Монди Пекиджинг Стамболийски ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Монди Пекиджинг Стамболийски ЕАД

Хубава фирма....беше.Това ,че Росица е аут няма да спаси положението.Има други които бъркат нещата а най-лошото е че директора не вижда/или така му се иска/ реалността.Много похарчени пари и резултата = 0.ГК, ВИС, СРКА-мазало.Ама така е с комуняги и стари курви , нов бардак се не прави;).Одушихте околията с тея експерименти!

След дисциплинарното уволнение на шефката на човешките ресурси за финансови злоупотреби, служителите от завода очакват още уволнения на високопоставения крадлив и нагъл мениджмънт, заради неработещи проекти за многомилионни инвестиции. Откраднаха милиони евро и инсталациите не работят. Отровиха града и околните села. Тук няма живот. Хора бягайте от тук.

Знаете ли че!!! По последна информация от двете момчета които са заляти с луга и са с опасност за живота едното е било без договор.А сега де!!!Как така в Европейска фирма това става...?Някой е пълнил гуша за сметка на някой друг,ама сега се отнася за живота на някой друг....А наказани има ли?Май няма и да има,или ще е някой началник смяна.Време е някой по-голям да ПОЕМЕ ОТГОВОРНОСТ.

Някой може ли да сподели мнение за стажовете във фирмата?

Полужението е много зле ,правете си изводите след като хора ,които са от много време във фирмата напускат. Фирмата е пълна с цигани ,повечето мързеливи и неграмотни. Обикновенно като дойде бял човек изкарва до една седмица има случаи в които даже си тръгват с такси посредата на работния ден. Организацията е под всякаква критика,за всичко са виновни работниците. Постоянно се местят хора от едно място на друго място, работния график се сменя всеки ден не знаеш каква смяна ще си на другия ден понякога,Специалирания персол е недостатъчен и ги разчекват понякога на по 3-4 места обикалят цеха като гламави и изписват по една тетрадка документи. Отношението е ужасно- искаш отпуск не може, искаш нещо друго много искаш. Почивка може след 1 час може след 3 часа един човек ви сменя един по един да почивате. Като цяло тая фирма няма бъдеще съвсем скоро ще остане без съвестни работници,кой нормален човек ще дойде и ще остане на работа, правете си сметка, щом абсолютни работохолици ,които са си оставили сърцето в работата и са работили като луди за тая фирма вече се махат.

НАПЪЛНО СИ ПРАВ. ЧАКЪРОВ Е ИЗВЕСТЕН ГЕЙ В СТАМБОЛИЙСКИ, А ЗЕТ МУ Е НАРКОМАН!

В завода цари пълно безхаберие.Началниците и администрацията са се окопали,не можеш да ги мръднеш,но не защото са много компетентни.Голямо текучество на персонала-защо ли?Най големият проблем-управлението,като се започне от най ниско ниво.Жалка картинка....

Здравейте. Аз съм бивш слижител на завода и ще ви разкажа за корупцията на Александер Криклер и любовника куриера му в предаване на рушвети Иван Чакъров. В завода е на лице следната корупционна скема: 3 фирми прекупвачи стоят на входа на завода и рекетират дърводобивните фирми. Глобъл Пропърти Консулт е собственост на убиеца в Хитрино,който е собственик на вагона цистерна. Семекс е собственост на вдовицата на застреляния наркотрафикант Семко Семков. Линфокс е собственост на митничари от Калотина уволнени дисциплинарно с висящи дела. С тези 3 фирми рекетьори се извършват грандиозни измами. Поради отказа ми да участвам в престъпните схеми, и заради това, че предоставих сигнал в прокуратурата, Криклер ме увилни. Но знай, чужденецо, че в България законност и справедливост има. Нашите компетентни органи ще си свършат работата и ти ще съжеляваш, че си крал в нашата Родина.

