Ска Вижън ЕООД / Ska vision /img/frontend/nomap.png"

Ска Вижън ЕООД / Ska vision

Много некоректен работодател! На интервюто за работа ти обяснява как се работи, колко дни се работи, до колко се работи, но когато започнеш работа няма нищо общо с това, което е било на интервюто! Ако се уважавате, моля не започвайте в тази измислена фирма, която се подиграва с труда на хората!

Кандидатствах за работа във въпросната фирма. Обадиха ми се и уговорихме час за интервю. Изрично ми бе подчертано за точност за часа на срещата. Разбира се бях няколко минути по-рано на място. Поканиха ме в залата за събеседване и казаха да изчакам "шефа". Без да броя предварителните минути, изчаках 21-22 min. Така и не дочаках "шефа", станах и си тръгнах. Човек трябва да има чест и достойнство и да не кляка на разни келеши!

КАТО ЦЯЛО МНОГО КАЛПАВА РАБОТА, НОСЕХМЕ НЯКОЛКО ЧОВЕКА ОКОЛО 3 - 4 ГОДИНИ, НОСЕХМЕ НЯКОЛКО РАЙОНА И БЯХА ДОВОЛНИ ОТ РАБОТАТА ПОСЛЕДНИЯ МЕСЕЦ РЕШИХА ДА НИ ОБВИНЯТ НЕСПРАВЕДЛИВО, ЧЕ СМЕ ИМ ВРЪЩАЛИ БРОШУРИТЕ ВЪВ ВТОРИЧНИ СУРОВИНИ И НИ ИЗГОНИХА ДАЖЕ БЕЗ ЗАПЛАТА! ЖАЛКА КАРТИНКА! МИШКИ! НЕ СЕ НАЕМАЙТЕ ДА РАБОТИТЕ ПРИ ТЯХ!!!

Работя повече от година в СКА Вижън, мен лично ме задоволява както работното време, така и заплащането. Отношенията с колегите и мениджмънта са добри :)

Винаги съм получавал коректно, адекватно и професионално обслужване и отношение.Да са живи и здрави и все така напред и нагоре .Успех !!!

Препоръчвам!Адекватен мениджмънт,много добри възможности за развитие,перфектни условия на труд,много добро заплащане,фирма с голям потенциал. От отдел до отдел има разлика,но като цяло фирма с висок стандарт. Благодаря за възможността да стана част от екипа!

Това е фирма ЕТАЛОН за професионално отношение!
Клиент съм на СКА Вижън повече от 15 години и смея да твърдя че познавам и работата им и самите служители.
Няма да прекалявам с похвалите защото просто не е необходими всеки който работи или е работил с тях знае много добре силата на тази фирма.

Сменил съм няколко работи в последните години. При СКА Вижън бях за около 8 месеца и мога да кажа, че всичко беше точно: заплата, пряк началник, натоварване, отпуски. Спокойно поставям положителна оценка!

Както за всяка фирма, така и за СКА Вижън няма как да няма недоволни служители. Въпроса е защо масово недоволните споделят мнението си. Аз като един много доволен служител, ще опитам да споделя моето положително мнение сред няколкото негативни коментари (които масово са свободни съчинения и измислици). Като цяло нещата във фирмата са много по-добри от повечето фирми в България. Заплащането е достатъчно добро както за работниците, така и за администрацията. Текучеството е малко, което само по себе си говори, че персонала е доволен. Всичко е прозрачно и ясно и всеки е изслушван и оценен. Сигурно има и такива, които не са на това мнение, но това е неизбежно. Бих препоръчал СКА Вижън като сигурен и надежден работодател с много добро отношение към персонала си!

СКА Вижън не е идеална фирма (едва ли има такава, където и да е по света), но в крайна сметка исках да кажа, че има за какво да се работи тук - и заради финансовите облаги, и заради готините колеги. Има и много други позитиви, които мога да изброя, но така като че ли ще подразня още повече, а и явно хората търсят пикантерии, а не каква е действителността. Нека не забравяме, че фирмата годишно работи с над 2000 човека на граждански договор и то от различни краища на страната и с различна дейност, та тези до един "анонимни" с негативизъм и недоволство тук се броят на пръсти, а всички останали работещи с фирмата, явно са доволни и не изпитват нужда да си губят времето!