Ес Ди Ай Груп ООД /img/frontend/nomap.png"

Ес Ди Ай Груп ООД

Здравейте! Работих в Ес Ди Ай 2005г. заплатата беше 250 лв.На всеки три месеца имаше кампания гражданска отговорност и в рамките на тези месеци работното време беше удължено с 1 час.Естествено за това не се заплащаше допълнително,т.е. платиха ми 30 лв. за извънреден труд за трите месеца. Съботата беше също работна от 10 до 17 часа.Пълна експлоатация и подигравка е слабо казано.Да не говорим че първите 3 месеца работих на граждански договор и след това сключихме трудов. Отношението на мениджъра беше ужасно. По цял ден отсъстваше от офиса и ходеше да си върши негови работи, цялата работа и отговорност падаше на мен, а заплатата ми беше около три пъти по-ниска от неговата. Обедна почивка ползвах около 30 мин, защото не ми се полагали повече, като нямало какво да правя съм си почивала така ми беше отговорил г-на.Връзка с колегите в др.офиси нямах и не ги познавах. Като цяло имам ужасни спомени и съжелявам че работих в тази фирма.Мисля че бях изчирпателна.Благодаря ви за вниманието!

Заплатите са ниски за работата, която се очаква да бъде свършена. Уважение няма, а и обещаното не се изпълнява. Като работа е много приятна и динамична. Остава само да се признаваше на служителите, когато са направили нещо хубаво, а не да бъдат унижавани.

Здравейте, заплащането е било 380 лв 2007-ма година, а сега още ли е толкова?

Виждам, че мненията са разнопосочни. Аз знам едно отношението е супер, заплащането е добро за България, а шефовете са невороятни професионалисти. Знаят какво правят и са близо до всеки човек от фирмата.

Всичко е добре, когато свършва добре! За мен беше удоволствие да работя в семейството на Ес Ди Ай Груп ООД, но до един момент. Научих много, но и много им дадох от себе си. Сега се разделяме по взаимно съгласие и честно казано незнам какви са техните мотиви, но знам какви са моите, а те далеч не са за подценяване.

SDI е изключително добра школовка за хора, които искат да се запознаят със основите на застраховането. Нещата, които съм научила там са адски много, за което съм им адски благодарна. Естествено работата там си има и своите недостатъци, които не са никак малко. И идва момент, в който всичко това ти идва малко в повече и просто си тръгваш :) Но все пак с повече хубави спомени оттам :)

Моето мнение за тази фърма е много добро. Всичко, кето е обещано от шефовете е изпълнено. То дали ще се развиваш в тази фирма зависи от това колко ти се работи. Ако си ентусиазиран и имаш желание да се развиваш имаш тази възможност. Много добра организация на работа и колегиалност. Не съжалявам, че работа за тази бързо развиваща се и динамична фирма.

Съжалявам за времето, което съм прекарала там. Шефовете са абсолютно заблудени, заплатите са супер ниски - до 380 лв., глупави глоби, непрекъснати лъжи и цинизъм.