Емералд Хоспиталити ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Емералд Хоспиталити ЕООД

saglasna sam s po dolnoto mnenie-mnogo lo6o upravlenie na hotela ot 2008 g .ne kompetenten rakovoden sastav na 4elo sas maikal s4epanski,koito izgoni vsi4ki kadarni rakovoditeli na otdeli i tehnite pod4inehi ili gi prinudi da napusnat.ne go interesuva mnenieto na rakovoditelite na otdeli a pravi kakvoto si poiska.v na4aloto vsi4ko be6e mnogo dobre,no vsi4ko hubavo svar6i sled kato doidi polqka.mnogo e galko takav golqm i hubav hotel da ima takava lo6a slava.horata imaha golemi nadegti no uvi vsi4ko be mirag.dano po skoro izgonqt polqka i da doide kadare 4ovek koito da varne slavata na emerald kakvato be v na4aloto.

Emerald naistina e mnogo hybav kompleks.Do esenta na 2008 g vschko beshe chydesno.
Tam se zapoznah s mnogo gotini hora.Zaplatata beshe otlichna,grafika sashto.No neshto v ypravlenieto na Emerald ne beshe kakto trqbva i za tova ima mnogo nedovolni.
Napravi mi slino vpechatlenie,che tam se cenqt nai-mnogo:donosnicite,maznicite i jeni s leko povedenie.Pojelavam na kolegite koito sa vse oshte tam,nov GM i po-dobri menageri v otdelite.I neka vi cenqt profesionalno,a ne po dryg kriterii.

zdraveite xora daite mi info za zaplati i yslovia men mi predlagaxa da rabotia kato glaven gotva4 vzex obiavata ot jobsa i mi se obadi niakakv wef na 4ovewki resyrsi i me pokanixa na intervio na az imax mnog angajimenti i neim se obadix sled 3-4 dni kakto se razbraxme i sega se 4ydia ako se obadia dal wte mi nasro4at novo intervio i dali si zaslyjava kato 4eta tyk mneniata sa 60-40% za dobri yslovia.

аз не съм твърдял че съм осведомен за сегашното положение в хотела просто казвам какво беше мисля че който и да си ти ме познаваш добре и си ме разбрал какво искама да кажа с това което съм написал а именно не какво е сега а какво беше в началото

и още нешто ДЕНИС от тези хора на които благодариш че сте работили заедно, в хотела е останала само радостина.всички останали вече ги няма.за голямо сажаление

абе ДЕНИС зашто не отидещ сега да работи6 там да те видя ааа?знаещ ли че още заплати не са привели на хората там ,а уж до 5 число щели да им плащат.като не сте в течение с моментното положение в хотела няма да приказвате много.миналатагодина може да е било дхубаво за тебно ,но сега знаеш ли че всички ни изгониха,или ни принудиха да си трьгнем аа?знаеш ли че от всияките началници остана само радостина.знаеш ли че в момента няма 1 камериерка,само 2 жени са в перално и подрьжката са останали 1/3.много нешта не са ти ясни нали?за това не говори преди да си се осведомил.а знаеш ли колко готвачи е остажил аааа?само1.а клколко сервитьора ?до колкото знам в моента няма нито 1. за това преди да пишеш пьрво се осведоми че чак тогав пиши.разбра ли?това се отнася и за останалите.пьрво се осведомете за пологението тьк после пешете.ааааааааааа

