T-MARKET /img/frontend/nomap.png"

Редовно пазарувам в магазина и ме прави впечатление, че персоналът постоянно се сменя.
Мой познат работи там два месеца. Намериха начин да му платят само за един. И не беше единствен.

Пазарувам онлайн. Възрастен човек съм,а бях наругана грубо от шефката на магазина в София,защото съм си позволила да пазарувам с ваучери на стойност 60лева. Толкова крещя,обвини ме в какво ли не, напразно се мъчих да й обясня,че ми ги е дала дъщеря ми,за да ми помогне,а на ваучера пише,че може да се пазарува с тях и в т маркет,но ако съм извършила престъпление да ми върне ваучера и аз ще дам съответно парите. Госпожата ми отговори, че за моя каприз няма да харчи пари за бензин,че сега шофьорът трябва да си извади от джоба,че съм пазарувала много пъти от тях, а сега съм си позволила непрстима волност. Държа се отвратително и аругантно. Стана ми лошо,вдигнах кръвно. НИКОГА повече няма да пазарувам от вас!Ще разказвам на всички що за хора работят при вас. Ще се обадя на телевозии,на защита на потребителите и където още ми дойде на ум! Това е недопустимо! Това е отвратително!Що за магазин сте?

Като бивш управител в Т Маркет мога само да предупредя всички желаещи да започнат работа в тази верига като управители или зам. управители,че заплатите на новопостъпващите вече са драстично намалени управители от 1500-1300 на 1100 зам. управители от 1000 на 800 с тази цел се подменят старите кадри които са с високите заплати за да се намалят заплатите на новопостъпилите.Погледнете в борсите за работа и ще се уверите. 40% от обявите им за работа са за управители и зам. управители. Изпълняващите тези длъжности са хора за всичко нареждачи на стока,приемчици,касиери,продавачи на щанд,и най-вече хамали и отговарящи за всичко което се случва в магазина.И на края при липси и ревизии им се удържа от заплатата. Реално се работи за 700-800 лева средно месечно в годината.
Така че помислете преди да се кандидатирате за тези длъжности.

Преди известно време работех в тази измамна фирма, като касиер-продавач! Мога смело да кажа, че изобщо не си струва да работите там! Работата е меко казано хамалска, отношението към служителите е ужасно, тоест държат се с тях като с роб! Лъжат почти всеки месец със заплати и най-често оправдание е, че не си се чекирам навреме и тем подобни... За безплатния обяд пък да не говорим... В повечето случаи се дават на служителите бракувани храни, чиито срок на годност е изтекъл преди 2-3 дни, ако имате късмет може и до седмица да престои и тогава да ви го предложат! Като цяло отношението към служителите е отвратително! Ако някога клиентите се чудят защо персонала изглежда тъжен, то това е причината! Не се залъгвайте да ставате част от тази измамна и лъжлива фирмичка!

Супер неподреден и мръсен магазин, месото мирише а също така и в целият магазин миризмата е отвратителна. Преди около два месеца нещата не изглеждаха така. Каква беше изненадата ми когато попитах какво става с този магазин един служител от магазина: а той ми каза - Ами смениха управителката. Какво е това некадърно ръководство в тази фирма учудих се аз: Да смениш един управител при който магазинът изглеждаше като аптека , подреден и чист с винаги прясно месо и перфектно обслужване. За мен това е фирма която явно не оценя персонала си за да предприеме действия с които да влоши качеството на предлаганата услуга. Супер съм разочарован от Т Маркет Казанлък . А БЯХ редовен клиент. С този мениджмънт не го очаква нищо добро.

Осигуряване на мин , постоянно ви режат от заплатата която е наймизерната в бранша а най скапаната работа е на заместник управителя 4 в 1 зам , приемчик и главен касиер + в които отдел няма хора

Здравейте,на 5 октомври бях одобрен за позиция зам.управител(за управители били заети) в Пловдив след проведено интервю с екип от София.От тогава ни дума,ни вопъл.След поредното ми свързване с HR се чудеха каво да ми отговорят.Все пак на другия ден ми върнаха отговора който ме изуми.Щели да се забавят новите магазини за февруари ,март и за трябвало пак да се явявам на инревю тогава.Колко непрофесионално и жалко за изгубеното ми време.Направете си изводи какви хора работят в Управлението.А аз бях склонен на компромис,тъй като съм бил главен управител на Пикадили в Мол Пловдив три години с 97 човека персонал и заплата двойна на предложената ми от Т Маркет

ЛЪЖАТ ЧЕ ЩЕ ВИ ОСИГУРЯВАТ НА ПАРИТЕ КОИТО ПОЛУЧАВАТЕ ЛЪЖАТ ЧЕ ЩЕ ВЗИМАТЕ ПОВЕЧЕ ПАРИ А ВЗИМАТЕ ПО МАЛКО ОТ ТЕЗИ КОИТО СА ВИ ОБЕЩАЛИ И ЛЪЖАТ ЧЕ ЩЕ ВИ ОБУЧАВАТ ПОНЕ 1 СЕДМИЦА РЕАЛНО НИКОГА НЕ СА МЕ ОБУЧАВАЛИ САМО ПРЕТЕНЦИИТЕ ИМ СА ГОЛЕМИ АЗ ИЗГОРЯХ НО ПОНЕ ВИЕ СЕ СПАСЕТЕ ОТ ИЗМАМНИЦИТЕ

След като прочетох предходните коментари,мисля че в Несебър ситуацията е близка до тази в останалите магазини...накратко да обобщя работи се извънредно без право на избор,колко и за какво точно си получил не разбираш управителя не дава фишовете,в почивните си дни отново има възможност да бъдеш задължен да работиш,налага се да правиш абсолютно всичко което ти каже управителя въпреки длъжноста ти,ако се противопоставиш на решение,нареждане и прочие,следват одръжки от заплатата в най-малкия случай, доста хора изгубиха работата си,поради тази причина,въпреки силната липса на персонал в магазина.Хаотично и некъдърно управление на магазина от страна на управителя,в чиито очи половината проблеми са по вина на персонала,а за останалите е виновна фирмата и ръководството по етажите.Пълно щастие са тези обороти ,който се генерират лятото,най-вероятно се дължат на ниските цени ,които поддържа веригата и на слабата конкуренция в Несебър !

Искам да изкажа своята благодарност към Ваш служител от Пловдив, бул. В. Априлов №102. Вчера - 08.08.2019г. към 18 часа посетих този магазин. Изнервих се, когато не открих налична промоционална стока. Обърнах се към служителка - младо момиче, слабо, стройно / не зная името и/, което зареждаше магазина. Тя веднага остави своята работа за да провери дали има налично в склада. Нямам представа по какъв начин правите избор на служителите си, но съм възхитена от начина и на обслужване, комуникация, внимание. Рядко ми се случва да ме обслужват по този начин. Доколкото разбрах тя е или отговорник на магазина или управител на този обект. Моля - да я поздравите от мен и моите пожелания към нея са да е жива, здрава и много щастлива и по-малко нервни клиенти да обслужва! С уважение - Пепа