Монди Пекиджинг Стамболийски ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Монди Пекиджинг Стамболийски ЕАД

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Тоя шефчето, Криклер май беше, още ли плющи секретарките в Офиса?

Хубава фирма....беше.Това ,че Росица е аут няма да спаси положението.Има други които бъркат нещата а най-лошото е че директора не вижда/или така му се иска/ реалността.Много похарчени пари и резултата = 0.ГК, ВИС, СРКА-мазало.Ама така е с комуняги и стари курви , нов бардак се не прави;).Одушихте околията с тея експерименти!

След дисциплинарното уволнение на шефката на човешките ресурси за финансови злоупотреби, служителите от завода очакват още уволнения на високопоставения крадлив и нагъл мениджмънт, заради неработещи проекти за многомилионни инвестиции. Откраднаха милиони евро и инсталациите не работят. Отровиха града и околните села. Тук няма живот. Хора бягайте от тук.

Знаете ли че!!! По последна информация от двете момчета които са заляти с луга и са с опасност за живота едното е било без договор.А сега де!!!Как така в Европейска фирма това става...?Някой е пълнил гуша за сметка на някой друг,ама сега се отнася за живота на някой друг....А наказани има ли?Май няма и да има,или ще е някой началник смяна.Време е някой по-голям да ПОЕМЕ ОТГОВОРНОСТ.

Някой може ли да сподели мнение за стажовете във фирмата?

Полужението е много зле ,правете си изводите след като хора ,които са от много време във фирмата напускат. Фирмата е пълна с цигани ,повечето мързеливи и неграмотни. Обикновенно като дойде бял човек изкарва до една седмица има случаи в които даже си тръгват с такси посредата на работния ден. Организацията е под всякаква критика,за всичко са виновни работниците. Постоянно се местят хора от едно място на друго място, работния график се сменя всеки ден не знаеш каква смяна ще си на другия ден понякога,Специалирания персол е недостатъчен и ги разчекват понякога на по 3-4 места обикалят цеха като гламави и изписват по една тетрадка документи. Отношението е ужасно- искаш отпуск не може, искаш нещо друго много искаш. Почивка може след 1 час може след 3 часа един човек ви сменя един по един да почивате. Като цяло тая фирма няма бъдеще съвсем скоро ще остане без съвестни работници,кой нормален човек ще дойде и ще остане на работа, правете си сметка, щом абсолютни работохолици ,които са си оставили сърцето в работата и са работили като луди за тая фирма вече се махат.

НАПЪЛНО СИ ПРАВ. ЧАКЪРОВ Е ИЗВЕСТЕН ГЕЙ В СТАМБОЛИЙСКИ, А ЗЕТ МУ Е НАРКОМАН!

В завода цари пълно безхаберие.Началниците и администрацията са се окопали,не можеш да ги мръднеш,но не защото са много компетентни.Голямо текучество на персонала-защо ли?Най големият проблем-управлението,като се започне от най ниско ниво.Жалка картинка....

Здравейте. Аз съм бивш слижител на завода и ще ви разкажа за корупцията на Александер Криклер и любовника куриера му в предаване на рушвети Иван Чакъров. В завода е на лице следната корупционна скема: 3 фирми прекупвачи стоят на входа на завода и рекетират дърводобивните фирми. Глобъл Пропърти Консулт е собственост на убиеца в Хитрино,който е собственик на вагона цистерна. Семекс е собственост на вдовицата на застреляния наркотрафикант Семко Семков. Линфокс е собственост на митничари от Калотина уволнени дисциплинарно с висящи дела. С тези 3 фирми рекетьори се извършват грандиозни измами. Поради отказа ми да участвам в престъпните схеми, и заради това, че предоставих сигнал в прокуратурата, Криклер ме увилни. Но знай, чужденецо, че в България законност и справедливост има. Нашите компетентни органи ще си свършат работата и ти ще съжеляваш, че си крал в нашата Родина.