Ес Ди Ай Груп ООД /img/frontend/nomap.png"

Ес Ди Ай Груп ООД

Пише разочерован бивш подчинен в тази фирма и конкретно в гр.Русе . Заплатата се раздаваше на ръка , осигурен си мааалко над минималната заплата а това , което конкретно получаваш е според това , колко ще прецени мениджера . Ако устно са ти заявили , че на месец ще получаваш 400 лв. примерно на края на месеца ти носят някакви сметки (драсканици) за приспадане на пари от заплатата за уж някакви разходи , които си създал на фирмата по твое невнимание или за подаръци за рожденни дни без твоето изрично съгласие .. и така накратко за парите . Има още нарушения като незаплащане на допълнителни възнаграждения на офицялните и национални празници , както и извънреден труд , които по закон трябва да бъде описан в договора и да се заплаща допълнително . Това е накратко негативното , но за сметка на тези неща заплатите се заплащат редовно .

Виждам,че няма много скорошни мнения за фирмата,но момичето което е писало последно явно наистина е право ,че в момента е много зле финансово и няма как да е иначе при поличтиката на която залагат напоследък,но всеки си пати от акъла си.Та да напиша последното с което наистина вече тотално се подиграха с мен.Бях в отпуск по майчинство и решавайки да се върна,попитах дали искат да започна направо работа или да използвам натрупания ми полагаем годишен платен отпуск.Казаха ми че предпочитат да си използвам отпуската и така и направих.След като 2 месеца чаках някой да ми се обади за да получа все пак някаква заплата за този период,накрая аз ги потърсих и при получаване на сумата...изненада!!! За месец и половина сумата която получих беше 320 лв,цифром и словом :) защото така се правело,отпуските се плащали върху сумата на която те осигуряват,и която разбира се е минимална.Въпреки че никога не са се плащали така отпуските нямаше какво да кажа или направя ,освен за пореден път да остана разочарована от предната глупост.То за това въртележката на персонала няма да спре да се върти и ще се затварят офиси,никой не иска да работи за самозабравили се работодатели. Не се лъжете и бягайте далече от тази фирма на доизживяване,осигъровките са мизерни ,а заплащането винаги в тяхна полза :)

Положението е еднакво във всички градове.В момента фирмата е много зле финансово.Сигурно кораба потъва :))))), а мениджърчето от София се опитва да замазва положението.То и за това са глобите.

здравейте. Някой може ли да каже нещо за SDI Велико Търново? Коментарите дотук са за другите градове и останах с впечатлението че във всеки град е разлино.

Аз съм крайно Недоволна от работата си в тази фирма.Немога да изкажа мнение за колегите в София,но в Враца положението е под всякаква критика.Сложили са една дама за мениджър на Враца,която освен да не се явява цял ден в офиса и да ходи с дъщеря си из града,друго не прави.Работата я гърбят служителките в двата офиса в града.Отношението и е крайно неприемливо,към служителите.Неможе на жена,която ме обучаваше и е на 42 години да и се казва,че е малоумна и ще си отиде от фирмата без да получи нито един лев,а тя работи там 4 години.Така че мили шефове обърнете внимание,какви сте сложили на ръководни длъжности,защото с такива като тях фирмата има много лощо име в града.

Към потенциалните служители:
1.Ниско заплащане 400лева
2.Удължено работно време (без компенсации)
3.Неизплащане на реалните бонуси
4.Безмислени и редовни глоби
5.Напрегната и изнервяща обстановка на работното място
6.Неизплащане на служителите при напускане на полагемият им годишен отпуск
П.П. не си струва да хабите време и нерви-само погледнете през колко време пускат обяви за работа (текучеството е огромно)

Здравейте, какво е мнението ви за Варненските офиси. Излизат през 3 месеца обяви.

фирмата е място където може да се чусваш сигурен.
интелигентни  ,умни шефове.
препоръка -да запазят уважението към служитерите си.

Аз съм дългогодишна служителка и мога да кажа, че съм доволна от работата си в SDI. Има ясни правила и всичко се случва така както е обещано... Този, който работи отговорно получава адекватното отношение и заплащане. Някои бивши колеги са недоволни, но вероятно за това са "бивши"... Работата е интересна и колегите са готини. Аз лично се радвам, че съм попаднах в такава среда!

искам да кажа на всички,които възнамеряват да започнат работа в тази фирма,четова е една от най-глупавите и смешни фирми ,които претендират за положение на пазара.Заплащането е смешно,особено съпоставено с космическите изисквания на взелите се прекалено насериозно тъй наречени шефове в ЦУ София.Безкрайни глупави глоби и прекалено много извънреден труд за нищо.Нямам думи да изкажа съжалението си че съм прекарала толкова време в тази фирма,въпреки че научих доста неща,глупостите засенчват всички приятни мименти,за жалост.И като гледам занапред ще продължават да пропадат ,дори и да отварят нови офиси,защото в един момент ще им е невъзможно да си намерят служители,коетои сега е факт,текучеството е огромно.И най-лошото е ,че не разбират че не винаги причината е некомпетентност на служителите.Бягайте далеч от SDI,за да не останете огорчени в един момент за загубеното време.