Маркетинга е под всякаква критика, почти никой не си върши работата както трябва, а ако ти се наложи да се обадиш на инж. проф. доц. д-р акад. Димитър Кънчев, който отговаря за лубрикантите - по-добре да се самоубия след разговора с него. Наближават светли празници, което ми напомня, че в повечето БЕЛИ фирми има 13та заплата, при нас са табу и 20лв, колкото да ти замаскират очите поне. На всички празници се работи, дори и на НГ до 14-15h. Много лоши муцуни се виждат, когато си вземеш отпуска, тогава си едва ли не виновен, че ти се полага. Обедната почивка също е табу, когато можеш и ако имаш време ядеш нещо на бързо, че трябва да се връщаш да си доробуваш до 19:00h.

Ако уважавате поне малко себе си,никога няма и да помислите за работа във тази фирма.Тук никой не значи нищо за самите шефове,докато оборота е на ниво всичко е наред,а с цената на какво се постига,не ги вълнува.Когато се осмелиш да им кажеш истината,веднага ставаш неудобен.А какви лизачи,какви подмолни особи има(специално в Пловдив),умави неможе да го побере.Хора,които в стремежа си да изплуват,натискат другите надолу,постоянно правят интриги,клюкарят всичко на шефовете(в повечето случаи несъществуващи неща),но иначе как да се задържат на своите постове.С две думи,колкото и да сте на зор,никога не започвайте в тази фирма,пълно е с нищожества,подли и гадни хора,неуважаващи себе си.

Няма ли най - накрая Костадинов да си отвори очите и да уволни тази сприхава, "всичко знаеща", "от всичко разбираща", неуравновесена, истерична, биполярна особа - Светослава Петрова ???
Колко още свестни хора трябва да изгони, косвено или пряко ???
Хора не останаха в тази фирма, господин Костадинов !!!
Разпада се заради бездействието Ви !!!
Отворете си очите и действайте, време не остана !!!

Макар че с нея или без, може би е кауза пердута ... тя с отношението си, Вие и другите "мозъци" около Вас с бездействието си съсипахте граденото с пот от всички.
А можеше Косер да е лидера на пазара!

В Бургас защо се изнесоха от офиса си като започна пандемията с COVID-19 ? Да не би да освободиха хората си? Сега имат ли някъде офис в Бургас?

Изключително некоректна фирма. Шефката не знае въобще нищо за своите работници, дори и имената. Фирма отново на наши и ваши
Едни работят съвместно, подържат си поверената им служебна кола, а други само гледат как да изкарат пари без да си мръднат пръста. Не се залъгвайте да почвате работа тук, Заплащане никакво и даже се бавят с мизерната си заплата. Тази фирма скоро ще загине,...........

стз ку*виииии , как сте бря ?!? това е риторичен въпрос ,на ли знаЙте ;) (ако изобщо знаете какво е риторичен хахахахаааа) знаЙм че сте мноу добре-няма бач,има пари,има ку--ве за трошене бол(вие си знаете де-малко ли ползвахте вече ;))))))) ама не е ли добре да станете пак с различни цветове на косите щото клиентите почнахме да се бъркаме-коя беше по-малката..коя е по-голямата свирка**ка-нека да има малко колегиалност - като не работим-поне в еба*ето да бъдем както трябва-знаем че ви се отдава и ви харесва.няма лошо-сега е момента-чешете ги тези жадните хаха :) а и е много добре че не ги шервате само с клиентите-радващо е че спонсорирате и колегите-хубаво е да се сплотява колектива-така най-лесно се стига от едната крайност в другата-давайте и м газ на тези работливи пут*и............ейййй-този втори пубертет не прощаваааа ;) - а и в комбинация с еб**вите ви слив***** става просточ удесно - пия за вассссссс кажете как мога да стна от вашия чудесен колектив-сигурно има няккави критерии за мързел,непукизъм,тъпотия,ебли**т,лицемерие,гъ*олизнае - ще се постарая да издържа теста-едва ли ще стана добър колкото вас - старозагорски шафрантийки,ама поне ще се опитам :)))) чао от мен,НЕдоволния клиент ;) и всело посрещане на новата*-дано да ви донесе много нови ку**ве за оправяне и не се притеснявайте-няма да ви се изтъркат,само след 20 год ще им трябва малко смазване-ама вие дотогава ще сет минали бройката 200,така че няма прбЪем

За боклуците от Зарата гледам скоро не са писали.Едва ли са се оправили..Явно са изчезнали. Хубавото е че курв*те не могат толкова бързо да се размножават,че с толкова много ебан* там досега да са станали поне 8000. Шефките добре се справят с чука**то на персонала и на клиентите.Доста опит натрупаха.Спокойно могат да отидат на околовръстното.И свирките им се отдават,а и не само.Все едно една майка ги е раждала хахахаххахаа. БОКЛУЦ%********

Абе какво сте се разписали за тая ст.загора,толкова си могат ”хората”( в кавички като комплимент ;) ) . Лошото е че всички,вкл и в магазина знаят кой е в дъното на нещата и как може да се разреши проблема,но така са свикнали — по лесния начин,без да си даваме зор и да влизаме в конфликтни ситуации.Докъдето изкараме все кяр ! Той Косера както му казват тези специалисти му е все тая,плаща им предоволно,и купона тече :) Не е хич нормално поведението на определени лица в магазина.Хем некомпетентни,хем груби и нагли.Много народ си отиде от там заради някои същества,но като гледам така и ще си продължават.Очевидно няма желание за развитие и положителна промяна нито в ръководните кадри,нито на местно ниво. Замисляйки се не сещам за друга фирма поне тук в стара загора която да процедира по този начин и да е оставила нещата на самотек. В крайна сметка говорим просто за един или двама примерно прости човека,чиято липса няма да се отрази по никакъв начин,даже ще е от полза за всички — и клиенти,и служители.Налагало ми се е да пазаря и от техни обекти в други градове,но честно казано там не съм имал такива проблеми,въпреки че реално там даже не са ме познавали.Всяка сутрин си говоря с колеги и приятели от бранша и става въпрос и за Косер— еми и тяхното мнение е същото.А и как да не е.Вече толкова години едно и също.Никаква положителна промяна ! Не знам на какво разчитат собствениците на фирмата.А може просто да не са запознати с проблема.Както се казва Бог високо цар далеко.