Монди Пекиджинг Стамболийски ЕАД /img/frontend/nomap.png"

Монди Пекиджинг Стамболийски ЕАД

Ако питате мен по добре този завода да се разруши и там да се направи един парк,ако го пуснат пак ще има смрад зловонна за Стамболийски и околните села.То не може да си поканиш гости да му се невиди от неудобство че мирише на пръдня.
Разбирам за работните места, но както ги изгониха сега, кой би се върнал и разчитал на нормална редовна работа, ми те утре пък могат да решат пак да го затворят и пак хората вънка..., аз ако искам нормална работа не бих им се вързал на Австрийците от МОНДИ.
Не ангажирам никой с моето мнение но реших да го споделя.

Ех беше време когато завода бълваше продукция и вагоните и колите правеха опашка се натоварят. Хувабото е че се чува  че отново ще тръгва. Някой знае ли кога и дали набират служители?

+Израснала съм под комините на този завод. Целият трудов стаж на майка ми и баща ми мина в този завод. Аз самата имам 17г стаж в този завод. И отново- казвам ТОЗИ ЗАВОД - той даваше препитание на цялата околия.Помня времето, когато в него работеха над 3000 човека. Направете сметка колко семейства се препитаваха от ТОЗИ ЗАВОД. Надявам се това време да се върне, защото каквото и да казват "недоволните", съм сигурна ,че те първи ще поискат да се върнат там.

Аз пък си харесвам мястото и ако не бях заминал на гурбет сигурно пак бих искал да работя там. Дано да пуснат фабриката скоро. В Стамболийски си е най добре.

АБЕ ХОРА СТИГА СТЕ ПЛЮЛИ, В УСЛОВИЯ НА СВЕТОВНА ФИНАНСОВА КРИЗА, ХАРТИЯТА КАТО ОПАКОВКА Е МНОГО СКЪПА, ИМА ПО-ЕВТИНИ ВАРИАНТИ. ОТ ТАМ И КРИЗАТА НА ЗАВОДИ КАТО МОНДИ, НЕ СА САМО ТЕ, ПРОСТО ГИ ПОВЛИЧА КРИЗАТА, СЪЩО КАКТО СТАНА СЪС СТРОИТЕЛСТВОТО, МЕБЕЛИТЕ, ВСИЧКО. СЛАВА БОГУ ЧЕ ОЩЕ БАНКИ НЕ СА ПОЧНАЛИ ДА ФАЛИРАТ У НАС.

- СЛУЧИ СЕ НАЙ ЛОШОТО! ЗАКРИВАТ ЕДНА ПЕЧЕЛИВША ФАБРИКА. ТВЪРДЯ ЧЕ Е ТАКАВА ЗАЩОТО ИНДИЕЦА С БЪЛГАРСКИЯ ЕКИП НАПРАВИ ЗА НЕЯ ЧУДЕСА НЕТНА ГОДИШНА ПЕЧАЛБА В РАМКИТЕ НА 6-7 МЛН. ЕВРА..
- ВИСОКОМЕРИЕТО НА АВСТРИЙЦИТЕ ИМ ИЗИГРА ЛОША ШЕГА. ВСИЧКО МОЖЕЩИТЕ И ВСИЧКО ЗНАЕЩИТЕ СПЕЦИАЛИСТИ ОТ МОНДИ АВСТРИЯ ВИДЯХА СМЕТКАТА НА ЗАВОДА ЗА 2,5 ГОДИНИ.
- ЕЖЕДНЕВНИТЕ КОМАНДИРОВКИ И КОНСУЛТАЦИИ- СРЕЩУ ВИСОКИ ХОНОРАРИ ОТ СПЕЦИАЛИСТИ ОТ АВСТРИЯ, РАЗХОДКИТЕ СЪС САМОЛЕТИ, АВТОМОБИЛИ И ДР. ДОВЕДОХА ЗАВОДА ДО ПРОСЕШКА ТОЯГА.
- НЕПОЗНАВАНЕТО НА ИКОНОМИЧЕСКАТА ОБСТАНОВКА В БЪЛГАРИЯ В КОМБИНАЦИЯ С ВИСОКО АВСТРИЙСКО-УПРАВЛЕНЧЕСКО САМОЧУВСТВИЕ - ЧУВСТВО ЗА ПРЕВЪЗХОДСТВО НАД БЪЛГАРСКИТЕ СПЕЦИАЛИСТЕ СЕ ОКАЗАХА ПАГУБНИ ЗА ЗАВОДА.
- ХВЪРЛЯНЕТО НА МЕГАИНВЕСТИЦИИ В СТРАНИ ОТ ОСНОВНОТО ПРОИЗВОДСТВО БЕШЕ ЗАВЪРШВАЩИЯТ НОКАУТ НА ФАБРИКАТА.
- ХАЗАРТНОТО УПРАВЛЕНИЕ И УПРАВЛЕНИЕТО НА ПАРЧЕ ДОПЪЛНИТЕЛНО СТИМУЛИРАХА КРИЗАТА НА ЗАВОДА.
- ПОВЕРЯВАНЕТО НА ТЪРГОВИЯТА НА ХАРТИЯ НА ВЕЗДЕСЪЩАТА ТЪРГОВСКА ЦЕНТРАЛАТА НА МОНДИ В АВСТРИЯ ОКОНЧАТЕЛНО ЗАГРОБИ ЗАВОДА.
- ИЗОЛИРАНЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ СПЕЦИАЛИСТИ ОТ ПРОБЛЕМИТЕ И ИЗГОНВАНЕТО ИМ ОТ ЗАВОДА ПОСТАВИ НАДГРОБНАТА МУ ПЛОЧА.
ОТ ТУК НАТАТЪК СЛЕДВА РАЗРУХА.

Не сигурност за работното място!!Никакво увайение за работата от ръководния екип. Пренебрегване на мнението на работещите.Грубо отношение от всички ръководни лица към работници и служители,лоши битови условия и среда на работа. Превилигировани персони п...

НАЙ - ПОСЛЕ ЩЕ ЗАТВОРЯТ ТОВА ОТВРАТИТЕЛНО МЯСТО.САМО МЕ Е ЯД ЗА ОБИКНОВЕННИТЕ РАБОТНИЦИ КОИТО ЩЕ ОСТАНАТ НА УЛИЦАТА НО В СЪЩОТО ВРЕМЕ СЕ РАДВАМ , ЧЕ И \"ТЕНОВАТА ЧЕТА\" САЩО ЩЕ БЪДЕ ИЗДУХАНА:):):ю)

предлагам да съборим комина, и всички сгради и на местото на завода да се направи красив парк със зоокът. и там някъде в този зоокът да се направи едно чисто езерце с рибка , всички хора от района ще получат един безценен подарък и ще му се радват докато са живи - само трябва да намерим животни за зоокъта