T-MARKET /img/frontend/nomap.png"

Много съм възможен и безкрайно разочарован от служителите в Т маркет гр. Монтана!!!!!! Особено от служителката на витрината с прясното месо и топлата точка. Едно пълничко момиче с крайно груб и неприемлив език към клиентите!!! Често ходя да пазарувам там и съм ставала свидетелка на грубото и отношение и към други клиенти. Обръщам се към по висшестоящите управители и регионални - моля ви обърнете внимание на служителите си. Ако не им се работи,просто да напуснат или ги уволнете и наемете други които ще си гледат работата отговорно и ще бъдат любезни към хората. С такива служители като сегашните си губите клиентите и така губите и оборот. Замислете се !!!!!

Работех до скоро в техен магазин в гр. Пловдив (к-с Корона). Допреди 3 месеца работех с общо взето готини управител и заместник-управителки, докато не напуснаха поради кавги с регионалния. След като те напуснаха дойдоха нови управители на тяхно място, за които мога да кажа, че отношението им към персонала е под всякаква критика (изключение прави само една от заместник управителките, която мога да кажа е прекалено добра). Та казусът, заради който пиша е, че напуснах магазина на 24.06.2021г.,но се наложи да чакам документите за прекратяване на трудовия ми договор 2 МЕСЕЦА, заради най-вероятно глупост или отмъщение от страна на управителките, задето отказах да остана няколко дни отгоре след изтичането на предизвестието ми. Звънях многократно в човешки ресурси, но оттам ми казваха, че са изпратени и да си ги търся в магазина, а когато ходех там ми зявяваха, че нищо не е изпращано там. Регионалния, отговарящ за конкретния магазин също не взе отношение към проблема ми... След многократно звънене от моя страна както в магазина, така и в човешки ресурси, преди няколко дни най-сетне се свързах с възпитана жена от офиса в отдел ЧР, която НАИСТИНА ВЗЕ ПОД ВНИМАНИЕ ПРОБЛЕМА и направи всичко възможно най-накрая да подпиша тези два листа, които чаках толкова много време... Крайно съм разочарована от отношението към мен от страна на зам.-управителката Марияна Рангелова, която през тези два месеца ме лъжеше в очите, че нищо не е изпращано... Бог знае къде са тези документи и след колко време ще се ,,намерят":D Въпроса е,че всичко можеше да се случи по мирния начин и още преди 2 месеца да подпиша каквото е необходимо и можех да започна работа досега, но най-важното е,че в крайна сметка дойде щастливия ми ден.:D Надявам се никой друг да не пострада по същия начин...

Коректен работодател.

Като бивш служител на фирмата мога да кажа следното :

- заплата : плаща се редовно без закъснение, но човек не може да стигне дори и минималната работна заплата. Шефовете решиха и намалиха часовата ставка доста от което идва и намалената работна заплата !

- смени : въртяха ни както на 8ч, така и на 12ч смени и в двата случая се изгърбваш за заплата доста под минималната, поради липса на персонал искат с 2 човека да поддържат цял магазин!

- безплатна храна : изписва се такава с вече изтекъл срок или преди да изтече. Като не е редовно и това даже!
А в обявите им пише, че има и обяд - но не, реалността е различна!

- фишове : има, но не се раздават (дори и след много мрънкане пак се протаква). Може би така им е спуснато от по-висше стоящите.

- системата им като цяло е под всякаква критика в по-големите случай намалените стоки не излизат на промоции!

- отпуска : Не когато ти трябва, а когато шефовете преценят. Най-общо казано гледа се да се изхаби отпуската още в началото на годината.

Пиша като клиент на магазин ТМаркет, който се намира в Младост 4 до ул. Божан Ангелов. Изключително съм издразнена от отношението и работата на един индивит в този магазин.Става въпрос за една жена, която работи на топлата и студената витрина,с руса коса. Абсолютно некомпетентна и не работи изобщо както трябва. Обърква абсолютно всичко почти винаги. Мога да кажа няколко случки. Първият път си поръчах 2 кюфтета на скара и 1 пържено, като цените бяха различни,тя беше ги написала като 3 кюфтета на скара и 1 пържено. Абсолютна малумщина. Отделно нито чува, нито знае какви са цените и като цяло бърка абсолютно всичко. Днес отново една жена попита колко е кашкавалът пане, тя веднага й сложи за покупка. Казвам ви хора, на тая жена й хлопа дъската. Никой не е доволен от нея, защото винаги като седя на опашка с хора правим физиономии, наистина не се издържа. Може да имате нужда от персонал, но не и от такива непрофесионалисти!