Здравейте казвам се Добромир Добрев
Работих в този хотел от самото начало и изкарах там близо една годинаКато общо цяло хотел Емералд в Равда е много добре прекрасно изпълнение наистина отговарящо на 5 звезди .Не знам сега какво е положението там но през времето когато аз работих там всички беше прекрасно Както и в по - долните мнения на някой колеги чета , може би все още няма друга такава организация с подобна политика към служителите си в бългрия. Като казвам политика имам предивд заплащзне , социална среда , работно време условия на живот , соц придобивки и дуги.Доста от хората знаят в днешно време е много трудно да осигури всичко това на работещия персонал и не винаги се успява да се постигне такова отлично съотношние работа работна заплата като Емералд Но въпреки всичко мениджърския екип в тази организация тогава успя да направи всичко това и да осигури прекрасни условия на служителите си. мисля че още от тук си пролича професионализма на тезаи който управляваха.Разбира се че имаше и такива хора който все бяха недоволни от някой неща и постоянно мърмореха, ( че това било онова било ) но такива ги има на всякъде Почти всички може да се каже че изкарахме по ена годинав този хотел с много малко работа и много свободно време и много забавления.Що се отнася до хората който работеха там и бяха част от екипа който го отвори едно голямо браво бяхте всички на ниво. Смятам че много от хората който са работили там по онова време са останали доволни единственото място където си струваше да дадеш нещо от профисионализма си въпреки че дори и едно благодаря няма да получиш АКО НЯКОЙ ИСКА ДА РАБОТИ ТАМ НЕКА ДА ОПИТА работа няма туристите са много малко на фона на капацитета бих казал нищо но пък какво поне има добра заплата а и Равда си е Равда.

Oще нещо..
искам да си изкажа лична благодарност пред хората с които съм имал късмет да работя.
Не зависимо каквото се случва повреме на работата сме си хора,и съм благодарен на всички ви че съм имал такава превилегия да работя с всичките Вас..
Менаджерите:Мария недялкова,Милена Йорданова,Илиана Николаева,
Радостина Иванова(мойто аз :))))
Тинчо Атанасов,Генади Генадиев,Виолета Колева,
всичките ми готвачи...благодаря Ви за всичко(момчета и момичета)
всички департаменти...
БЛАГОДАРЯ ВИ ЧЕ РАБОТИХМЕ ЗАЕДНО...
Денис Жигулин

Здравейте на всички..Казвам се Денис Жигулин..
За всички които сме работили заедно известно какъв съм бил в нашия прекрасен хотел..Да прекрасен защото като сложете на кантар всичките "за" срещу всичките "против",за тези дето са били некадърни или са свикнали да се возят на чужд гръб винаги ще се търси някой виновен.Хотела е нов,и като нов хотел си има проблеми,управата,правилата,сложно е да се работи в България в такъв хотел,бих ви казал на всичките...Българин свикнал да го мачкат и това е мойто мнение(къде има по 2 почивни дни в Подобен хотелски комплекс,и то през лятото,къде има осигуряване на брутна р.заплата за всеки един служител,къде има и храна и жилещето за сметка на работодател???? благодарение на отдел ЧР,и незнам дали е всеоще там Мария Недялкова на нейният талант психоаналитика хората са били оградени от всякакви незаконни актове като повече раб дни,или недоплатени раб.заплати,както и болничните и год,отпуски)вие не оценявате това което ви се предлага(помислете си преди да започнете да пишете)..започваш ли да му погаждаш започва се бъркотия,недоволни и обидените...както може да видете в някой писма има хора (Мимето на Радост дъщеря й),ама са много малко които могат да бъдат толерантни към фирмата.
А за това кой кого и как унижавал.....Абе хора вие да не сте в детската градина(може ще ви звуча ценично)..Вие дойдохте да работете??Взимате пари за това???е ако ви харесва си стойте,ако не ви харесва(говоря за бсолютно всичко..заплатите,условията,отношенията...)тръгнете си...Ние Менаджерите се опитахме да направим най доброто което можахме,но да не забравим че все пак сме в Българията,и хората няма да се спрат да приказват и да клюкарстват(колкото да се намират в приказката)
Мястото е супер,има огромен потенциал,има инвеститорите много добри,плановете на бъдеще са невероятни,така че трябва да сте терпеливи и да не забравите че хората ви дават хляб ,ами ако не ви харесва...никой не ви держи,само преценете си добре.
С уважение към всичките ви Денис Жигулин..

За пореден път няма заплати.Закъсняват вече 10 дни.Никой нищо не ти казва.Само натискат и се правят на важни.Цялата работа се бърка от София.Оня латвиец иска да съсипе хотела и да го изкупи на безценица.Мястото е хубаво за работа, но няма перспектива.Никакъв колектив няма.