Дженерали България Холдинг ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Оборище, бул. КНЯЗ АЛ. ДОНДУКОВ 68&markers=София,Район р-н Оборище, бул. КНЯЗ АЛ. ДОНДУКОВ 68

Дженерали България Холдинг ЕАД

Кандидатствах по обява за стаж в Generali. В обявата ми направи впечатление следното: "   Стажантите получават месечно възнаграждение чрез бонусна схема при достигане на определени показатели, като периодите на провеждане на стажа могат да бъдат определяни според възможността за присъствие на стажантите, както и необходимостта на екипа." Може ли някой да обясни как работи компанията и има ли твърдо заплащане или е изцяло на тази бонусна схема? Интересува ме и предлагат ли добро теоретично и практическо обучение,защото ми се иска да науча нещо полезно. Прочетените коментари направо ме отказват да се явявам на интервю. Направи ми и впечатление,че човека,който ми се обади каза: "запиши си името ми,защото ще те питат кой те е пратил." Това ми звучи точно като "кажи ми името там за да ми дадат бонус,че съм те привлякъл"

Кандидатсвах за позицията младши мениджър, като след проведена безумна прецентация, бях интервюиран от господин на име Федя.
След като ми беше обяснено, че те набират агенти, аз категорично заявих че кандидатствам за позицията младши мениджър, ми беше обяснено че " то е все същото".
Просто станах и си излезнах, и съжалих за изгубеното време.

Дженерали затъва с всеки изминал ден! ИСТИНАТА Е, ЧЕ ОТ КАКТО ГО НЯМА ТАНЧЕВ ПОЛОЖЕНИЕТО Е КРИТИЧНО! По време на управлението на Митко Танчев имаше светлина в тунела, но тъпите чехи се вързаха на изнтригите на Дина Манева и Константин Велев - крадците викаха дръжте кардеца. Ако не беше трагично щеше да е смешно. Но тъпите чехи които нямат грам представа от пазара в България изгониха най-читавия :(
Гущеров никога нямаше да допусне да го изиграят така Манева и Велев - най-големите крадци!
Отчаяние, това е! Йосифов не знае на кой свят е голям смях, добре че е Софчето да му уплътнява времето  ;)
Ей, яд ме е! Много ме е яд, защото ако Танчев беше станал Главен изпълнител сега щяхме да сме в челните позиции, а не по-зле и от Лев Инс.
Живота е несправедлив.. Но трябва да оцеляваме!
Успех и дерзайте!

Дженерали и другите застрахователни компании не са пирамиди, напротив, просто така си продават услугите - граждански договор и процент от продаденото. Имам много прятели, които си заработват допълнителни средства по този начин, но само двама, които си вадят хляба с това настина достойно. Аз си знам,че не съм от този тип, дето може да успива хората и да ги убеждава колко страхотно е да си внасят 30 лв. за бъдещето, когато нямат пари за обувки днес...
Кандидатствам при всички застрахователи за поддържащи позиции като офис администратор, секретар и т.н. ,но винаги на интервюто се оказва, че позицията е за агент. Дори съм записала в СиВи-то си, че не търся друга форма на заетост освен трудов договор с гарантирано минимално възнаграждение (имам деца, не мога да работя цял месец за без пари) , но никой не чете...
Оценки няма да давам, но няма и да кандидатствам по обявите им, изморих се да си губя времето, че и парите за транспорт ...

Наистина не мога да повярвам, че има толкова некоректни фирми който губят времето на хората. Само да уточня няма твърда заплата, на граждански договор си. Промиват мозъци с една презентацийка за невероятната компания която са и колко милиона се наливат в тяхната фирма годишно. Дават ти анкета на която се изисква от теб да си дадеш всички данни от личната карта. Пална пародия е фирмата има и второ интервю в което ти обясняват, че е нужно да се сдобиваш с всякакви телефонни номера, крадеш ги това било дали от личния си лекар или чрез адвокатски кантори. Звъниш на  нищо неподозиращите хората и  почваш да ги убеждаваш да си правят застраховки в невероятната компания. А  да за начало да стартираш е нужно първо да привлечеш своите близки приятели и роднини и те да си направят застраховка при тях. При положение, че има толкова недоволни клиенти които пишат, че компанията е една пирамида и не изплащат обезщетенията както е по клауза в договора. И аз така си мисля, че всеки разумен и уважаващ себе си човек ще реши да навреди първо на близките си.

