Салекс ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул Илиянци 18&markers=София,бул Илиянци 18

Салекс ООД

Работа,работа и само работа!Ако може и нощно време да се работи ще е най-добре!Уважение получаваш само ако в момента са закъсали и са зависими от теб да им вършиш работата понеже няма кой друг.Свободно време само в неделя и през нощта, развитие -никакво,к.акъвто си започнал, такъв си оставаш.Единственото хубаво нещо са колегите-такива хора се намират много трудно

Ако нямате достойнство може да работите там.Там те унижават постоянно,нормално е да викат по теб и да те обиждат.Абе не си заслужават нервите.Голяма част от хората въобще не разбират от работата си,но ако пеят на шефовете са на почит.
Хора,ако имате поне малко уважение към себе си,моля ви не започвайте работа там.