Емералд Хоспиталити ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Емералд Хоспиталити ЕООД

ЕГАТИ ХОТЛА -отидох на сабеседване за работа а те не ми казват с каква заплата ще бьда.вдигат рамене и ме гледат катооооооооооооооооо.......... .все сьм виждала,виждала ама такова нещо не бях виждала.който иска да варви да работи там,аз лично по-вече никога няма да отида за работа там. СРАМОТА

Сони,
лято 2007- сервитъори 450
лято 2008- сервитъори 700 + 150 лв храна
лято 2009- сервитъори ? + Столово хранене

ama kato go mahat da mahmat i tezi s nego koito sa do6li ili e nazna4il.i koito doide na negovoto mqsto da misli za rabotnicite.da im sazdade dobri usloviq za rabota i dobro zapla6tane;da ne nazna4ava po 2 na4alnici .na4alnika ne raboti raboti rabotnika.rabotnika kakvo iska:hubava zaplata ; pari za hrana i pat .i da ima malko uvagenie kam tqh.no tova zavisi ot sledva6tiqt opravitel.ot tozi ni6to ne stava.

Сони,
надали някой ще може да ти каже точно. Не за друго, ами просто не е ясно полския управител там на къде ще го избие съчмата този сезон и колко ще плаща :)

Иначе, Хора, малко ми е странно, защо си мислите, че като се махне поляка (което определено ще е МНОГО добре за хотела) нещо ще се промени? Окопал се е с един "екип" с върхови постижения в категории "кражби", "некомпетентсност" и разни други, които няма да пиша, че ще ми изтрият поста за нецензурност.
Иначе Равда си е Равда, хотелът е добре направен, обаче за момента явно не случва на нормални управляващи.

С цифри помолих,а не за мнение.Работа хубава няма и недоволни винаги има.

ha ha ha koi ti kaza tova?ako iska6 da si kali6 nervite ili tarpenieta varvi.abi hora vie ne 4etete li kakvo pi6e po dolo?tam e ugas.dokato na 4elo na hotela e polqka s4epanski nqma da imate usloviq za zabota.BQGAITE PO DALE4 OT TOZI HOTEL.ZA VA6E DOBRO E.

Ако е удобно,някой да ми каже как е заплащането в ресторантите и баровете в цифри.Бих желал да работя там и съм чувал ,че добре плащат.
Благодаря Ви предварително!!!!

saglasna sam s po dolnoto mnenie-mnogo lo6o upravlenie na hotela ot 2008 g .ne kompetenten rakovoden sastav na 4elo sas maikal s4epanski,koito izgoni vsi4ki kadarni rakovoditeli na otdeli i tehnite pod4inehi ili gi prinudi da napusnat.ne go interesuva mnenieto na rakovoditelite na otdeli a pravi kakvoto si poiska.v na4aloto vsi4ko be6e mnogo dobre,no vsi4ko hubavo svar6i sled kato doidi polqka.mnogo e galko takav golqm i hubav hotel da ima takava lo6a slava.horata imaha golemi nadegti no uvi vsi4ko be mirag.dano po skoro izgonqt polqka i da doide kadare 4ovek koito da varne slavata na emerald kakvato be v na4aloto.

Emerald naistina e mnogo hybav kompleks.Do esenta na 2008 g vschko beshe chydesno.
Tam se zapoznah s mnogo gotini hora.Zaplatata beshe otlichna,grafika sashto.No neshto v ypravlenieto na Emerald ne beshe kakto trqbva i za tova ima mnogo nedovolni.
Napravi mi slino vpechatlenie,che tam se cenqt nai-mnogo:donosnicite,maznicite i jeni s leko povedenie.Pojelavam na kolegite koito sa vse oshte tam,nov GM i po-dobri menageri v otdelite.I neka vi cenqt profesionalno,a ne po dryg kriterii.

zdraveite xora daite mi info za zaplati i yslovia men mi predlagaxa da rabotia kato glaven gotva4 vzex obiavata ot jobsa i mi se obadi niakakv wef na 4ovewki resyrsi i me pokanixa na intervio na az imax mnog angajimenti i neim se obadix sled 3-4 dni kakto se razbraxme i sega se 4ydia ako se obadia dal wte mi nasro4at novo intervio i dali si zaslyjava kato 4eta tyk mneniata sa 60-40% za dobri yslovia.