Здравейте, бих искала да се информирам за мненията и настроенията относно здравно-осигурителния сектор в Дженерали. Колеги, обстановка, работа...за какво става дума като цяло... Тъй като осигуровката не е същото като застраховката и допълнителното здравно осигуряване навлиза все повече и повече в България....ще съм много благодарна на всички, които споделят мнения, виждания и опит, минал и настоящ....Благодаря! :))

Кандидатствах по позиция Team Manager, като в последствие ми обясниха по телефона, че всъщност позицията е нещо като Sales Manager, сиреч нищо общо с ръководенето на екип.
Както и да е. Определиха ми среща и аз реших да отида все пак, за да видя какво пък точно ще ми предложат. Отидох, звънях на телефона, който ми беше оставен за контакт  - никой! Звънях втори път - никой!
Чао!

Такаа, да започна и аз с моя опит с кандидастване за работа като: Team Leader. В обявата не се казваше точно къде и за какво , имаше горе долу поносими изисквания за опит и желания за развитие в сферата на финасите и застраховането. Кандидатсвах и след няма и 10 минути ми звъннаха за интервю. Това беше първото нещо, което ме озадачи. Отидох на интервю (същия ден) и за да се презастраховам, обясних неколкократно на господина, който ме интервюираше, че не се интересувам от позиция, различна от тиймлидерска. Още в началото той ми "сервира" т. нар. анкетна карта, в която нямаше никакви въпроси, освен тези за предоставяне на личните данни, които аз заявих, че няма да попълня (не исках да свърша с направена несъзнателно" застраховка). Г-на ме попита защо не искам да си предоставя личните данни, нямало как да работим в такъв случай,аз тговорих, че когато се подпише договор е едно, а доколкото знам засега сме на интервю. Последва обяснение относно работата, тип "агентска" за максимум 600 лв. Аз отново потвърдих, че НЕ желая да работя като агент, а той каза: агент, тийм лидер, мениджър, то всички сме агенти.
Та накратко моите впечатления: това си е чиста пирамида. Карат те да се "приобщиш" като агент и да направиш договори стартирайки с "твои приятели". То е ясно, че на тази работа не много хора се задържат, но вече са вързали теб и твои приятели с договори. НЕ СЕ ВРЪЗВАЙТЕ!!! Самата компания може и да не знае как работят застрахователите и да няма нищо общо с техните "методи", но ако ви извикат на подобно интервю, НЕ СЕ ВРЪЗВАЙТЕ. Няма нужда да си губите времето.

Искам да изкажа дълбокото си възмущение и разочарование от Дженерали.
Това е една ГОЛЯМА ПИРАМИДА, на която имах удоволствието да стана клиент. Докато те омайват да им станеш клиент нямат грешка, но когато трябва да ти дават се объщат на 360 и изваждат от девет кладенеца вода за да не ти платят дължимото, въпреки че си бил изряден при внасяне на вноските. Явно при тях това е отлично усвоена практика
Ако вече сте клиент ЗАДЪЛЖИТЕЛНО си пазете вносните бележки, за да не духате супата, и това което сте внесли да остане чиста печалба заза Дженерали.
И ПОСЛЕДНО - ПО НИКАКЪВ НАЧИН НЕ СТАВАЙТЕ КЛИЕНТ НА ДЖЕНЕРАЛИ, ЗАЩОТО ЩЕ БЪДЕТЕ ИЗМАМЕНИ ПО НАЙ-ФИННИЯ НАЧИН.

Можете ли да ми кажете нещо за длъжността " Финансов консултант"
работно време,задължения,заплащане и т.н,
Струва ли си да почвам ?
Благодаря!