T-MARKET /img/frontend/nomap.png"

Искам да изкажа очарованието си от определено момиче работещо в магазина в гр. Нови Искър мисля , че е заместник управител или управител много културно и любезно се държа с мен при проблем с цена и сторниране много съм доволна , че има такъв човек там мисля , че от целият персонал само тя знае какво прави за това аз лично моля някой да ми каже графика на девойката за да пазарувам само когато тя е там

Пичове, вместо да се занимавате с такива фирми , които ви се подиграват по-добре играйте в https://golden-farm.biz/?r=729922 в този сайт си изкарвам по 100$ на седмица без никакъв проблем..!

Днес 11.12.18.г пазарувах за първи път във ваш магазин в гр Нови Искър сметката ми беше 16.48лв.Платих с ваучери като не се усетих че давам 3 ваучера по 10 лв вместо 1 и да доплатя 6.48.По късно в къщи разбрах какво съм дала и се върнах обратно в магазина но разбира се касиерката каза че съм ги загубила.Показа ми само 1 купон от моята фирма който беше сложен между банкноти от 50лв но не и при другите ваучери.Платих с 3 ваучера от 10лв и 1.50лв.Грешката е моя затова че съм изморена и след работа отидох да пазарувам.Касиерката е млад човек и не и отива да се възползва от объркването на клиента и да го лъже.Щом веднъж го е направила ще го направи пак.Моля да обърнете внимание на служителите които назначавате и това нещо да не се случва повече.

Бивш служител съм на фирмата и смея да кажа че отношението към работещите и пазаруващите там от ръководните лица е много лошо. Правата нито на клиентите нито на служителите се зачитат. Управителя на магазина е заслепен от зам. управители който избиват амбиции и комплекси изкарвайки си го на служители и клиенти.Не мога да разбера как този собственик на такъв голям холдинг не го интересува какво става по долните етажи на фирмата му. Чудно ми е как тези директори, регионални и управители не им пука за имиджа на тази фирма. смея да кажа една поговорка тези хора хапят ръцете който ги хранят. Защото да съществува тази фирма първо и трябват трудолюбиви служители ,който те сами прогонват, и клиенти който също биват обиждани и не получаващи адекватно отношение от управленските органи на магазина.Моят извод за тази фирма е такъв че те набират роби за да могат да трупат печалба и дивиденти на база труд на подчинени и ако може клиентите да са слепи глухи и тъпи че да не си търсят правата. Ако някой ръководещ от тази фирма го чете това моя съвет към него е такъв - да следи и да уважа тези който му изкарват заплатата да държи правата на подчинените му да не бъдат омаловажени и да им дава това което се полага за изработеното от служителите. Да не позволява на тези по горе да мачкат тези по долу във веригата , защото научно доказано е че тези най долу работят най много и изкарват не само тяхната заплата а и заплатите на тези по горе стоящите.

Магазина в гр.Ямбол ви е пълна пародия! От към управление, планировки и всякакви елементарни изисквания! Вчера привечер, в час пик-17:30 магазина пълен с народ, работи само 1 каса!!! Стояхме около 20 човека на опашката! В петък вечер, в най-пиковия час(когато хората св прибират от работа и пътьом пазарят)! Когато най-накрая се появи една пухкава служителка да отвори друга каса и клиент от опашката каза: “Разгеле”, същата реши, че има право да спори и да се развика на клиента за отправената забележка.Девойката разбрах се казва Антония! Явно вашите касиерки смятат, че имат правото и капацитета да се държат така с иначе крехките ви клиенти, вместо да обясни с нормален тон причината да работи само една каса!
Озаптете си касиерките! Не работим цял ден, за да харчейки парите си във вашия магазин, мома със завършено средно образование и две думи в речника да смята, че има право да държи тон и да се държи като хамалка! И някой да направи нещо по въпроса със зеленчуковия щанд! Пълно е с мушици, явно от престояли плодове и зарзават, които предполагам трябва да се почистват от време на време!

Аз съм бившият работник от предишното мнеие. Оказа се че се е получило недорузомение и тези 165лв са само част това което трябва да ми бъде изплатено, около половината. Разбрахме се човешки и нямам други претенции.

При интервюто ми за работа със служителката от човешки ресурси, тя ми каза че заплата ми ще бъде 280, 290 или над 300лв. При подписване на трудовият договор тя се оказа 255лв базова заплата, което аз си помислих, че е чистата нетна заплата, но след това се оказа брутната. Цля месец съм работил без никой включително ръководителите на филиали да могат да ми киажат колко ще бъде точно моята крайна заплата, получих само недомлъвки, овъртания и лъжи. Работил съм 23дни на каса, на четири часа и за това в деня за плащане съм получил точно 165,91лв. Работата е много и тежка и винаги и почти никой не се наема заради това и ниското заплащане. Другите служители който са на осем или дванайсет часа щом се появите почват да си правят почивки от 40-50 минути като тежеста пада глвано на вас. Придобивки няма, нито ваучери, можете да ядете излязлата от годност храна на магазина.

Магазинът в Люлин 9,откри се през май тази година-оказа се пълна катастрофа.Защо?Десислава Любенова,която го пое се прояяви като некадърна ръководителка.Не е за управител-манталитет на общ работник,ниска култура и много злоба.Рибата се вмирисва от главата.Сега се премести пак като управителка в Т маркет Връбница.Но магазина в Люлин 9 сега продължава да е мръсен,неподреден и с ужасно обслужване.

1. Започваш работа и нямаш коректно обучение
2. При проверка от регионален /или по-горен/ те питат защо не знаеш, че трябва така и така да стане нещо в магазина. Все гледат да те изкарат виновен и да се заядат за нещо.
3. Заплащането е под всякаква критика за длъжността, която заемаш и отговорностите + ангажиментите, които поемаш.
4. За нещото, което наричат топъл обяд - каквото намериш от брака или ти позволят - бам в микровълновата и ядеш.
5. Фирмата отвътре сама се изяжда и се цака с цеховете си и складовете си. Полза от това - не разбирам, явно съм малка.
6. Закриха 2 длъжности и всичко пада на плещите на зам. и управител, а пари - хах... ма моля ви се.
7. ЧР назначават кадри без ясна преценка и оценка на качествата им. Пращат се всякакви странни хора на работа. Кой от кой по-луд, по-заядлив, някои и пият на работното си място и това не пречи на администрацията до степен, че да ги изгонят - просто защото няма кой да работи в тази фирма за тези условия и пари.
Мога да продължа още...

Заплащането е мизерно-минималната заплата.Отделно може да те натоварят допълнително без да ти платят.Искат изпитателен срок шест месеца,по време на който могат да те уволнят във всеки момент,без да ти дават обяснение.Карат те да чистиш и метеш склада и целия магазин,а си назначен за продавач-консултант-просто си спестяват парите за чистачка.Така ставаш хигиенист и хамалин,без това да е казано ясно в трудовия договор.