Емералд Хоспиталити ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Емералд Хоспиталити ЕООД

Blagodarq vi mnogo za informaciqta,po dobre e da se otkaja,i da stqgam bagaja pak za kipur.Tam e mnogo dobre i otno6enieto na horata e super,bqh tam minaliq sezon i mnogo sum dovolna.Blagodarq vi !!!

ELI vsi4ko koeto sa napisali horata po dolo e vqrno.taka 4e sama moge6 da si napravi6 izvodite za hotela,no vsi4ko re6ava6 ti .a megdu drugoto polqka o6te e v hotela i skoro sigurno nqma da go mahnat za golqmo sagalenie.

Zdraveite ,6te se radvam da razbera,kakva e zaplatata na receptionist v Emerald,i koi e 6efa v momenta,o6te li e polqka tam,za6toto imam predlojenie za rabota tam,no sled kato pro4etoh vsi4ko tuk ... ostanah razo4arovana i mislq da se otkaja!!!!

ЕГАТИ ХОТЛА -отидох на сабеседване за работа а те не ми казват с каква заплата ще бьда.вдигат рамене и ме гледат катооооооооооооооооо.......... .все сьм виждала,виждала ама такова нещо не бях виждала.който иска да варви да работи там,аз лично по-вече никога няма да отида за работа там. СРАМОТА

Сони,
лято 2007- сервитъори 450
лято 2008- сервитъори 700 + 150 лв храна
лято 2009- сервитъори ? + Столово хранене

ama kato go mahat da mahmat i tezi s nego koito sa do6li ili e nazna4il.i koito doide na negovoto mqsto da misli za rabotnicite.da im sazdade dobri usloviq za rabota i dobro zapla6tane;da ne nazna4ava po 2 na4alnici .na4alnika ne raboti raboti rabotnika.rabotnika kakvo iska:hubava zaplata ; pari za hrana i pat .i da ima malko uvagenie kam tqh.no tova zavisi ot sledva6tiqt opravitel.ot tozi ni6to ne stava.

Сони,
надали някой ще може да ти каже точно. Не за друго, ами просто не е ясно полския управител там на къде ще го избие съчмата този сезон и колко ще плаща :)

Иначе, Хора, малко ми е странно, защо си мислите, че като се махне поляка (което определено ще е МНОГО добре за хотела) нещо ще се промени? Окопал се е с един "екип" с върхови постижения в категории "кражби", "некомпетентсност" и разни други, които няма да пиша, че ще ми изтрият поста за нецензурност.
Иначе Равда си е Равда, хотелът е добре направен, обаче за момента явно не случва на нормални управляващи.

С цифри помолих,а не за мнение.Работа хубава няма и недоволни винаги има.

ha ha ha koi ti kaza tova?ako iska6 da si kali6 nervite ili tarpenieta varvi.abi hora vie ne 4etete li kakvo pi6e po dolo?tam e ugas.dokato na 4elo na hotela e polqka s4epanski nqma da imate usloviq za zabota.BQGAITE PO DALE4 OT TOZI HOTEL.ZA VA6E DOBRO E.

Ако е удобно,някой да ми каже как е заплащането в ресторантите и баровете в цифри.Бих желал да работя там и съм чувал ,че добре плащат.
Благодаря Ви предварително!!!!