Ска Вижън ЕООД / Ska vision /img/frontend/nomap.png"

Ска Вижън ЕООД / Ska vision

Фирмата е Супер. Създадена е преди 19 години и работи с над 400 човека в цялата страна. Аман от ХЕЙТЪРИ, мързеливи, неграмотни и завистливи хора. В СКА Вижън няма място за хора, които грешат при всяка задача и постоянно се оправдават. Няма място за хора, които за 15 месеца нямат и 1 минута overtime, но редовно си зарязват работата недовършена. Няма място за хора, които „боледуват“ всеки месец по няколко пъти срещу „болничен за 15 лева“, лъжат и злоупотребяват със здравето си. Няма място за хора, които претендират с умения, а по цяла седмица гледат „тъпо“ проста екселска таблица. Няма място за страхливци, които нямат себеуважение и незнаят какво е да държиш на думата си.
И накрая, мили неграмотнико с пост от 29.09.2017, научи правописа на думата манип(О)Улатор.

Една от малкото сериозни и реално работещи рекламни агенции. Там се задържат предимно хора с амбиция и хъс за работа, тъй като фирмата поддържа непрекъснато качество и стандарти. Плащат добре и навреме. Очаквайте напрегнато ежедневие, просто защото там има работа непрекъснато...а ако това ви плаши, по-добре не си хабете времето!

Като бивш служител искам да подготвя започващите служители за това какво ги очаква:

Заплащане никакво, който какво се догови с шефа, като той е най- големият маниполатор и използвач. Осигоровки на минималната заплата 420 лв.

Уважение бъдещи колеги, е робството в тази фирма си роб, ще оставаш до 10 - 11 вечерта за оперативки, никой не се интересува имаш ли семейство ще ти казват, че си некадърен,не способен, дори и един и двамата по-стари служите са мачкани,работейки постоянно.

Привилегии бъдещи колеги са глобите за всички и всичко, освен за собственика и жена му.

Натоварване, като работа не е голямо, но постояните интриги, скандали за най-дребни и безобидни неща смазват всички. Текучеството е голямо на година се сменя половината фирма.
Всеки ден трябва да оставаш след рабоно време иначе, ти правят забележка или има скандали, закани и обиди.

Най-лошото е че всеки тръгнал си служите не си получава, цялата заплата!

Не обиждам никого просто искам да предпазя хората, който мислят да започнат работа и да минат на хапчета и успокойтелни.

Никой не е уволнен в тази фирма, всеки сам си тръгва,а хора никой не си тръгва от хубаво!

Всички онези добри коментари са добре маниполирани, ако не ми повярвате, лично ще се убедите в казаното по горе!!!!!!!

С две думи фашизоидна организация. Загърбиха ме няма и 200 лв.,но бяха важни за мен в даден момент. Обещаванки, че ще платят утре, вдругиден и такива простотии. Не се занимавайте с глупости !

Работех за тази фирма като промоутър. Натоварването беше нулево, отиваш в обекта предлагаш промоционалния продукт, 5лв на час по 4 часа петък и събота или от четвъртък, петък и събота. Колегите все младежи, приказката си върви. Промоциите са предимно следобед, просто тогава има хора в хранителните вериги. Малко организацията куца, но си плащат навреме, може да си купиш и здравна книжка не помня колко пари беше, но е било под 15лв. Доста удобна услуга после си работих със същата и в друга агенция :). Ако си ученик и ти трябва надбавка към джобните няма по-добра работа.

Здравейте, кандидатствам за финансов асистент в тази фирма. Бихте ли ми казали какво е отношението към хората в офиса? Намекнаха за извънредна работа след работно време и през почивните дни, това колко често се случва? Какво е нивото на заплащане и редовно ли се плаща на служителите? Какви са отношенията между колегите, не ми се влиза в поредния змиярник, тъжно, но факт, повечето фирми са така! Благодаря предварително за информацията!

Аз работя с тях 4г и казвам ,4Е са СТРАХОТНИ  винаги си плащат ,много съм доволна .Пожелавам им да са здрави и много ,много поръ4ки да им се трупат.

Ако,искате да минете на антидепресанти и успокоителни,това е мястото,успех на всички!!!

Някой да е имал взаимоотношения с фирмата в Пловдив? Точно ли е заплащането , уговорките спазват ли се?

много добра фирма те са номер 1 винаги ти влизат в полужението