Ска Вижън ЕООД / Ska vision /img/frontend/nomap.png"

Ска Вижън ЕООД / Ska vision

Фирмата е на високо ниво. Колегите са от професионалист нагоре. Няма как да си седиш на дивана и да получаваш пари. Всички тези, които мислят подобно нещо...защо тогава сте написали "моля да бъда назначен"?!? От екипа и най-вече от шефа можеш само и единствено да научиш.

Малка семейна фирма, дава заплати в плик, осигурява служителите си на минималната заплата, като засметка на това искат от вас да работите след работното време или в почивните дни. Като всяка малка фирма всеки е човек на някого и шефа си е създал харем, като любовницата е плътно до него, жена му ходи в лошо настроеное и са в постояни скандали и разправи! И като запоследно, който си тръгне не си получава парите!

До Анонимен: Тези които "уж" проверяват, наистина проверяват и явно ти си от тези лентяи, които искат само да вземат листовките на клиентите и да ги изхвърлят на вторични. Ти обезличаваш работата на всички онези хора , които в студ и пек носят съвестно листовките си и с тези пари изхранват семействата си. Ти и такива , като теб нямат място във фирма, която е от 1998 година на пазара (но ти едва ли знаеш това)Същата тази фирма има разнос и хора в над 80 града и села на страната. НО "хора" като теб, които не са свикнали да работят, а само да получават, не искат никой да ги проверява, защото знаят какво ще видят. Ти ако още си в тази фирма, просто не си за нея. Има и други фирми, които ще ти позволят да "работиш" така, както ти искаш.

изключително лошо отношение във фирмата особено от тези който проверяват "уж" дали си разнесъл брошурите . Ако те нарочат почват винаги да ти правят проблеми , че не си разнесъл еди къде си и те глобяват . Хем те глобяват хем искат да минеш след това пак да ги разнесеш брошурите .

Аз съм доволна от работата с тях.. Всичко беше точно :)

Да работиш в толкова коректа фирма (като знам какви фирми има на пазара) е чест и привилегия. За всеки , който си върши съвестно работата времето стига. Заплатите се изплащат винаги навреме. За тези, които цял ден се размотават и се чудят с кой да се разприказват времето сигурно не стига. За хора, които цепят минутата за идване в 8.30, тръгване в 17.30 (вече сложена раница на гърба) и неизменнта обедна почивка от един час, място в тази фирма според мен няма. В СКА Вижън има дисциплина и правила, които се спазват от всички! На тези, които това не им харесва, нормално е да си тръгват.
Дано „робът“ си намери „фирмичката“, която ще заблуди (на интервю) и ще го изтърпи цяла година.

Не случайно са номер 1! Невероятен екип, съставен само от професионалисти и прекрасни хора. Изключително точни,коректни и разбрани мениджъри. За мен е удоволствие да съм част от този екип.

Фирмата е много коректна. Заплатите се изплащат навреме. Ноатоварването е нормално. Работното време е 8,30 – 17,30. Е ако се мотаеш или пък възникне нещо спешно, няма да си зарежеш работата защото е 17.30. Но в коя нормална фирма биха толерирали такова поведение. Над половината от служителите са на 10 и повече години. Работя от години. Общо сътрудниците са сигурно над 200 или 300 човека. За съжаление винаги ще се нямери един търтей, които освен да мрази (включително и себе си), друго не може да прави. Хора мислете и не вярвайте на всичко което се пише. Доколкото знам фирмата е от 1998. Дали несериозна фирма ще работи 20 години? Успех.

Вярно е, че за заплатата всеки сам се договаря, но и всеки сам си изкарва заплатата с работа.
Май всички във фирмата имат семейства, аз не съм чула някой да идва и да се прибира в гората, ама едни са с чадъра под мишница в 5:29, а други гледат да си свършат работата и тогава да си тръгнат. Никой не задържа никого насила все пак.
Собственика е школа, от която ако искаш можеш само да се научиш. Прецизен и принципен е, но държи на тези високи стандарти за всички и на първо място за себе си.
А и едва ли мненията са "манипОлирани" щом има доста хора с над 10 години стаж във фирмата.
В спора се ражда истината, на място, тук, а не следварително в сайтовете.

В отговор на "подготвящият нови служители":Мило неграмотно човече,как да вярват хората в истиността на изложеното,като по написаното си личи, че си с килийно образование.