Ска Вижън ЕООД / Ska vision /img/frontend/nomap.png"

Ска Вижън ЕООД / Ska vision

Здравейте с моят приятел бяхме разпространители на рекламни брошури разиграват ни нито сме получавали договор нито нищо не започвайте работа в тази фирма тези хора не са в час обвиняват ни несправедливо

Напълно подкрепям няколко коментара по-долу! Стефчо наистина е голяма циция и за всичко гледа възможно най-тънко да мине.
Пробвайте работа там и се убедете сами за всичко написано, включително и за това че трябва да си носиш обувки и да се преобуваш постоянно!
Гледам, че явно отново е карал подчинените му да пишат коментари и да залъгват хората (или този път самия той хаха). Нищо ново под слънцето за толкова много години :)

Добра фирма, не знам какви са тези коментари по-надолу, но сигурно са писани от някои луди и незнаещи какво искат хора. Много съм доволeн от отношението, работно време, начин на работа и правила и процедури, които са наложени във организацията. Заплатата също е на добро ниво и според това, което може да даде един служител от тази сфера мисля, че е справедлива. Колегите са супер. Скандали, интриги и други подобни неща не се случват тук и всеки се отнася с уважение към теб и ти помага да си вършиш работата. След толкова места, на които съм работил мога да опиша СКА ВИЖЪН като фирма с една дума - Страхотна!

В началната страница на БГРАБОТОДАТЕЛ се виждат последните 5 мнения. Прави ми впечатление, че доста често се появяват веднага едно след друго негативни мнения за няколко фирми:
И ЕНД ДЖИ ФАЙНЕНСИС
СКА ВИЖЪН
КУАНТУМ БГ ЕООД
Б.М. Инвестмънтс
Технементалс Технолоджис (България)
24 ТРЕЙД ЕООД
и няколко други.
Очевадно е, че даден човек минава през всички тях периодично да ги плюе, все едно са от различни коментатори. Няма нищо, което е истина от коментарите и имайте предвид че последните поне 10 коментара на всяка една от тях са на едно лице, вероятно ужилено и искащо да ги злепостави!

Мила Дилянке от 2011 до 2020 нещата са много много променени.Тази фирма е толкова пропаднала,а управляващите и са толкова зле че не можеш да си представиш.Толкова текучество има колкото на борсата няма сигурноОтносно Стефан Андонов такава циция не съм виждал.Работи се ако има как и в Неделя, а в заплатата няма нищо отгоре!Дано да съм бил полезен на хората мислещи да започнат работа там!

Аз съм работила в тази фирма от 2008 до 2011 година и съм доволна от отношението на управителя, както и от колегите в офиса. Напуснах по здравословни причини и ми беше изплатено абсолютно всичко. А за това, че се говорят измислици от рода, че няма чистачка, може да го каже човек, който изобщо не е работил във фирмата или си тръгва абсолютно на време, защото хигиенистка има и чисти всеки божи ден след работа. Има куп безмислени изказвания и не мога да си представя, ако човек наистина е работил там с какви очи пише тези глупости. А че някои са недоволни... няма как да им бъде угодено на всички.

Аз в вкъщи на 4 човека не мога да угодя, така че ........... !
Успех на всички и се надявам да не вярвате на всичко написано, а да се уверите сами :)

Към всички, които обмислят или са обмисляли да започнат в работа в тази малка семейна фирмичка!! Бивш служител съм на тази фирма и ще ви запозная напълно с детайлите за работата.
Стефан Андонов (или за по-кратко Стефчо дебелия) е собственик на фирмата и нека започнем с фактите за нея:
- Заплащането е абсолютно ниско, да не кажа смешно. Стефчо дебелия е най-голямата пинтия, която съм срещал през живота си и това е ясно на всички служители;
- Подгответе се да работите и през ПОЧИВНИТЕ ДНИ (за което няма да ви се заплати допълнително);
- Заплатата се получава в ПЛИКЧЕ, а осигуровките са на МИНИМАЛНОТО възнаграждение за страната;
- Трябва да си подготвите един чифт обувки, които да са ви само за офиса (защото както казах по-горе - Стефчо е пинтия и дори не му се дават пари за чистач на офиса)
- Жена му на Стефчо работи в съседната стая, тъй като ако е при него ще бъде още по-намусена от закачките на мъжа й с колежките;
- Дебелия иска да знае всичко! Разговори със служителите се пускат на високоговорител пред други служители на фирмата и е монтирал дори камери, които следи постоянно (случайно някой да не скатае и минутка за мизерните пари, които му дава)
- Хора постоянно си тръгват от там, защото осъзнават че това, което ти е обяснено на интервюто, че имаш като задължения се оказва съвсем различно ;)
И НЕ НА ПОСЛЕДНО МЯСТО!! Понеже Стефчо много желае фирмата му да изпъква пред останалите - кара служителите си да пишат добри отзиви за нея по сайтовете (което е очевидно още от предните коментари)
Обобщено - не смятам, че всеки уважаващ себе си човек би стоял на това място при ТЕЗИ условия!
Може да се убедите сами като го посетите :)

Мисля ,че някой прекаляват с лошите оценки, още повече, че повечето от тях са наети на граждански договори и работата за самите тях е временна. Работил съм преди това в 3 рекламни агенции и когато дойдох преди около 2 години в СКА Вижън усетих ,че тук доста ми харесва. Заплатата ми е добра, плащат ми навреме и ако си работиш няма никой да ти дава зор и да те проверява! Почиваш 8 дни в месеца, за Коледа , за Великден , лятото и всички официални празници.
Колегите са супер и мениджърите по градовете също!
Спокоен съм работейки в СКА Вижън!

Всички коментари са пълни глупости. Фирмата има възможно най добрите условия за работа, като в основата на всичко е човечност, отношение, разбиране и коректност. Всички тези коментари са толкова жалки и смешни, както и хората които ги пишат и се крият зад анонимността си. Това са хора, които търсят оправдание за собствения и неуспех и провал.

Заплащане - умерено ниско.
Уважение - има.
Привилегии - също.
Натоварване - доста.
Потенциал - едва ли.

Фирмата е ОК. Доволен съм засега, правя го за допълнителен доход. Плащат редовно. Когато реша да напусна, ще стане ясно дали ще платят последните пари.

Като цяло: не е място за мързеливи:)