Салекс ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул Илиянци 18&markers=София,бул Илиянци 18

Салекс ООД

Фирмената политика е :"Разделяй и владей"! Естественно там на мода са лицемери и хора, без каквито и да е качества, внимателно се подбират от управителката - Диана! За нея не е важно да работят, а да могат да злословят!Толерират се интриги и обиди! Не се залъгвайте хора, ако уважавате себе си и сте решили да работите здраво, не е Вашето място ! Заплатите се режат редовно- пълна гавра ! И се разписвате чинно на едни измислени суми всеки месец /подобни на фишове/, които остават в офиса, а всъщност получавате с 400-600 лв. по-малко от това, на което сте се подписали ! Фирмата не дава фишове и каквато, и да е информация за удръжки и начисления на РЗ! Освен това отпускът им е 10 дни в календарна година/за тези хора не съществува Кодекс на труда! Платеният Ви годишен отпуск е 5 дни лятото и 5 дни през януари или февруари!Това е положението! Който излезе болничен бива освободен! Има и свестни хора във фирмата, като Ради например, но тях никой не ги зачита! Извънреден труд има-заплащане за него НЕ! Споделеното от мен важи, специално за офиса в София!

Плащат редовно, но управителката в Пловдив e противна като отношение държание към служителите. Тя изгони много къдърни хора, не харесва хора с деца, не се толерират болнични, бремоности, работи се на всички офицялни празници. Отношение е ужасно меко казано отвратително. АКО излизаш в болнични те гонят от работа. Не започвайте работа в тази фирма не си причинявайте този психически стрес.

Към момента работя там. Заплащането е над средното за бранша,плаща се много редовно - до тук с положителното. Работната среда лоша,отношение лошо, работидател мениджър и тн. много зле. Постоянен стрес, натиск, скандали и никаква нормална работна среда. Всеки си прави сметката ако сте дебилни не ви се почива и важни са само редовното заплащане това е вашата фирма.

Аз съм клиент,който на няколко пъти е посещавал шоурума на фирмата,когато си избирахме кухня.
Хората в шоурума в София,винаги са ми съдействали и са ми помагали с консултации.Относно управителката и служителите,мога да изкажа само положителни коментари.Попаднах на управителката г-жа Иванова,една събота и госпожата много отзивчиво и компетентно консултира мен и жена ми.Въпреки моята неграмотнос,тя ни изтърпя почти два часа и търпеливо отговаряше на всеки мой въпрос.Дори си остави визитката,в случай,че имам въпроси или ако имам някакъв проблем. Момичетата в шоурума също винаги са ми оказвали съдействие и съм много доволен от обслужването.А детайлите от разкроя станаха прекрасни.Е,малко почакахме,но си заслужаваше.
С две думи-много съм доволен,от работата си с фирма Салекс.

Работя с фирма Салекс от 7 години, отношенията ни винаги са били коректни, сроковете за доставка, много рядко са били нарушавани, и винаги съм получавала коректна и точна информация относно продуктите, услугите и цените на фирмата. През последните години именно техния служител Ани е връзката ни с тях, винаги е оказвала съдействие, никога не ми е отказала да провери информация, дори за продукт, който не е в техния асортимент (количество, срокове, цени за доставка). Положителен, усмихнат (никога не сме се виждали на живо)и ведра личност, която те оставя с убеждението, че ти си и най-важния клиент, и за теб ще направи всичко. Изключително съм доволна от нашето партньорство.

бих искал да изразя мнението си с Вас по отношение на впечатленията ми за фирмата от гледна точка на клиента. Фирмата е стабилна на пазара и добре заредена по отношение на материалите. За сметка на това обаче в нея работят много неграмотни и нелюбезни хора. Особено добър пример за такива са управителката за гр. София и продавачка на име мисля, че се казваше Анна. Изключително лицемерни, злобни и нагли личности, лъжата я нямат за нищо, а грубото отношение към крайните клиенти е нещо обичайно. Такива хора, като тях и някои други могат да виреят само в българска компания и никъде другаде. В Германия или която и да е друга западно ориентирана държава не биха заемали длъжности по-високи от чистачки на гарата.

Искам само да споделя,че в шоурума във Варна са сложили да продават некомпетентни и неграмотни особи-явно преди са продавали домати и краставици.Всеки път като вляза в магазина един младеж ми показва едни и същи неща,точно като някой малоумник е,,назубрил е наизуст едно и също и го повтаря като папагал.Изписва сума ти и време дадено нещо и все ме пита от къде съм купувал разни неща-абе голям дразнител е и мисля да престана да пазаря от там.Дерзайте!

Салекс = лошо отношение, зверене, пулене, обиди от гадни колеги и други колеги на по - високи длъжности! Не знам управителити що ги търпят?!

Няма НЕ НАКАЗАНО ЗЛО! Има една поговорка-Бог забавя, но не забравя! Там служителите се променят, но уви не към добро! Лошотията, злобата и желанието за ПАРИ мотира всички там! Не коментирам управителите, фирмата си е тяхна и в много случай те могат да бъдат истинки хора! Съдбата удря шамар на гадните и злобните, когато най-малко очакват!
Всеки си има право на избор, но ако имате възможност да избирате, по-добре, не във ф. Салекс

Здравейте, надявам се мнението ми да Ви бъде полезно при избора на това дали да започнете работа в тази САЛЕКС. Работих във фирмата достатъчно дълго време за да имам правилни впечатления от нея. Тя на фона на това, което се случва в държавата е един огледален образ, което ще рече, че не е по различна от останалите фирми с някои изключения. Фирмата се състои от около 150 служители за цялата страна. Има представителства във гр. Бургас- централа, гр. Софияв, гр. Пловдив, гр. Варна и гр. Русе. Основната й дейност е търговия с материали за "мебелната индустрия", ако може да я наречем така. За момента фирмата върви добре на пазара и е лидер в продажбите, освен това се занимава с разкрояване и кантиране на детайли за мебели. По отношение на заплащането е изключително коректна спазват се на 100% уговорките със служителите, никой не е напуснал заради това. Основните причини за напускането на служители е липсата на утвърдена и ясна политика по отношение на личният състав, няма отдел човешки ресурси, който да създаде правила и да следи проблемите с персонала,  които не са малко. В общи линии във фирмата е анархия по отношение на поведението на служителите и взаимоотношенията им. Всеки има право да си говори каквото му дойде на език без каквито и да е последици. Липсва взаимно уважение и дисциплина. Когато липсват тези две основни изисквания за поведение нещата стават страшни. Имам в предвид скандали, викове, бой в някои случай и какво ли не още. Управителите на фирмата са в гр. Бургас и хората които са избрали да ги представляват по представителствата са избрани въз основата на качествата им да продават, без други такива. По този начин нещата в представителствата излизат от рамките на нормалното. Ако искате да работите в тази фирма съветът ми е да не си правите планове за кариера, дългогодишна работа и нормална работна среда. Напрежението е голямо, средата е изнервена и спокойствието липсва. Работа в тази фирма е за млади хора, които да поработят 1-2г и да се махнат за да могат да се развиват някъде другаде и да градят бъдещето си. За по възрастните не е подходящо от гледна точка на предходните ми думи, така че Вие си решете в коя група сте и какво да правите, но  не отивайте на интервю с надеждите, че започвате в голяма фирма със западно мислене, въпреки че изглежда като такава.