Салекс ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул Илиянци 18&markers=София,бул Илиянци 18

Салекс ООД

Точност при изплащане на РЗ, гадното е, че хората се мачкат, и нервите ти отиват на,,,,. Още по -гадното е, когато не попаднеш на колеги! Всички стоят заради парите, защото не са малко и пак зависи!
Проучете преди да започнете там!

Единственото положително нещо е, че плащат редовно заплатата. Условията за  работа, за които си се договорил мутират и всъщност стават такива, каквито са изгодни на шефа. Колкото до мнението по-долу, на бившата колежка от експедицията, не е имало такава в  отдела . Тези,които си тръгнаха  от същия отдел по това време едва ли са били на същото мнение като нейното. Аман от PR

Много може да се каже, но хора които не са били част от екипа на ф. Салекс едва ли биха могли да разберат, каквото и да се изпише. Да, трудно да се работи там, трудно от гл. т. на отношение на ръководство към подчинените. Бургас е малък град и моят съвет е: преди да решите да подадеде документи за новата длъжност в jobs.bg първо съберете мнения ако можете.
Аз много сбърках, като започнах работа там:(

Аз съм бивш служител в тази фирма и не мисля че всичко което изчетох като коментари е вярно явно е писано от хора който са изхвърчали защото не са си вършели работата.Шефовете са точни и Христо и  Злати щом имаш проблем те изслушват  Таня е строга но тя е много в час много знае и за да е всичко наред те мачка с основание.Управителката Иванова също е готина щом си вършиш работата нямаш проблеми .С плащанията са точни като колектив бяхме супер аз мисля че по мое време бяхме най готиния .По въпроса за камерите -щом не вършиш нищо нередно  от какво се плашиш.Това е сериозна  фирма и докато си там тряба да си средоточен върху работата си защото всичко е много отговорно материалите са скъпи клиентите са постоянни и не може да си позволиш грешки.

Закъсняват с издаването на документа за назначаване на работа – трудовия договор – не е само при мен, но това на мен ми струваше загуба на пари от порядъка на 4 минимални работни заплати. Изобщо се държа безотговорно към пакостта която е направил на мен и на законодателството.

Заплащането не е зле, но е голям чанч. Камерите поставени навсякъде следят всяко движение и работникът трябва да обяснява после в определени часови интервали какво точно е правил. Има монитори, които следят от София и Бургас, а вероятно чрез интернет и от другаде, като най-вероятно правят запис на всичко. Понякога, ако попаднеш на сляпо петно (извън обхвата на камерите), до 10 минути, те търси по телефона къде си и като му кажеш – веднага отива да провери дали това е наистина така.

Единия от мениджърите – Александър Георгиев, следи или на живо, или по монитора операции от които хал-хабер си няма (старите работници казват, че бил охранител в СОТ преди да постъпи. Това не е важно, защото всеки някъде нещо е правил преди и на по-ниска позиция, и на друг сектор): работата на човека с роботизираната машина за рязане на плоскостите, градинаря, огняря и т.н. – и все си дава мнението, което е далеч от истината.

Фирмената сигурност е на ниво, защото и пиле не може да прехвръкне – нито денем, нито нощем. При това достъпът е ограничен с модерни системи за достъп.

Забелязва се, че се опитват да минат с колкото се може по-малко хора: от всеки се иска да прави и още нещо, да отговаря за нещо, което, ако каже, че не знае как се прави, веднага му търсят да го сменят с нов служител. Текучеството е огромно. Оказа се, че за 8 от последните месеци са минали 6 души на моята позиция, което значи, че аз съм се задържал дори прекалино дълго.

Не е зле да бъде проверена в детайли фирмата – кога дава парафираните трудови договори на работниците.

Бягайте, както бяга дявол от тамян!!! За ваше добро е! Сега търсят за офиса в гр. Бургас, спец.снабдяване, горко и тежко на този който заеме това работно място. Просто не мога да опиша какво е да работиш във фирма Салекс.

Фирмата е от над 15 години на пазара, в момент на икономическа криза какъвто е сега, фирмата се справя много добре и държи позиции на пазара, който застъпва. Управителите на фирмата са изключително коректни към работниците, дори и към некоректните такива, плаща се навреме и каквото точно се дължи. Ако човек си върши добре работата и се държи добре с колегите си не би имал проблеми във работата.

Никак не е лоша фирмата да Ви кажа. Да, има напрежение, има кофти ситуации, има неприятни моменти, но .... в края на краищата човек отива там да работи не да се оплаква постоянно и да мисли, че по цял ден ще се скатава и ще бездейства понеже е най-хитрият там. Така всички можем, седим, лентяйстваме, колегите и шефовете са добре с нас и ние с тях, никой не ни закача за нищо, взимаме си заплатата, искаме още, чудим се как да отсъстваме и да ни минава времето. Над 50% от работещите са такива в повечето ф-ми, комании, дружества и учреждения - ясна е картинката у нас !
Фирмата е сериозна, работата също, колегите като цяло са ок, управителката в офиса в София си е точно на мястото - така трябва да се ръководи на такива места. Това е, всеки има място под слънцето с мнението си, така че за едни сватба, за други брава... :)

Напишете нещо позитивно за тази фирма! Там също работят хора и такива,на които им предстой работа там!:)

като цяло сам много доволен от фирмата няма друга такава фирма кояато да има всичко на склад ,да са коректни и да има такова добро обслужване и наи вече редовно информират клиента за нови декори и за липсващи .  КАТО ЦЯЛО СА МНОГО ДОБРИ