Развалените им яйца по 0,99 10 броя са просто ТОП. Купуваш си ги и заедно с тях получаваш червейчета, и ти се омирисва кухнята на мърша. Дами и господа, приятен обяд, вечеря или каквото си решите с техните “прекрасни, неразвалени” яйца още от Великден!

Тъй като си търся работа и пазарувам редовно от T MArket, реших на касата да попитам, дали търсят персонал момичето беше много, много любезно и ми каза, че нейна колежка напуска и да дойда утре да говоря с управителката защото със сигурност имат нужда от персонал. Отивам на следващия ден и питам дали мога да говоря с управителката на магазина, които се намира в град Пловдив, кв Смирненски, ул. Вечерница 3. Служителката на касата ми каза, че ще я извика и следва едно чакане от 10 минути, след което се появявя ядосана.
- Кажете ?
- Здравейте, имате ли свободни позиции, търся си работа.
- Не нямаме! - с ядосан тон.
След което се обръща към служителката, която я повика и се разкрещя пред клиентите със следната заплашителна фраза! "Още веднъж, ако го направиш". Пред всички клиенти, които чакаха на касата и се разкрещя!
На мен ми стана изключително неловко, че така постъпки с жената на касата, почувствах се виновен.
Разбирам, че може да е имала труден ден, да е вършела някаква неотложна работа.МОже пък и да е пушела не я знам! НО да се държи по този нелеп начин и с мен и с жената на касата това е непрофесионално. И тук се питам, какво ще се случи, ако някой клиент иска да се оплаче и пак я извикат, отново ще се разкрещи. Или просто нещо се случва и имат нужда от нея. То да те е страх да ги питаш нещо. Дано не се налага жената от касата да вика управителката отново!
Следната случка се случи на 10.05.2021

Редовно пазарувам в магазина и ме прави впечатление, че персоналът постоянно се сменя.
Мой познат работи там два месеца. Намериха начин да му платят само за един. И не беше единствен.

Пазарувам онлайн. Възрастен човек съм,а бях наругана грубо от шефката на магазина в София,защото съм си позволила да пазарувам с ваучери на стойност 60лева. Толкова крещя,обвини ме в какво ли не, напразно се мъчих да й обясня,че ми ги е дала дъщеря ми,за да ми помогне,а на ваучера пише,че може да се пазарува с тях и в т маркет,но ако съм извършила престъпление да ми върне ваучера и аз ще дам съответно парите. Госпожата ми отговори, че за моя каприз няма да харчи пари за бензин,че сега шофьорът трябва да си извади от джоба,че съм пазарувала много пъти от тях, а сега съм си позволила непрстима волност. Държа се отвратително и аругантно. Стана ми лошо,вдигнах кръвно. НИКОГА повече няма да пазарувам от вас!Ще разказвам на всички що за хора работят при вас. Ще се обадя на телевозии,на защита на потребителите и където още ми дойде на ум! Това е недопустимо! Това е отвратително!Що за магазин сте?

Като бивш управител в Т Маркет мога само да предупредя всички желаещи да започнат работа в тази верига като управители или зам. управители,че заплатите на новопостъпващите вече са драстично намалени управители от 1500-1300 на 1100 зам. управители от 1000 на 800 с тази цел се подменят старите кадри които са с високите заплати за да се намалят заплатите на новопостъпилите.Погледнете в борсите за работа и ще се уверите. 40% от обявите им за работа са за управители и зам. управители. Изпълняващите тези длъжности са хора за всичко нареждачи на стока,приемчици,касиери,продавачи на щанд,и най-вече хамали и отговарящи за всичко което се случва в магазина.И на края при липси и ревизии им се удържа от заплатата. Реално се работи за 700-800 лева средно месечно в годината.
Така че помислете преди да се кандидатирате за тези длъжности.