Емералд Хоспиталити ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Емералд Хоспиталити ЕООД

Относно х-л Емералд в с.Равда:Работна среда-ТОКСИЧНА,изразява се ежедневни провокации,представете си блато пълно с вещици!Заплащането не е обвързано с резултатите и е мизерно-гараничи с ИЗМАМА.-Работно време по договор 8 часа,но всъщност разтегливо и там започват обещанията за бонуси и компенсации....пълни глупости-иначе са точни и 16 часа да работиш на ден ти твойте 600 си ги взимаш;)!Съвет-ако случайно минавате пред хотела направете го на отсрещния тротоар за всеки случай,а камо ли да започнете работа там!

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Отвратителен хотел. Отиваш за барман, след 1-2 дена става сервитьор, след още 1-2 почваш да правиш наргилета, парите остават същите. След няколко дни разбираш, че си и камериерка на цяло заведение и трябва да чистиш освен бара и 20 маси, защото така трябвало. Колегите са тотално комплексари и лицемери, още от първи ден интриги..... Пълна скръб...

ако някой отиде да работи там ще направи голяма грешка.отнасят се като с роби.лъжат че ще е целогодишен и на есен ви изритват.няма храна,есента изгониха целият персона и сега търсят.ще намерят ама на куково лято.заплатите са малки а работа много.
НЕ ПОЧВАЙТЕ РАБОТА В ЕМЕРАЛД ГОРЧИВО ЩЕ СЪЖАЛЯВАТЕ

Напълно подкрепям писаното до сега.Вече с радост и аз се числя към бивши служители на тази фирма.Работните условия нечовешки,по голяма част от ръководителите на екипи напуснаха принудени от нечовешкото отношение и условия на работа,извънреден труд не се заплаща,хората буквално изнемогват от 14-16 часови смени,новата управителка на ресторанта една абсолютна невежа,крещи и псува като каруцарка и има явни проблеми с нервите и алкохола .С две думи видите ли Емералд бягайте с 200 км от там .Заплатите абсолютно най ниски за хотел 5 звезди.Недай си Боже да изкажеш мнение различно от това което искат ,моментално ти се казва ,че можеш да си пускаш молбата и да си ходиш.С две думи да оцелееш в този екип от интриганти,клюкари и хора избиващи комплекси трябва да си човек без мнение и да казваш: Да,добре и да работиш като вол.

Мога само да подкрепя мненията, че условията на работа са ужасни.Като бивша служителка в сектор кухня бях ужасена как хората издържат по 12-14-15 -16часа единственото хубаво нещо е ,че ви осигуряват на на цялата сума,бягайте от там.

Заплатите са най-ниските в региона,за хотел с 5 звезди това е,меко казано,странно.Но по-неприятното е,че,за разлика от минали години,не се изплащат навреме.Днес,17 ноември,все още не са изплатени нито заплати за октомври,нито отпуски на напуснали,макар че по договор това трябва да е до 10-то число.Храната за служителите,с изключение на привилегированите,които се хранеха в ресторанта,беше ужасна,редовни бяха масови хранителни неразположения,но бяхме заплашвани да не се оплакваме.Не се спазват изисквания за безопасност на труда,камериерка беше задължена да пренася стъклени отпадъци,в резултат на което получи наранявания със сериозни последици.За сметка на това се приемаше за нормално гости да се настаняват в мръсни стаи,и да чакат да им бъде почистено в 3 !!! през нощта или 17 часа,но това притесняваше явно само служителите от рецепцията и камериерките,не и шефовете,объркали резервациите.Не препоръчвам на никого да кандидатства за работа в този хотел,защото очевидно няма никакво желание нещата да бъдат подобрени.

