T-MARKET /img/frontend/nomap.png"

Аз съм бивш служител и искам да изкажа мнението си за магазин в София намиращ се в Дружба 1 , намирам прекараното си време там за изгубено.Заплатата е минимална,дори и по-малка.Некомпетентни и неквалифицирани охранители пишат глоби за всякакви глупости.Точен график няма , извънредни часове колкото искаш , но незаплатени.Двуличен управител,който толерира детското поведение на харесваните от него служители.Регионалната взима заплата на гърба на работниците , но не допринася за подобряването на отношенията.
НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В MAXIMA България ( Tmarket )!!

Аз съм бивш клиент на Тмаркет в Дианабад.Преди няколко дни реших да рискувам да вляза във въпросния магазин и бях приятно изненадана,магазина беше чист и зареден.Аз живея в квартала и никога не съм виждала магазина толкова уютен.Поинтересувах се на какво се дължи тази промяна и разбрах,че е сменен управителя.Срещнах се с новата управителка и бях приятно изненадана (усмихнато , чаровно) момиче което отново ме спечели като клиент.Успех на новата управителка и благодаря на този който е предприел крайно нужните действия

Регионалната г-ца Милена Иванова е най-лошото , което може да се случи на всеки новопостъпил. Нищо от думите на итнервюто не се покрива с действителността, няма обучение, надяват се да се сгрешиш за да те "накажат", няма график и регистриране на заработените часове, ужасни условия.....студ и мръсотия, непрекъснати проблеми и недоразумения. Да попиташ няма кой, а да се оплачеш невъзможно. Вечно ядосана и "недостъпна в заетостта си" ръководна госпожица Иванова е последният колега към когото да се допиташ. Ако си лоялен към фирмата, това в превод от Т Маркет означава да ти откраднат заработените с труд пари и да те изкарат некомпетентен. Г-ца Милена Иванова е СОЦИОПАТ И КРАДЕЦ, надявам се хората вложили пари и услилия в магазините Т Маркет да вземат необходимте мерки.
Не започвайте работа в Т Маркет спестете си нервите, особено ако Милена Иванова ви бъде представена за регионален мениджър.

Специално за Асеновград бих казала, че е една турска фирма - персонала е на 70/100 турци, както и шефката. От заплата 350лв. ти удържат около 100лв. и получаваш 250лв. една много пропаднала фирма. Като съвет им бих казала да погледнат малко околните магазини какви са заплатите в момент. Няма нито един мъж в персонала и за тежките неща мъкнат по две жени. Страшно слаба организация от към ръководството и голямо текучество Желая Ви много успехи Т Маркет ама слезте малко на земята и погледнете в другите фирми как е едно БББ се работи на 7 часа, а при вас на 9, а се заплащат 8, уж другото е почивка - да ама не. Аз лично за 9 часа работа съм почивала само 15 мин.

Ако някой мисли да почне работа там имам съвет.
По добре се метнете от някой мост или висок блок поне ще умрете бързо а не бавно и мъчително.

вулгарно отношение на служителят Цанка към клиентите, обиди,ругантни и не възпитано държание  към тях.

Здравей те,
Накратко ако се изпаднали много започнете работа там , но жсе пак ще останете разочаровани от отношение и коректност, ако можете да се подмазвате и Ви харесва да Ви мачкат почнете .Аз съм много разочарована от регионалния ръководител Г-жа Милена Иванова , която гледа само собствените си интереси. Наистина няма да получите обещаното заплащане и няма да Ви дадът адекватен отгорор на въпроса"защо съм взел по-малко пари? ", отговора ще е "не съм сядала пред компютъра да видя какво се случва ", а когато искате да се престите в магазин по-близко до района в който живеете ще Ви кажат неможе ако не ти изнася подай си молбата, но тава важи само за хора , които не лижат задни части.За съжаление ще е така докато има хора , които не си търсят правата и търпят да ги мачкат и унижават , на които съм била и свидетел.Е преценете дали си заслужава да сте част от веригата .
ЛЕК ДЕН.

Здравей те,
Аз съм бивш зам управител на верига Т-маркет.Срашно много съм възмутена от отношението на Г-жа Милена Иванова ,която се застъпва само за хора ,които са й симпаитични и й се мазнят.Заплащането наистина не е това което обещават винаги е по- ниско, а когато попиташ каква е причината ти се отговаря не съм сядала пред компютъра, това според настоящи и бъдещите служители дали е допостимо да не Ви дадът адекватен отговор. Когато бях на друга длъжност взимах повече пари отколкото като заместник . А и само накратко там заместници стават и хора даже , който не са се занимавали с търгувия и нямат познания. Позицията заместник управител във веригата е меко казано общ работник с мизерно заполащане.Докато Адриана Андреева беше регионален ръководител нещата бяха много по добре винаги усмихната поздравява и се интересуваше как се чустват служителите и за всеки въпрос имаше адекватен отговор , докато сега няма да го получите от Милена Иванова сегашния регионален , винаги намръщена без уважение към персонала само знае да нарежда и кара и нея интересува как се чустват хората , които й искарват заплата. НАДЯВАМ СЕ НЯКОЙ ОТ ВИСОКО ПОСТАВЕНИТЕ В ТАЗИ ВЕРИГА ДА ПРОЧЕТЕ ТОВА И ДА ВЗЕМЕ МЕРКИ.ХОРАТА ТАМ РАБОТЯТ ИЗВЪНРЕДНИ ЧАСОВЕ БЕЗ ДА БЪДАТ КОМПЕНСИРАНИ ПАРИЧНО ИЛИ С ПОЧИВКА.
Но докато има хора, които позволяват да бъдат мачкани и не си търсят правата ще е така, не само в тази верига а на всякъде.
Лек и приятен ден.

кандидаствах за работа вав т маркет искам да попитам какво е заплащтането и дали си заслужава

Хора, ако сте мазохисти подайте си документите за работа в Т Маркет! Заплащането е мизерно, непрекъснато ви удържат пари за нещо, от време на време забравят да ви начислят всички работни дни. Отношението на управители и регионални представители към служителите н магазините е като към роби и няма на кого да се оплачеш или да потърсиш помощ и съдействие. От фирмата обещават осигурен обяд за персонала, но това се случва само в два-три магазина, в останалите дори не те пускат да си починеш повече от 5 минути, камо ли да ти осигурят обяд. Питам се къде ли отиват тези средства, които са начислени за храна на служителите? В началото казват, че работното време е 2 дни работиш по 12 часа и 2 дни почиваш, но на практика многочесто работиш 3 дни, почиваш 1 ден, а заплащането е едно и също! Радвам се, че се оттървах от тях!!!