Ес Ди Ай Груп ООД /img/frontend/nomap.png"

Ес Ди Ай Груп ООД

Фирмата е тръгнала стремглаво надолу. Благодарение на некомпетентното управление от страна на двамата управители Кольо Делев и Ясен Христов се отварят нови офиси, а няма кой да работи в тях, тъй като заплащането е под всякаква критика. Отношението към служителите е като към роби. Абсолютна експлоатация, никакво уважение и разбиране от страна на мениджмънта и нулева толерантност към конструктивни идеи. Управлението явно още живее в миналия век по времето на социализма. Но той рухна...

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Здравейте, може ли някой да ми каже мнение за офиса в ГР.ДОБРИЧ.

Работя в Ес Ди Ай повече от две години.Всичко, което ми беше казано на интервю се случи. Няма недомлъвки.
Който има желание и възможност може да работи извънредно и да припечели добри пари.
Взаимоотношенията с колеги и ръководство не са по-лоши от тези, които съм срещала в предишните си местоработи. Дори смея да твърдя, че са по-добри.
Заплащането е редовно.
Има възможности за развитие, ако човек има желание да учи.
В някои офиси има много работа, в други е по-спокойно. Работи се с пари, документи и клиенти. Това е натоварващо и може би не е за всеки.
Има глоби, ако не се спазват правилата.

Изключително разочарован служител!
Отношението на колегите след като напишеш молба за напускане е равно на отношението към убиец осъден до живот! Мениджмънта е въздух под налягане, когато им е изгодно си най-добрия, а в следващия момент най-лошия. Помоща от колегите "софиянци" стаааашна!!! Идва ти да изгрезеш бюрото, понеже трябва да си траеш и да слушаш! И не на последно място ако си сгрешил ЗС, договор или каквото и да било си МНОГО виновен, ако не си сгрешил ти пак ТИ си виновен! Ако някой чете това и иска да започне работа, нека го направи, всеки има свое виждане на нещата, всеки попада в различен колектив и се сблъсква с различни хора, но ПИТАЙТЕ, ИСКАЙТЕ, ГОВОРЕТЕ не си трайте, не премълчавайте- защото така са ви казали, защото са ви уплашили-НЕ! Не че аз постигнах нещо казвайки всичко и давайки идеи за промени и развитие, напротив не ги зачетоха, бях нападана за това, че искам да се развивам, бях мачкана, че имам идеи за подобряване..., но всичко това ми помогна да разбера, че парите, раб. време и т.н нямат никакво значение, когато не си уважаван и нямаш визможности за развитие!

Работя във фирмата от три години и шест месеца. Винаги съм срещала разбиране и подкрепа от страна на мениджър и колеги! Коректни са по отношение на осигуровки и заплащане.Още в началото много точно и ясно ти се казва какво се изисква от теб и какви пари ще получаваш-няма скрито,покрито! Да,работата е много натоварваща,особено психически,защото се работи с хора,пари и документи. Заплащането винаги може и да е по-добро,но на този етап не мога да се оплача!
Съветвам бъдещите кандидати за работа,да преценят добре,дали им се занимава точно с това ,при тези условия,иначе е нормално да останат разочаровани впоследствие!

Добре, че не почнат работа в тази "фирма". Наглите въпроси на ХР-ката Ива Илиева и подигравателният й тон на "интервюто", където повече ги интересува чия собственост е апартамента, в който живея са ми достатъчни. Илиева дори не си вдига телефона, а сама обещаваше и предлагаше това онова, а после се скри като мишка. За тези смешни пари, и да чакам новият офис да бъде отворен (през това време да работя на майната си) - мерси. Чета в предни коментари, че някои са чакали, чакали и недочакали. Ивчето поне можеше да се направи на учтива, да вдигне и да каже в прав текст, че няма да имат отношения с мен, не да се крие, това е много долно!

Работих почти две години в SDI Велико Търново и след като най-накрая си тръгнах не мога да ви опиша какво космическо облекчение изпитах. Няколко месеца ми трябваха за да се отърся от стреса, който бях натрупала. Моите впечатления за тази фирма са: много слаб мениджмънт, политиката е изцяло против служителя, обучението се претупва. Заплащането е смехотворно, имайки предвид, че работата е отговорна и трябва да си отваряш очите на осем. Мениджърът управлява с интриги, манипулации, лъжи и стрес. Абсолютно никаква сигурност. Поддържат лъскав имидж, харчат луди пари за реклама, но всичко е на гърба на служителите, които получават жълти стотинки и постоянно им се натяква че трябва да си много доволен на тази безработица. Ако цените образованието и психичното си здраве, по-добре потърсете други възможности. Не правете компромиси със себе си.

Като чета мненията на "колегите" преди мен и се чудя : за тази работа какво заплащане очакват? Не е нито тежка работата, нито сложна като материя, според труда, който се извършва от служителите заплащането е добро за страната, който желае повече пари просто да не започва в SDI, нека ходи да продава сирене или да сервира по масите, вместо после само да плюе фирмата. Вярно е, че не се осигурява на това, което се получава, но в коя ли фирма в България вече има чисти осигуровки? Има изградена добра бонус система и АКО служителят е достатъчно кадърен, компетентен и мотивиран може да си изкарва допълнително доста добри пари. Управлението на местно ниво е много добро, винаги когато звъннеш в централен офис колегите ти помагат, обясняват и напътстват. Мениджърът си върши много добре задълженията и винаги е добронамерен към всеки служител.
Лошото според мен е, че няма къде да се реализира човек, няма къде да израства, винаги си остава на нивото продавач-консултант, но като един старт в този бранш фирмата си е много добра. Който не му харесва просто да напусне, вместо да мишкува и да хленчи ...

Преди години когато започнах във фирмата, нещата ми изглеждаха много добре, въпреки "тайните клиенти". Но когато мине доста време и вече си навътре в нещата ти става ясно, че не е така. Сега офисите са с постоянно видеонаблюдение и с микрофони .Всяко едно движение и дума се записват. Всеки месец си имаш доклад от така наречения видеоконтрол. Първо ти се обаждат по телефона и след това ти изпращат доклада. Какво си казал, как си го казал, защо не си казал това. Все едно си робот.Дават някакви смешни бонуси по 5 стотинки на сключена полица. ПОДИГРАВКА. Заплатата е плачевна.Има увеличение веднъж годишно, но с колко зависи от това колко ще предложи мениджъра( от 1 до 5 процента). А тя времето през което е в офиса(което е много кратко)си кисне във фейса или някой он лайн сайт за пазаруване или е по моловете.И взема 1100лв заплата и бонус, който няма нищо общо с нашите, а е в пъти по-голям.Интригите са на първо място. Те са нейната сила. Всеки е познат на някой и е с връзки. Огромно текучество на хора, защото като започнат ги залъгват с това колко сме велики. Момичетата започват и като поработят малко и видят какво се изисква от тях за тези смешни пари и напускат. Съжалявам, че толкова много време ги търпях.