Здравейте!
Вече за радост съм бивш служител на тази грозна фирма.
Причината да се махна от тези грабители на човешкия труд е следната:
Горе посочената фирма в най-силният месец на сезон (Август) режат от заплатите на хората с извинението, че се изчислявала на по-ниска ставка с повече работни часове.Само да отбележа че освен сервитьорите от отдел кухня и сервиз единствено сервиза са на по 8 часа работно време кухнята под 10-12 часа не пада.Та да се върна на причината заплатите за септември месец които ги изплащат октомври от тях режат извънредния труд на служителите си и с по-голямата лъжа, че ще ни платят и 6-дневен неизползван годишен отпуск който самата счетоводителка го заявява, че той ще бъде платен.

Бих желал да разбера какво е настоящото положение в компанията? Каква е работната среда? Какво е отношението на ръководния състав (F&B, Front office) спрямо служителите? Изплащат ли се редовно и навреме месечните трудови възнаграждения на служителите? Има ли забавяне в изплащането на заплатите?

Имате ли социални осигуровки върху реалната работна заплата? Храната и настаняването безплатни ли са? Получавате ли договореното заплащане по време на интервюто или има изненади при получаването на първата Ви заплата, спрямо договореното заплащане от интервюто?

Получавате ли информация за заплащането си по време на интервюто? Към настоящият момент какви са трудовите възнаграждения на бармани, сервитьори, администратори, F&B и Front Office мениджъри?

Коректна ли е компанията спрямо служителите си? Ще се радвам да прочета актуални мнения на настоящи и бивши служители.

Моля, обновете информацията за компанията, за да са наясно бъдещите кандидати за работа, дали да кандидатстват в Емералд Хоспиталити ЕООД.

Благодаря Ви предварително! Успех на всички!

Здравейте, това лято работих там като пиколо в ресторант Емералд. Когато си търсех работа ме посрещна управителката на хотела-Петя с къса руса коса, средно-висока и слаба(казвам го в случай, че догодина си смени името, за пред хората защото се разхождаше с табелка с друго име)Предложи ми работно място за пиколо в ресторант, обясни ми условията- работа всеки ден на 8 часа съответно първа и втора смяна,500 лева на месец, каза ми че всеки един ден дори пробния период се заплаща. До тук добре, до втория ден, когато се оказа, че работата не е 8 часа , а 13 часа на ден, 8 часа са за 340 лева(странно как 8 часа са за 340 след като минималната работна заплата вече беше 380 лева)и управителката ми каза или да приемам условията или да си ходя,другото което управителката искаше човек които да знае 2 езика и да е комуникативен, да говори бързо и всичко това за какво било- на 3 ден управителката ме караше да изхвърлям огромни кофи с чували с боклук който целия тече(какъв ужас). И това не беше най-ужасното, на третия ден управителката - същата тази Петя ми каза, че договора е бил пуснат и всичко е наред, исках няколко дни поред да си видя договора, така и не го видях, след това напуснах работа, попитах кога ще ми бъдат изплатени парите, изчаках периода в когато парите ми трябваше да ми се заплатят, но още не бяха готови. Ходих говорих с управителката на няколко пъти , единия път човека, който дава заплати не бил дошъл, другия път да изчакам още малко, третия път ми се разкрещя да не я търся повече, тя ще ми се обади- (имаше ми номера и аз нейния) Отидох след няколко дни да и кажа, че парите ми трябват и не мога да чакам повече, да и кажа че разбрах за човека които дава парите, че е идвал(една колежка ми каза), и когато я попитах защо не се е обадила отговора и беше , че е предала на този човек за мен но не е получила отговра- нова лъжа от нейна страна, както и за работата, която стана от 8 на 13 часа на ден, както и за договора които се указа че такъв не съществува когато проверих в инспекцията по труда, и управителката имаше нахалството да ми каже, че аз пари изобщо не трябва да получа, щото съм напуснал на сред сезона- е как да не напусна след като само ме лъжат, но така е когато управителка е една изпечена лъжкиня която още е там сигурно защото е любовница на собственика, управлението ще е на това ниско ниво