Дженерали България Холдинг ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Оборище, бул. КНЯЗ АЛ. ДОНДУКОВ 68&markers=София,Район р-н Оборище, бул. КНЯЗ АЛ. ДОНДУКОВ 68

Дженерали България Холдинг ЕАД

Дали бихте споделили закво е заплащането в администрацията на Дженерали. Длъжността е "СПЕЦИАЛИСТ „ТЕРИТОРИАЛНИ СТРУКТУРИ” В ЦЕНТРАЛНО УПРАВЛЕНИЕ"
Благодаря предварително.

Пускат обяви за какво ли не, а се оказва агент. Разбираме, че агента е на процент, подходящо е за допълнителен втори или трети доход или за студенти с добра издръжка от техните, но не викайте хора, които си търсят сериозна работа да стават агенти, при това с фалшиви обяви!

Некоректен застраховател. Направих си застраховка при тях за покритие 40 000 евро,платих 40 лв. Заплатих за пломба на зъб в Норвегия,където бях за 2 месеца 190 евро,приложих всички документи от зъболекаря от Норвегия--изплатиха ми 60 лв ,когато се върнах в България. Обяснението беше, просто смешно;-покривали само изваждане на зъб и нещо неотложно...кариесът ми изглежда не е бил неотложен))))),как разбраха това ,колко е неотложно така и не разбрах.Дами и господа,не им се връзвайте. Некоректна компания. Никога повече неин клиент. Аз поне:)

Здравейте бивши колеги,

Знае ли някой защо напусна Андрей Димов?
Имаше представителство на бул. "Васил Левски" 86?

Бягайте далеч и не се подвеждайте от обещанията за невероятни пари, каквито непременно ще има! Господин изпълнителния директор обича да дава обещания на килограм, преките му подчинени, Светлана, Ивана и компания - също. В момента, в които ти вземат агентската такса (16 лева) и те разкарват цяла седмица, до офиса за щяло и нещяло започват да показват какъв хаос цари в организацията. Никой не знае какво става, важното, обаче е нещо да става... Обикновено това нещо е правене на агентите на луди калинки!!!
В крайна сметка, като дръпнеш чертата излиза, че "удоволствието" да работиш за Дженерали ти излиза една крупна сума за транспортни разходи, купища изпокъсани нерви и ако си бил особено усърден и здравето! Как седи финансовият въпрос? Ами, никак! Ако направиш застраховка си взимаш мижавия процент, ако не - никои не го интересува.
Доста интересен е факта, че хората, работещи там на заплата са предимно жени, без особени качества и опит... Защо ли...?

Дженерали е компания с изградени традиций. Работех за компанията близо 7 години. Придобики една сим карта с определен лимит, развитие не тъпчеш на едно място, заплащане средно добро, отношение " днес си тук утре не" работиш ден за ден, колеги те са най-скъпия ми спомен :) и съвет далеч от Серафимов тоя руши един страхотен екип и колектив дойде от ДЗИ.

Бегай. Повече от 3 години съм в компанията - не става.

Кандидаствах за поста мениджър отдел продажби в Дженерали. Интересува ме как стои работата със заплатите тука и с работата върху екипа. Заслужава ли си? Има ли твърда заплата или всичко е на принципа на комисионни? Благодаря предварително!

Кандидаствах за работа в Дженерали. Обявата ми беше за мениджър отдел продажби. Интересува ме дали има хора, които работят на този пост и как стои работата с екипа и като заплащане. Като цяло всичко ли е изцяло на комисионни или си има и твърда заплата?

Кандидатсвах по обява за Мениджър екип и след като отидох на интервю, ми се представи , че всъщност не аз съм мениджър, а агент.
Интервюто ми бе водено от човек, който си четеше въпросите от лист хартия , няма представа как се води, няма представа какво прави. Крайно непрофесионално. А се опитва да ми промие мозъка каква велика компания са. Не мина. С такова лице, не си мислете, че такава велика компания ще направи нещо.
Поканата за интервюто беше по телефона. Сградата , в която се проведе се ползва от няколко фирми - когато се обадих, в деня на срещата, че съм на адреса ми се заяви троснато по телефона да вляза и телефона се затръшна. НА КОЙ ЕТАЖ?!?!?!?!?!?!КОЙ ОФИС?!?!?!?!?
След известно време на презентации и омайничество , ме попитаха каква заплата очаквам- интервюиращия ми се изсмя, и каза, че кръгозора на човек е много ограничен.
Съобщиха ми , че има тест,малък , около 200 въпроса, да съм си го направила вкъщи, да ме види колко мога.
Задават лични въпроси по много пош начин - дали кандидатите са семейни, дали са обвързани, имат ли роднини...Сектите само правят така. Можеш да разбереш за свободното време на кандидата и по дуг начин, велика фирмо . Съвет- наемете си HR за да не се излагате !
Беше ми приятно да ме оценява човек, който е със спрели разбирания и бизнес . При бай Тошо може да е минавало...