Здравейте на всички.Нека ви кажа нещо с няколко изречения преди да кандидатствате в тази фирма МОНДИ. Аз бях кандидат за работа,явих се преди 2 месеца там на интервю.''Интервюто'' ми беше проведено от лице -- ( жена ) която така и не се представи и не знаех дори каква е във фирмата,беше с руса коса и лице на бухал --типичната Тетка със аграрно селска физиономия.Започна да задава хаотични въпроси без да знае какво върши или как елементарно да проведе интервю,от нея лъхаше НЕПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ и си личеше ,че самата тя беше неуверена в себе си и не знаеше какво прави.питаше ме лични въпроси относно моето финансово благосъстояние,семейството ми,личния ми семеен статус--все едно си търсеше профил за Съпруг.По късно разбрах ,че била любовница на Австриеца.Не ми издържаха нервите и е помолих съвсем деликатно да поговорим за работната позиция.Тя ме насочи с 2 момчета да си поговоря ( явно бяха началници на отдел ) и ме заведоха в отделите на цеха да се запозная с процеса на изгаряне на дървесината и прочие..СЕГА !!! Ако искайте вярвайте ако щете недейте.Ако някой ,повтарям НЯКОЙ --ми беше казал че в 21 век,в България ,в която и да е страна по света съществуват ПОДОБНИ ''условия'' на труд..НИКОГА,ама НИКОГА нямаше да му повярвам.Сигурно в Папуа Нова Гвинея или в Уганда има 100 пъти по перфектни условия на труд...От къде да започна--Първо--МИЗЕРИЯ на всякъде,мръсно ,,ШУМНО,не можеш да се чуеш със събеседника си дори и да си на 2 педи от него и да се навикваш,мирише на ОТРОВИ на всякъде--сяра,химикали,,изключително вредна и ОПАСНА за здравето токсична среда,Второ -- Машините са може би от 1890 година след войната..Над главата ти върви поточна линия с насякъни дърва които отиват за варене ( горене) мръсотия,плъхове,кал,мръсна вода --всичко това пада над главата ти,температурата е над 35 градуса ,,тоест --потиш се нон стоп докато шума ти запушва очите а мизерията и отровата се промъкват в организма ти през кожата,циганите са част от персонала..Плъхове,цигани,отрова,сяра,химикали,шум са просто една малка част от целия пейзаж..Накрая след 1 часов маратон ми се идеше да се самоубия..Отидох си травмиран като не можех 3 дена да повярвам на това какво видях и какво усетих и че в една ЕВРОПЕЙСКА държава като България може да има такова нещо !!! Обадиха ми се след 3 дена и въпросната женица ми говореше по телефона пълни абсурди да съм отишъл на второ интервю ..Аз не издържах и е попитах,, ( Не че каквото и да ми отговори щях да започна ) но ей така ---Какво давате като заплащане( понеже отказаха на първото интервю да ми кажат ) явно има за какво...И е попитах--какво предлагате..еми аз не знам..ще попитам...ааа вие колко очаквате---аз ще предам,,,еми викам и аз поне 1200 лв..ООООО ние тук такива заплати нямаме,даваме 700 лв ( а ушким не знаеше заплащането ) --и това за 3 сменен режим ? Аз й викам--хайде не ме занимавайте да ми губите времето--НЕЩАСТНИЦИ ! и тряснах телефона..Толкова жалка фирмичка никога през живота ми не съм срещнал..Ако четете ръководството--помнете едно нещо .....И 5 000 ЛВ ДА МИ БЯХТЕ ДАЛИ--НА ТЕЗИ УСЛОВИЯ ПАК НЯМАШЕ ДА СЕ ХВАНА...МОЖЕ БИ ЩЕ ИМАТЕ ПЕРСОНАЛ АКО ДАВАТЕ НАЙ МАЛКО 6000 ЛВ И ПОНЕ МАЛКО ДА ПОДОБРИТЕ УСЛОВИЯТА НА ТРУД..ГОВОРИМ НА МЕСЕЦ....ЕДВА ЛИ В ГЕРМАНИЯ ИЛИ В АВСТРИЯ ЗАВОДИТЕ НА МОНДИ СА ИМ ТАКИВА..Колкото до Кмета на Стамболийски явно е доста корумпиран да позволи такъв завод толкова години да трови Града и района..СРАМ и ПОЗОР за цялата НАЦИЯ

Без коментар! Мениджмънт няма, като цяло, за да се говори за него. Миризмите щяха отдавна да са намалели ако някои хора, си вършеха работата, вместо да гледат къде да топнат чушката.