Емералд Хоспиталити ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Емералд Хоспиталити ЕООД

Кои са работещите отдели и кои са шефовете им?

И мен ме интересува какво става в комплекса, кой го управлява, кои ръководят отделите ...

Можете ли да ми напишете в момента кои са ръководителите по отдели за да си имам на представа какво е положението.

Много жалко...че за място като Емералд...се изговориха толкова излишни приказки.
Хотела е направен със стил, определено си отговаря на звездите. Персонала...доста интелигентно подбран..и винаги е било така.... Заплащането-..много над-средното.

Вече не било така. Сега ситуацията била коренно различна, спокойна, затрогващо дружелюбна. Има нов управител с доби управленчески качества и умения. Не се сещам как се казва, а и така ще му направя реклама. Никой ВЕЧЕ, не те кара да работиш на сила, ти сам отиваш на работа и сам си напускаш, когато си поискаш. Смятам да се върна да работя там, но за сега ресторантите били затворени и баровете също. Колеги, които са на работа все още там ми казаха, че вече на обяд ги хранели в ресторант "Загора". Работното облекло пък се шиело в Габана - Лясковец. Проблема с транспорта е решен на 100% вече за всички. И най-важното, ако ти е писнало от всичко, може да идеш при управителя и да му се накараш едно хубаво, без това да рефлектира на кариерата ти. Даже напротив, колкото повече му се караш, по-добре става. Приказка просто. За парите не разбрах, как било, но това са подробности, на фона на горе-изложените привилегии.
 Едно време !? Да бе да ... Оооо, кремвирши ооооо леки ( работи )

Ами какво да кажа развалиха си го хотелчето :) преди си лежахме цяла зима добре ни беше но... сега на никой не дават да лежи само ги плашат с уволнение горките хорица. Вземете го оправете хотела преди беше добро място за работа направете го отново такова. А не както сега всеки се страхува да не загуби работата си и се оглежда като "гърмян заек". Хайде че искам да се върна да работя там не беше никак зле :)

КОИ Е ТОЗИ Евгени за които говорите бе хора?лятото ни мачкаха и правиха с нас каквото си поискат ,заплатите ни бяха много по ниски в срьвнение с миналата година.до колкото чувам сега там е било още по зле за хората които са останали .кои го нае на работа този Звездано не знам.но тои вьобще не разбира от нищто,меси се на всичи в работата и обарква всичко.сложете някои на неговото място който знае какво прави и ще направи така че   персунала да работи с удоволствие.а това щте стане като ин корегира заплатите,,плащта патните и храната.и наи вагното е да се отнасят с нас работниците като с хора,в противен случаи няма да намерите кои да ви работи.

Началника може да върши работата на работника, но съм сигурен, че ти и другите дето плачете тук не можете да вършите работата на Радостина или на неините асистентки. Като си толкова начетена, защо не кандидатстваш някъде за мениджър? Разберете, че в Емералд работниците ги съкращават не мениджърите на отделите, а генералния мениджър на хотела или неговият заместник.

ама не е само тя,всички началници са така.кои от кои по некадьрен.лошото е 4е няма кои да ги махне.а що се отнася за хотела там е пьлна анархия. работят вазможно най-невежите хора в този бранш.жалко за песунала който трябва да ги тьрпи.

Това място за мнения ли е, или форум на левскари и чорбарчета? Ще ми каже ли някой каква е обстановката сега там и има ли смисал да кандидатствам и тази година. Кой е управител и кои са началници на отдели дето толкова ги дъвчите?