T-MARKET /img/frontend/nomap.png"

1. Започваш работа и нямаш коректно обучение
2. При проверка от регионален /или по-горен/ те питат защо не знаеш, че трябва така и така да стане нещо в магазина. Все гледат да те изкарат виновен и да се заядат за нещо.
3. Заплащането е под всякаква критика за длъжността, която заемаш и отговорностите + ангажиментите, които поемаш.
4. За нещото, което наричат топъл обяд - каквото намериш от брака или ти позволят - бам в микровълновата и ядеш.
5. Фирмата отвътре сама се изяжда и се цака с цеховете си и складовете си. Полза от това - не разбирам, явно съм малка.
6. Закриха 2 длъжности и всичко пада на плещите на зам. и управител, а пари - хах... ма моля ви се.
7. ЧР назначават кадри без ясна преценка и оценка на качествата им. Пращат се всякакви странни хора на работа. Кой от кой по-луд, по-заядлив, някои и пият на работното си място и това не пречи на администрацията до степен, че да ги изгонят - просто защото няма кой да работи в тази фирма за тези условия и пари.
Мога да продължа още...

Заплащането е мизерно-минималната заплата.Отделно може да те натоварят допълнително без да ти платят.Искат изпитателен срок шест месеца,по време на който могат да те уволнят във всеки момент,без да ти дават обяснение.Карат те да чистиш и метеш склада и целия магазин,а си назначен за продавач-консултант-просто си спестяват парите за чистачка.Така ставаш хигиенист и хамалин,без това да е казано ясно в трудовия договор.

Здравейте интересува ме какво е заплащането!

Не започвайте работа там!Грубо и презрително държание към работниците от страна на шефката и не само,липса на човешко отношение.В крайна сметка търпението свършва и напускаш.Тогава се оказва,че са ти орязали и без това миниатюрната заработена заплата,защото не си дал едномесечно предизвестие.Тоест работил си АНГАРИЯ.

Харесвах си работата докато управителя не си показа тъмната страна на характера.Няма да крия името му Любомир Иванов.Същият няма и понятие как се ръководи екип и че преди всичко трябва да има човещина.Хората учат с години за такава длъжност,но той изглежда е пуснат от някъде и няма никаква ориентация.Цял ден е с ръцете в джобовете и се чуди какво да прави.Заплатата му не е малка но не виждам как си я заработва.А и за какво да си прави труда,след като може да ходи и да се заяжда със служителите си,тези които му изкарват заплатата.При него най-много да изкарате два месеца и ще ви принуди да напуснете или ще ви освободи за несправяне с работата,която е елементарна и смешна.Заради този господин има и ще има текучество.Пожелавам му да се върне от там от където идва, в случая от провинцията и да се научи на обноски първо.Няма незаменими има незабравими хора.Той ще е от първите надявам се,тъй като такива служители дърпат фирмата назад.Трябва да умееш да задържиш служителите си, а не да ги гониш Г-н Любомир Иванов.Жалко за теб.

Може ли да ми кажете относно заплащането какво е? Другата седмица съм на интервю и от коментарите тук направо се отчавайм, в зависимост от позицията ли е заплащането?

Ужасни условия, неадекватно отношение,заплащането под всякаква критика, работиш като роб всичко което ти кажат и те изкарват некадърен, така им изнася.

Възмутена съм от вашата така наречената ваша управителката Люси. Така я нарече нейна колежка. Въпросната ваша служителка е без образно невъзпитана и арогантна.Докато пазарувах във вашия магазин в Младост тя обясняваш колко е незаменима и как мизерната фирма не можела без нея. Тя била управител на два магазина и сега трябвало да отваря трети нов магазин. Аз не съм доволна от нейното управление на магазина Ви в Младост защото магазина е под всякаква критика, а и служителите в него. Такива като въпросната ви управителката ще ви доведат до дъното. Обърнете внимание на въпросната,"управитела". Не може служителите на магазините ви да разказват в каква мизерната фирма работят. С такива служители ще паднете на дъното.Харесвам веригата ви, стоките са добри но по отношение на управниците ви съм разочарована.Дано някой вземе мнението ми на сериозно защото има и други ваши клиенти които са на моето мнение. Успех и дано има промяна

Работя в т-маркет софия младост 2 между бл 206 209 и съм много доволен за сега.лошото е само липсата на персонал заштото работата е натоварена много а на някои хора просто не им се работи и очакват 1000лв стартова заплата и да си пляскат цял ден с ръце които има желание за развитие и работа да заповяда при нас.

Настоящ /все още/служител съм на ТМаркет и искам да си изплача болката ,защото въпреки жалбите никой отгоре не ме защити.Спуснаха ни от септември нова управителка/казвам спуснали,защото други управители я наричат "парашутиската"/и от там се започна моята мъка.Отначало всичко беше наред,но нещо се преобърна в нея и реши че трябва да ме премести.Аз разбира се отказах.като разбра,че не може да ме премести насила почна да ме удря в заплатата и от 540 лв. сега ми пуска по 340лв. защото ме е оставила на трудов договор.И така за 175 часа аз съм взела този месец 360 лв.,а ставката е 3.01лв. на час това значи 560 лв горе долу.А нейна приятелка работи в същият магазин 30 дни по 11 часа,как и плащате на нея Г-да Управници,като постоянно сме с надвишени часове.
Колко е вярна българската поговорка "Дай на простака власт и му гледай сеира"/не я отправям към никой,но някой ако се познае няма да му се разсърдя.Ако никой не обърне малко внимание на хората,които изкарват парите ви,ще дойде време да назначавате и с първи клас завършили.Извинете ме ако ви оттекчих ,но трябваше някъде да си излея мъката.