Монди Пекиджинг Стамболийски ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Монди Пекиджинг Стамболийски ЕАД

Здравейте на всички.Нека ви кажа нещо с няколко изречения преди да кандидатствате в тази фирма МОНДИ. Аз бях кандидат за работа,явих се преди 2 месеца там на интервю.''Интервюто'' ми беше проведено от лице -- ( жена ) която така и не се представи и не знаех дори каква е във фирмата,беше с руса коса и лице на бухал --типичната Тетка със аграрно селска физиономия.Започна да задава хаотични въпроси без да знае какво върши или как елементарно да проведе интервю,от нея лъхаше НЕПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ и си личеше ,че самата тя беше неуверена в себе си и не знаеше какво прави.питаше ме лични въпроси относно моето финансово благосъстояние,семейството ми,личния ми семеен статус--все едно си търсеше профил за Съпруг.По късно разбрах ,че била любовница на Австриеца.Не ми издържаха нервите и е помолих съвсем деликатно да поговорим за работната позиция.Тя ме насочи с 2 момчета да си поговоря ( явно бяха началници на отдел ) и ме заведоха в отделите на цеха да се запозная с процеса на изгаряне на дървесината и прочие..СЕГА !!! Ако искайте вярвайте ако щете недейте.Ако някой ,повтарям НЯКОЙ --ми беше казал че в 21 век,в България ,в която и да е страна по света съществуват ПОДОБНИ ''условия'' на труд..НИКОГА,ама НИКОГА нямаше да му повярвам.Сигурно в Папуа Нова Гвинея или в Уганда има 100 пъти по перфектни условия на труд...От къде да започна--Първо--МИЗЕРИЯ на всякъде,мръсно ,,ШУМНО,не можеш да се чуеш със събеседника си дори и да си на 2 педи от него и да се навикваш,мирише на ОТРОВИ на всякъде--сяра,химикали,,изключително вредна и ОПАСНА за здравето токсична среда,Второ -- Машините са може би от 1890 година след войната..Над главата ти върви поточна линия с насякъни дърва които отиват за варене ( горене) мръсотия,плъхове,кал,мръсна вода --всичко това пада над главата ти,температурата е над 35 градуса ,,тоест --потиш се нон стоп докато шума ти запушва очите а мизерията и отровата се промъкват в организма ти през кожата,циганите са част от персонала..Плъхове,цигани,отрова,сяра,химикали,шум са просто една малка част от целия пейзаж..Накрая след 1 часов маратон ми се идеше да се самоубия..Отидох си травмиран като не можех 3 дена да повярвам на това какво видях и какво усетих и че в една ЕВРОПЕЙСКА държава като България може да има такова нещо !!! Обадиха ми се след 3 дена и въпросната женица ми говореше по телефона пълни абсурди да съм отишъл на второ интервю ..Аз не издържах и е попитах,, ( Не че каквото и да ми отговори щях да започна ) но ей така ---Какво давате като заплащане( понеже отказаха на първото интервю да ми кажат ) явно има за какво...И е попитах--какво предлагате..еми аз не знам..ще попитам...ааа вие колко очаквате---аз ще предам,,,еми викам и аз поне 1200 лв..ООООО ние тук такива заплати нямаме,даваме 700 лв ( а ушким не знаеше заплащането ) --и това за 3 сменен режим ? Аз й викам--хайде не ме занимавайте да ми губите времето--НЕЩАСТНИЦИ ! и тряснах телефона..Толкова жалка фирмичка никога през живота ми не съм срещнал..Ако четете ръководството--помнете едно нещо .....И 5 000 ЛВ ДА МИ БЯХТЕ ДАЛИ--НА ТЕЗИ УСЛОВИЯ ПАК НЯМАШЕ ДА СЕ ХВАНА...МОЖЕ БИ ЩЕ ИМАТЕ ПЕРСОНАЛ АКО ДАВАТЕ НАЙ МАЛКО 6000 ЛВ И ПОНЕ МАЛКО ДА ПОДОБРИТЕ УСЛОВИЯТА НА ТРУД..ГОВОРИМ НА МЕСЕЦ....ЕДВА ЛИ В ГЕРМАНИЯ ИЛИ В АВСТРИЯ ЗАВОДИТЕ НА МОНДИ СА ИМ ТАКИВА..Колкото до Кмета на Стамболийски явно е доста корумпиран да позволи такъв завод толкова години да трови Града и района..СРАМ и ПОЗОР за цялата НАЦИЯ

Без коментар! Мениджмънт няма, като цяло, за да се говори за него. Миризмите щяха отдавна да са намалели ако някои хора, си вършеха работата, вместо да гледат къде да топнат чушката.

Много тромава фирма с ниско качествен мениджмънт.
Хората от които зависи да се промени нещо, са окопани като щрауси с главите в пясъка, а останалите се оглеждат за работа на друго място.
Аз съм представител на външна фирма, която работи в монди и виждам, че хората са демотивирани и желаят бързо напускане.
На ръководството на монди не му пука за собствените му служители и работници.
Не започвайте тук работа, много бързо ще искате да избягате.

Работих на хартивна машина. И да ви кажа това е най-гадното работно място на което съм бил. Условията са под вскаква критика. Работа на смяни шум и мизерия. А време за обяд няма, ядеш като куче кадето намериш.А шефовете вечно недоволни и мрънкащи чичковци.

Официално шефа на завода е чужденец, а неофициално управлението се прави от финансистката (любовницата) на шефа.

Моят съвет е да не започвате в Монди тук няма да видите нищо добро ще ви дават само работа и отговорности а заплащането ще същото дори да сте умен и работлив няма да пробиете без подмазване абе див комунизъм оправиха стадиона и го оградиха никои да не влиза най-голямата глупост е на портала сложиха скенер наизлизане задължително минаваш през него и за капак никаде в завода не се пуши

Стадиона на   Монди Стамболийски ЕАД  не беше ли свободе преди 1 година.
Нямаше уграда и можеше да се играе а сега никой не може да играе.

здравейте на всички,искам да ви питам как е в монди-то,щото като клиент сам останал с впечатление че е много сериозна фирма и в софия 1 приятел ми разправя че и заплатите били много добри-един началник си зимал 2000-3000 лева,а пак в същото време 1 познат който е там вика че било лошо

Ужасни миризми се разнасят от Монди и стигат чак да Пловдив! Има ли някъкви изгледи това предприятие да спре замърсяването на околната среда!

Има обява за работа заслужава ли си добре ли плащат