Ска Вижън ЕООД / Ska vision /img/frontend/nomap.png"

Ска Вижън ЕООД / Ska vision

Защо всеки, който натиска бутона, че е съгласен с отрицателните мнения, няма доблестта да напише своето мнение. Или така е по – лесно.

Това е работодателят, който влага изключително много в развитието на своите служители. Мениджърският екип успява винаги да забележи дарбата и да стимулира развитието на служителите си. Адмирации

Искрено препоръчвам работата с фирма СКА Вижън! Имах честа да работя с тях една година, това за мен е една от малкото фирми с прекрасен колектив изграден от млади и позитивни хора , готови да реагират моментално и да разрешат всеки един проблем в процес на работата, да не говорим, че текучество няма. Фирмата е повече от коректна и толерантна спрямо работника, никога не е пресрочвана датата за плащане! Плащането е отлично за нашите стандарти, работата не е натоварваща, а в такава фирма е удоволствие да работиш.Във фирмата се работи много правилно и професионално което говори за един добър мениджмънт, благодарение на които работата за работника става изключително лесна и приятна за изпълнение!

Един индивид може да разкаже за своя личен опит, но не и да говори за цялата фирма (освен ако лично не е обходил всеки отдел). Затова е съвсем нормално да има противоречиви мнения. Според мои наблюдения, базирани на личен опит и множество дискусии с хора от различни отдели, за един в дадена позиция всичко може да е наред, докато за човек на друга позиция - може да не е. Има достатъчно много хора в компанията, които са напълно доволни с това какво възнаграждение получават, как се отнасят с тях и как се развиват персонално. Що се касае за чистачката.. жената идва и чисти всекидневно, така че...едва ли се пести и от това, правете си изводите за останалите негативни изказвания...

Много съм доволен от отношението на моите работодатели и от готовността им винаги да съдействат с каквото могат. Всеки иска да работи в приятелска атмосфера, да му се плаща добре и винаги на време, да върши работата си с удоволсвтие, защото работодателите знаят как да го предразположат и мотивират. За мен това е СКА Вижън и се радвам, че имах възможността да работя с тях.

Хахахаха, така като гледам откакто ме изгърбиха 200 лв. само по - зле е станало ... Като останат децата им гладни, ще се замислят кво е готинко. Поздрави и вярвайте им ... Номер едно са !

Абе сладури...всички вие, които само може да се оплаквате...като е такава фирмата защо сте написаки "моля да бъда назначен"?!? Фирмата е на отлично ниво, собственика знае какво прави и колектива е супер. До тези, които хулят фирмата и все са не доволни...вие просто НЕ можете да стигнете нивото на фирмата....и в Надин да отидете...пак ще сте същите мишки!

Супер фирма!
- работиш за мизерни пари
- заплатата се дава в пликче
- осигуряват те на минималното възнаграждение за страната
- ходиш с калцуни, защото на шефа не му се дават пари за чистачка
- научаваш се да лъжеш подчинените ти хора и фирмите, с които работиш за възнагражденията им с измислени глоби (понеже отново не му се дават парички)
- често се налага да работиш и почивните дни
- всеизвестен факт е, че любовницата на псевдо управителя, която си шляка е в една стая с него, а жена му е в другата стая и вечно намусено (може би от този факт)
Общо взето така стоят нещата с тази фирмичка :)

Фирмата може и да е добра, плаща но много се бави с преводите. Лично във Варна има една супервайзорка, която се нарича Ирена Кирякова и се работи много трудно с нея. Не искам никога повече да познавам такъв човек. Адски неорганизирана, лъже и маже на корем. Чакала съм я по 4-5 месеца да ми преведе парите, които съм заработила. Да не говорим, че за нея няма време в което не може да ти звъни. Иска да си постоянно на нейно разположение и да знае какво става в живота ти. Звъняла ми е в 22:30 вечерта за да ми каже, че няма хора за следващия ден и трябва да ида да промотирам, както и в неделя съм имала случай да ми звъни сутринта в 8 и то цели 14 пъти. Ако евентуално нямам възможност да ида на промоция и откажа се започва един кръстосан разпит защо не съм можела, къде, кога, с какво и дали няма възможност да си отложа ангажимента. Да не говорим, че когато я търсиш за пари не си вдига телефона и се крие като мишка, разиграва те и т.н. Пиша това, за да си направят сметка хората, които ще работят с нея. Много от моите колеги се махнаха от нея, защото ги излъга и с хонорарите. Да не говорим, че прави големи далавери с гражданските договори. Някои имат, други нямат и момичета под 16 години, които работят ги води на името на някой друг.

Ами това е най - добрата възможна работа , харесва ми това , което правя от 9 месеца работя с тях , коректни са във всяко отношение .

Работя като вол и те го знаят много добре и за това получавам и това , което ми се полага като възнаграждение . Наистина е от малкото коректни фирми , с които можеш да си имаш работа