Косер АД / ЕТ Косер /img/frontend/nomap.png"

Косер АД / ЕТ Косер

Клиент съм на фирма "Косер" и не мога да коментирам това, което се случва в нея. Но като чета мненията на толкова много хора се питам - що за държава сме? Къде са всички държавни институции, на които плащаме заплатите и защо досега не са спретнали една проверка на тази фирма? Според мен мизерните заплати и новото BMW пред фирмата са само върхът на айсберга. Зад тях няма начин да няма нещо скрито, защото такива коли не се купуват с честни пари. Винаги е за сметка на нещо или на някого. В случая може би е за сметка на хората работещи в тази фирма. Лошото е, че в България такива фирми са много, а всички ние си мълчим, дори тогава, когато ни питат, а трябва да говорим!!!!

Днес отново видях обявата за асистент продуктов мениджър и вече ми става чак смешно. Аз ходих (или по-точно се опитах да отида) на интервю за тази позиция преди повече от година. Извикаха ме в определен ден и час и когато отидох около половин час не мажах да намеря никой, за да попитам къде е госпожата, с която трябваше да се видя. Най-накрая се появи някакъв мъж, който ме уведоми, че в този ден въпросната госпожа си била тръгнала и нямало да се връща повече... Та как така хем ми се обади да ме вика на интервю, хем си тръгва...?
От тогава насам тази обява излиза на всеки две седмици. Незнам каква е причината и какво печелят от публикуването на една и съща обява постоянно, но със сигурност не е истинска. Според мен това е много неуважително за хора като мен, които усилено си търсят работа и по този начин се обнадеждават напразно...

Не си заслужава да се натискате на място, където най-добре работят интригите и слуховете срещу служители, които си разбират от работата, защото са засегнати нечии други интереси. Уж голяма фирма с компетентни служители, които наемат хора с висше образование, а в договорите и документите им е пълно с правописни и граматически грешки...Те самите не притежават тези качества, които изискват и затова умни и интелигентни хора трудно биха се задържали в такава фирма. Некоректно отношение, никакво развитие, ниско заплащане и ГОЛЕМИ интриги...просто не си заслужава губенето на време.

Здравейте, бъдещи кандидати за работа във фирма Косер!
Бих искала да изразя възмущението си относно политиката по набиране на персонал в тази фирма. Бях поканена на интервю в 10ч от С. Петрова, която въобще не благоволи да се появи. Чаках без никаква информация 30 мин. пред офиса, докато накрая една жена от персонала излезе, за да съобщи, че въпросната госпожа въобще не е ясно, кога ще дойде, за да проведе интервютата (бяхме няколко човека) и дали някой смята да я чака. Не смятам, че това е нормално държание към кандидати за работа, както и че някой има право да губи времето на други  хора, само защото от него зависи дали ще бъдат наети или не. Изключително некоректно поведение. Два часа след това въпросната госпожа ми звънна, за да ме попита дали ще отида до края на деня (естествено без да се извини за причинения дискомфорт и губене на време). Отказах й. Така че бъдете подготвени бъдещи кандидати!
Успех ви желая с търсенето на работа!!!

" Нали знаете, тези месеци Януари и Февруари са малко слаби ... затова и заплатата е малко ниска "- След два дена пред склада се паркирва чисто ново BMW X5.

" Когато трябва да се върши работа - то земята спира да се върти и работата се свършва. " Но когато това е с цената на извънреден труд който по закон е забранен и в изключенията по кодекса трябва да се заплати тройно - нещата стоят другоятче. Да се заплати извънреден труд - АБСУРД!
 Да - заплащането е под всякакъв минимум за град като Варна. 450 лв от който сам си плащаш осигуровките. Като махнев 100 лв. Става че се трудиш за 350 лв през първите няколко месеца. По нататък малко по малко цифрата скача на450лв, после на 500 , после на 600 и край! Дотам ... никакво професионално развитие ... всеки един почти едно и също.
В такава работна атмосфера, колектива се сплотява против агресора и работодателят. Това прави колегите - съмишленици и приятели в заговор. Е, заговора се състой в мърморене и недоволствие , но кога Шеф се развика - всички тихи като водата, ниски като тревата!

А има толкова много забележки , че тук да дадените ми 6,000 символа няма да стигнат.

Ако някой нов кандидат колега прочете , просто да не си губи времето с тази фирма. Първо ще чаката отвън най малко 30 мин. да Ви приемат по уговорка. После тотално ще се разочаровате от заплащането на база изиксвания и т.н.

Не може една фирма вносител на филтри да няма филтри и то от масовите и да ми казват да изчакам другият ден да дойдат от Варна, след като
при тази конкуренция други фирми ми ги доставят на адрес след половин час. Г-н Костадинов трябва да се огледа и да промени работата на фирмата, не като отваря 10 магазина в софия, а помисли за фирмите на едро защото те му правят оборота а не дребния търговиц. Много от фирмите се ориентираха и започнаха да затварят магазините.

наистина има върху какво да се раоти в тази фирма.но нека кажем и няколко истини- в тази фирма работят и доста кадарни хора.нашата фирма работим с магазина които се намира на ал.дякович 18.искам да ви кажа-че там е наи-добрият екип в момента на фирма косер.знам защото сме работили и с другите им магазини. искам да поздравя и 3 та -мария ,нели и иво.за тяхната всеодаиност,за техният хъс..наи-вече това е присъщо на нели.също така и за тяхната коректност. благодаря ви за добрата работа.пожелавам им много здраве,късмет и успехи в личният и професионален живот.

Колеги , не се кахърете. В ЕВРО 07 не е по-различно. Доскоро бях там, и какво да ви кажа ?! Все едно чета за там !... Особенно в скалда им...
Така, че нека всеки си гледа неговата работа и ...КАРМА за другите !

не е нито толкова лошо,нито толкова хубаво както си го направиш.ако не обрашташвнимание на клюки и интриги и искаш да работиш-няма да имаш проблеми ,но ако е обратното - не работете там изобщо!за заплащането- да ниско е , о в тази криза и това е нещо! така че изберете сами! УСПЕХ на всички!

Отношението във фирмата е както си го направиш, обаче има такива индивиди,които ако има конкурс за интриги ще го спечелят безапелационно,благодарение на свестните хора във фирмата ще продължава да има прителска атмосфера,като също така ще дойде и денят ,който тези индивиди ще излязат в пенсия