T-MARKET /img/frontend/nomap.png"

Осигуряване на мин , постоянно ви режат от заплатата която е наймизерната в бранша а най скапаната работа е на заместник управителя 4 в 1 зам , приемчик и главен касиер + в които отдел няма хора

Здравейте,на 5 октомври бях одобрен за позиция зам.управител(за управители били заети) в Пловдив след проведено интервю с екип от София.От тогава ни дума,ни вопъл.След поредното ми свързване с HR се чудеха каво да ми отговорят.Все пак на другия ден ми върнаха отговора който ме изуми.Щели да се забавят новите магазини за февруари ,март и за трябвало пак да се явявам на инревю тогава.Колко непрофесионално и жалко за изгубеното ми време.Направете си изводи какви хора работят в Управлението.А аз бях склонен на компромис,тъй като съм бил главен управител на Пикадили в Мол Пловдив три години с 97 човека персонал и заплата двойна на предложената ми от Т Маркет

ЛЪЖАТ ЧЕ ЩЕ ВИ ОСИГУРЯВАТ НА ПАРИТЕ КОИТО ПОЛУЧАВАТЕ ЛЪЖАТ ЧЕ ЩЕ ВЗИМАТЕ ПОВЕЧЕ ПАРИ А ВЗИМАТЕ ПО МАЛКО ОТ ТЕЗИ КОИТО СА ВИ ОБЕЩАЛИ И ЛЪЖАТ ЧЕ ЩЕ ВИ ОБУЧАВАТ ПОНЕ 1 СЕДМИЦА РЕАЛНО НИКОГА НЕ СА МЕ ОБУЧАВАЛИ САМО ПРЕТЕНЦИИТЕ ИМ СА ГОЛЕМИ АЗ ИЗГОРЯХ НО ПОНЕ ВИЕ СЕ СПАСЕТЕ ОТ ИЗМАМНИЦИТЕ

След като прочетох предходните коментари,мисля че в Несебър ситуацията е близка до тази в останалите магазини...накратко да обобщя работи се извънредно без право на избор,колко и за какво точно си получил не разбираш управителя не дава фишовете,в почивните си дни отново има възможност да бъдеш задължен да работиш,налага се да правиш абсолютно всичко което ти каже управителя въпреки длъжноста ти,ако се противопоставиш на решение,нареждане и прочие,следват одръжки от заплатата в най-малкия случай, доста хора изгубиха работата си,поради тази причина,въпреки силната липса на персонал в магазина.Хаотично и некъдърно управление на магазина от страна на управителя,в чиито очи половината проблеми са по вина на персонала,а за останалите е виновна фирмата и ръководството по етажите.Пълно щастие са тези обороти ,който се генерират лятото,най-вероятно се дължат на ниските цени ,които поддържа веригата и на слабата конкуренция в Несебър !

Искам да изкажа своята благодарност към Ваш служител от Пловдив, бул. В. Априлов №102. Вчера - 08.08.2019г. към 18 часа посетих този магазин. Изнервих се, когато не открих налична промоционална стока. Обърнах се към служителка - младо момиче, слабо, стройно / не зная името и/, което зареждаше магазина. Тя веднага остави своята работа за да провери дали има налично в склада. Нямам представа по какъв начин правите избор на служителите си, но съм възхитена от начина и на обслужване, комуникация, внимание. Рядко ми се случва да ме обслужват по този начин. Доколкото разбрах тя е или отговорник на магазина или управител на този обект. Моля - да я поздравите от мен и моите пожелания към нея са да е жива, здрава и много щастлива и по-малко нервни клиенти да обслужва! С уважение - Пепа

Сложите на Тмаркет жк. Сторгозия Плевен. Напълно неграмотна за работа на каса. Също така много лошо отношение. Не запозната и ниско квалифицирана за работа с пос терминсл. Ако ви се наложи да пазарувате се еъоражете дс истарпите нс касата обиди лошо отношение и наи важното невежество на сложителите

Здравейте.
Аз съм бивш служител, на т-маркет .
В този магазин в който бях аз беше хаос.
Първата една седмица от обучението карах смени от 07 до 16ч без събота и неделя. След това започнах на 12 часа ,като работех 2дни и 2 дни бях почивка.Всеки вторник независимо дали съм почивка трябваше да стоя до обяд ,такава беше политиката на Управителя (трябвало да се помага за акцията) Ако си на смяна във вторник 17 часа не ти мърдат. От 06 до 23 ч висиш като луд там .Приемчик-нямаше!Съответно заместник управителя-тоест аз и колегата ,/не включвам гаджето на Управителя, защото тя беше с привилегии там / приемаме стока ,и когато идва месо понеделник/сряда/петък/събота трябваше каса по каса на кантара.Всеки ден се прави ревизия от 16 ч до 19 ч .И Една голяма ревизия, която е от 18 ч до 04:00 сутринта веднъж годишно.Работата ми като заместник управител, нямаше нищо общо за което съм там .Бях/ приемчик,амале, чистачка,касиерка,продавач топла точка,и магаре за всичко .Нон-стоп можеше да съм там .Да ама Не ..!
Дори и през почивните дни все нещо се налагаше на Управителя и приятелката му да отсъстват ,по-рано да идем за работа за да ги заместим. Да не говоря за заплата .Обещаха ми една,а се оказа съвсем друга ..Събота и неделя много рядко може да почиваме с колегите, защо виж ли ти просто така се е паднало

Коя е младата служителка ? От кой магазин е? Защо не я връщат?

От както младата мацка я няма вече месец магазина ви затъна и продължава да затъва не знам в друг магазин ли е напуснала ли е но я върнете обратно защото в противен случай ще затворите 70% от клиентите идвахме само зарази лъчезарното и изражение и умение да говори с хората вземете мерки !

Регионалната Мая Михайлова трябва да напусне. С голямо самочувствие е , но без покритие. Не може жена на нейният пост да се държи с персонала като животни. Не и е мястото там.