T-MARKET /img/frontend/nomap.png"

От както младата мацка я няма вече месец магазина ви затъна и продължава да затъва не знам в друг магазин ли е напуснала ли е но я върнете обратно защото в противен случай ще затворите 70% от клиентите идвахме само зарази лъчезарното и изражение и умение да говори с хората вземете мерки !

Регионалната Мая Михайлова трябва да напусне. С голямо самочувствие е , но без покритие. Не може жена на нейният пост да се държи с персонала като животни. Не и е мястото там.

Здравейте. За съжаление тази фирма е голяма измама. Наемат те , работиш и накрая нищо. Текучеството е голямо, но са хванали цаката. Карат те да напуснеш с обещанието че всичко ще се плати, но не. Последната заплата остава за тях. Така го извъртат. Мойта заплата последната която не я взех , лично регионалната Мая Михаилова ми каза ,че заплатата ми няма да стигне за да платя брака. Брака от магазините се изписва от управител, не се взима от служители. БЯГАЙТЕ

Бивш служител съм на фирмата. Наемат се абсулютно всички, които искат да работят. Уважение няма. Графикът се прави от управителя, в моя случай ромка от изпаднало село. Ако управителя си има протеже се изгубили, не се съобразяват с вашите желания. Ако ви се налага да отсъствате в определен ден, хем ще работите 2 дни по 16 часа, хем този ден ще сте на работа. Каквото е с изтекъл срок не годност от с стената, веднага минава на ввитрината, особено салатите (снежанка и руска). Обещават 900 за зам. управител а си на 700 брутно по договор. Общо взето, ако не си на разположение постоянно, ставаш неудобен.

Магазинът в "Люлин"9-уникално запуснат!Дълги опашки на едната или най-много двете каси,мудно и лошо обслужване,особено вечер-мръсотия и празни и полупразни рафтове.Докога бе,шефове на фирмата,ще я карате така?

В магазина ви в Нови Искър всичко е на ред докато татуираната мацка е на работа . Няма ли я нито има към кого да се обърнеш за въпрос нито има кой да те обслужи качествено . 25 минути чаках на каса днес да ме обслужи една бавно развиваща се "дама" просто сте гола вода !

Преди няколко месеца отвориха отново след ремонт т маркета в нашия квартал на червена роза. Магазина беше освежен и уютен. От месец насам няма и помен от чистия, уютен и зареден магазин. За няколко месеца смениха три управителки и сега тази в момента е капака . Жената мерише на алкохол, намръщена е и няма и елементарно нормално отношение към хората. В магазина се носи страшна миризма за която предупреждаваме вече няколко пъти персонала но няма ефект. Ние хората от квартала се принудихме да ходим до съседните квартали дори и за един хляб.Защо собствениците на т маркет позволиха ремонтирания им магазин да стане “дупка “с извинение .

Аз съм бивш служител в Т-Маркет, напуснах в началото на този месец. Изчетох всички мнения, и мога да кажа, че някои неща са субективни.
Напр. не всички на по-горни длъжности са пълни идиоти, винаги има изключения - за шест месеца работа там, при нас се смениха трима управители, от които третият (и настоящ) е кръгла нула. Предишните управители бяха много отговорни, държаха се професионално, помагаха и на нас - продавач-консултантите винаги с каквото могат! НО е факт, че има хора, които изобщо не са наясно за какво става дума, има и доста комплексари - най-отговорният ни заместник-управител, след 10 години във веригата, НАПУСНА, а след него остана човек, който прилагаше тормоз върху мен за неща извън работата (той е мъж, а аз съм жена - надявам се да се сетите каква е била ситуацията :D), така че с две думи е факт, че има доста некомпетентни и малоумни служители, и то на по-високите постове - гледат да скатават, да избиват комплекси върху служители и клиенти, целият свят им е крив, но после си прибират незаслужените четирицифрени заплати :)
Иначе като цяло във въпросния магазин условията са добри, повечето колеги бяха лъчезарни, дружелюбни и точни, и като цяло не е имало разправии и панаири. Регионалната ръководителка също си вършеше работата, и през последните два месеца се опитваше да поправя щетите, нанесени от некомпетентността на новия управител, но уви...

По отношение на заплащането, аз не можех да се оплача в началото, когато работех 8-часови смени. Но след като минах на 4-часов работен ден заради лекции, беше неизбежно намалянето на заплатата. Потвърждавам, че на интервюто за работа казват една сума, но после получената заплата е по-ниска наистина. Мен не ме устройваха парите, които взимах на 4-часов работен ден, и оставах за допълнителни часове когато имах възможност - заплащането е ПОЧАСОВО, и извънредният труд при мен СЕ ЗАПЛАЩАШЕ! Облаги, бонуси, ваучери - такива неща тук НЯМА! Само в сънищата... :-D

До четящите клиенти - Не е вярно това, че се продава все изтекла/вмирисана и тн. стока (поне при нас) - най-малкото има контролни групи, които доста често правят проверки, а веригата не е толкова вървежна, че да си позволи да я глобяват редовно за стоки с изтекъл срок на годност.

Като цяло не навсякъде е мизерно - въпрос на късмет е сред какви колеги и какъв колектив ще попаднеш, и съответно дали условията ще са максимално коректни, или малоумници на главни позиции ще правят схеми и ще те експлоатират. Аз примерно в крайна сметка извадих късмет, и напуснах с хубави чувства към работата и прекараното там време. И все пак бих ви посъветвала, ако имате възможност, да не започвате работа тук, а някъде другаде... защото дори и първоначално всичко да е тип-топ, накрая се оказва, че недостатъците от работата са повече от предимствата, и тогава се губи целият смисъл :)
Надявам се моето мнение да ви е било полезно!

към Милионера - В този сайт който твърдиш, че изкарваш по 100$ на седмица е пълна измама. Всички го знаем и нищо не можеш да изкараш от там. Едно е сигурно можеш само яко да се Набуташ.

Клиентка съм на магазина в град Казанлък, но вече бивша !!!
Влезнах да пазарувам с детето ми, което е на 8 месеца и все още е в бебешка количка. Напазарувах, платих си на касата и излезнах. Излизайки чух някаква жена да крещи на някакъв мъж и си продължих. След няколко секунди въпросната жена и мъж, тичаха след мен и ме гонеха по паркинга, любезно попитах какво се случва, а те не спираха да крякат един през друг, тя ми се звереше и репчеше, че трябвало да ме претърсят за откраднати продукти. Оказа се, че това е Управителката на магазина, а аз изпаднах в шок, защото всичко, което си бях купила, беше платено.
Представих си покупките и касовата бележка за да проверят, като се оказа, че всичко отговаря. Накрая започнаха да ми ровят в детската количка и на долния ред на количката изкараха 10 бурканчета бебешко пюре, което според тях било откраднато. Аз обясних, че това пюре не е купено от там, а от друга верига, която посетих точно преди тях, но тя не ми даваше възможност да се изкажа.Веднага ме заобижда на крадла и други класификации, а беше видно,че пюрето не е от там, защото всеки буркан си имаше стикер с цена, а при тях продуктите нямат индивидуални етикети.
Накрая извадих касовата бележка от другия магазин и й я заврях в лицето за да види,че не е кражба. Тя унемя.
Не получих никакво извинение за създаденото неудобство и злепоставяне.
Тя не спря да повтаря и да вика, съответно всички влизащи и излизащи от магазина разбраха какво се случва, аз съм безкрайно угорчена. Много непрофесионално и селско от нейна страна ! Какви са тези селяндури в тази верига !