Емералд Хоспиталити ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Емералд Хоспиталити ЕООД

minalata godina kogato bil polqka bilo lo6o ?ne zman no zaplatite sa bili dobri.a do kolkoto razbrah vse o6t ne e naet persunal;imalo samo 4-5 kamerierli i zaplatite im bili mnogo niski.ne sa vzemati nito spasiteli ;nito kamerierki;nito pikola;nito tenici;nito animatori . abe s 1 duma o6te hotela nqmal pesunal,a tezi koito sa gi vzemali zaplatite im bili dosta po niski ot minalata godina.a drugite hoteli otdavna imat persunal i zaplatite sa im dosta dobri.nqma da se o4udq ako zapo4nete da vzemate hora prez mesec 4ak prez mesec iuli :)))).6te vi dam 1 ideq;za6t ne napravite taka --radostina i gana 6te se polzvat kato kamerierki,peralno da perat i servirat,gradinarite 6te se grigat za gradinite i 6te 6istqt okolo baseinite,miroslav ot spasitelite 6te go polzvate kato spasitel i animator,6efovete na podragkata 6te se grigat za povredite na hotela a recepcionistite 6te sa na recepciq i ednovremenno pikola. abe 6te vpregnete vsi4ki na4alnici da rabotqt i nqma da vzemate persunal po tozi na4in 6te spestite mnogo pari za zaplati na persunal. kakvo 6te kagete?haresva li vi moqta ideq????

ima i ne6to drugo .ne ti kazvat kakva 6te ti e zaplatata .kazvat kato doidete da potpisvate dogovora si. ZA6TO TOGAVA BEEEEEE HORA??nikade go nqma tova ne6to.napravo se izlagate,po tozi na4in gonite horata.kak moge pri potpisvaneto na dogovora da razbirame kakvi 6te sa ni zaplatite.ug sa smenili polqka apak prostotiite prodalgavat.izlagate se mnogo.GALKO

и аз кандидатствах за подрьжка в хотела но когато се обадих ми казаха и на мен че не тьрсили хора,а в обявата в интернет тьрсите всякакви спициалисти.ако мислите че само вие тьрсите подрьжка се льжете много.лошото е 4е хората се хващат на обяжата ВИ и някой си правят труда да идват чак до там.а като гледам и по долната обява май не врьщате хора за подрьжка ами и за другите спициалности.НЕ ВИ ПРАВИ ЧЕСТ ДА СЕ ГАВРИТЕ ПО ТОЗИ НАЧИН С ХОРАТА.

a be hora dali zaplatite 6te sa kato minalata godina????moge li nqkoi da mi kage?dali 6te pla6tat hranata i patq???6te ima li kvartiri??izob6to dali 6te imaza kakvo 4ovek da doide da raboti pak tam sled kato go nqma s4epanski :))

ok 4e go nqma polqka.no sega trqbva da se nablegne na usloviqta na rabota i zaplatite na rabotnicite.aaaaaaaaaaaa i da se nazna4avat rabotnici na rabota a ne samo na4alnici,za6toto imo otdeli v koito na4alnicite sa po ve4e ot pod4inenite im.tova nikak nee hubavo.sas zaplatata na 1 na4alnik 6te nazna4i6 pone 3 rabotnika.dano vsi4koseopravi za horata koito sa tam.

ПОЛЯКА ГО НЯМА ВЕчеееееееееееееееееееееееееееееееее
празнуваи народе.....Сега вече може да се рабори нормално

Браво!Това е супер новина.Пожелавам успех на колегите които са още в Емералд,а и на тези които не са,тоже :) Успех и на новия Джи еМ !

Blagodarq vi mnogo za informaciqta,po dobre e da se otkaja,i da stqgam bagaja pak za kipur.Tam e mnogo dobre i otno6enieto na horata e super,bqh tam minaliq sezon i mnogo sum dovolna.Blagodarq vi !!!

ELI vsi4ko koeto sa napisali horata po dolo e vqrno.taka 4e sama moge6 da si napravi6 izvodite za hotela,no vsi4ko re6ava6 ti .a megdu drugoto polqka o6te e v hotela i skoro sigurno nqma da go mahnat za golqmo sagalenie.

Zdraveite ,6te se radvam da razbera,kakva e zaplatata na receptionist v Emerald,i koi e 6efa v momenta,o6te li e polqka tam,za6toto imam predlojenie za rabota tam,no sled kato pro4etoh vsi4ko tuk ... ostanah razo4arovana i mislq da se otkaja!!!!